Sodniki: | Bissachi Kole Aleksandar (glavni sodnik), Bytyqi lirim (1. pomoč), Oman Tim (2. pomoč) |
Delegat: | Zebec Srečko |
Št. gledalcev: | 60 |
Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
Koper | 3 : 1 | Jadran Železničar |
P |
Jadran Dekani | 2 : 1 | Koper |
P |
Koper | 0 : 1 | Gorica |
Z |
Sava Kranj | 0 : 3 | Koper |
P |
Koper | 1 : 2 | Krka |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
Z |
Ilirija Extra-Lux | 3 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Jadran Železničar | 2 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 3 : 0 | Jadran Dekani |
N |
Gorica | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 11 : 0 | Sava Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | ||
ND Ilirija | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | ||
ND Ilirija | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Koper | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | ||
ND Ilirija | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 |
22/23 | 15.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 13.11.2022, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 2:0 | (0:0) |
22/23 | 2.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 20.08.2022, ob 11.00 | Koper | - | ND Ilirija | 2:3 | (1:0) |
21/22 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 02.04.2022, ob 13.00 | Koper | - | ND Ilirija | 1:0 | (1:0) |
21/22 | 2.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 05.09.2021, ob 10.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 1:3 | (0:1) |
20/21 | 5.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.09.2020, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 0:1 | (0:0) |
19/20 | 13.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 03.11.2019, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 2:4 | (2:3) |
18/19 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 23.03.2019, ob 11.00 | Koper | - | ND Ilirija | 1:3 | (0:2) |
18/19 | 4.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.09.2018, ob 16.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 4:0 | (2:0) |
17/18 | 14.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 05.11.2017, ob 11.30 | Koper | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.08.2017, ob 11.00 | Ilirija 1911 | - | Koper | 2:0 | (0:0) |
17. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 4 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Bravo Publikum | 2 : 0 | Domžale |
Koper | 1 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Dren Vrhnika | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
Sava Kranj | 1 : 1 | Jadran Dekani |
Krka | 1 : 1 | Jadran Železničar |
Gorica | 3 : 0 | Interblock |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 62 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 60 | |
3 | Bravo Publikum | 26 | 60 | |
4 | Domžale | 26 | 56 | |
5 | Triglav Kranj | 26 | 48 | |
6 | Koper | 26 | 39 | |
7 | Gorica | 26 | 34 | |
8 | Krka | 26 | 33 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 27 | |
10 | Interblock | 26 | 24 | |
11 | Jadran Železničar | 26 | 22 | |
12 | Jadran Dekani | 26 | 19 | |
13 | Dren Vrhnika | 26 | 17 | |
14 | Sava Kranj | 26 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žiga Korošec | 23 |
2. | Blaž Štrekelj | 21 |
3. | Edis Nuhanović | 15 |
4. | Tilen Kovačič | 14 |
5. | Enej Marsetič | 13 |
Jan Rovšek | 13 | |
Nik Kovačič | 13 | |
8. | Jan Mušič | 12 |
9. | Tihomir Maksimović | 11 |
10. | Lan Hribar | 10 |
Jure Novak | 10 | |
12. | Črt Rotar | 9 |
Kris Ivančič | 9 | |
Gregor Medle | 9 | |
Tay Husanović | 9 | |
Jakob Snedic | 9 | |
Nik Zrnec | 9 | |
18. | Deen Adrović | 8 |
Maj Šuljić | 8 | |
20. | Vall Janković | 7 |