Sodniki: | Pirjevec Andrej (glavni sodnik), Jerman Simon (1. pomoč), Bytyqi lirim (2. pomoč) |
Delegat: | Zebec Srečko |
Št. gledalcev: | 50 |
Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
Koper | 3 : 1 | Jadran Železničar |
P |
Jadran Dekani | 2 : 1 | Koper |
P |
Koper | 0 : 1 | Gorica |
Z |
Sava Kranj | 0 : 3 | Koper |
P |
Koper | 1 : 2 | Krka |
Interblock | |||
---|---|---|---|
Z |
Interblock | 3 : 1 | Krka |
P |
Dren Vrhnika | 1 : 0 | Interblock |
Z |
Interblock | 1 : 0 | Triglav Kranj |
Z |
Interblock | 1 : 0 | Olimpija Ljubljana |
P |
Interblock | 0 : 3 | Brinje Grosuplje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 35 | 13 | 7 | 15 | 60 | ||
Interblock | 35 | 15 | 7 | 13 | 52 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 18 | 8 | 4 | 6 | 37 | ||
Interblock | 18 | 6 | 4 | 8 | 27 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 17 | 5 | 3 | 9 | 23 | ||
Interblock | 17 | 9 | 3 | 5 | 25 |
19/20 | 6.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 14.09.2019, ob 13.00 | Koper | - | Interblock | 8:0 | (2:0) |
18/19 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 30.03.2019, ob 15.00 | Interblock | - | Koper | 1:5 | (1:4) |
18/19 | 5.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 08.09.2018, ob 11.00 | Koper | - | Interblock | 4:1 | (1:0) |
17/18 | 25.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 19.05.2018, ob 11.00 | Koper | - | Interblock | 0:3 | (0:2) |
17/18 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 21.10.2017, ob 13.00 | Interblock | - | Koper | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 24.krog | Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 13.05.2017, ob 17.30 | Koper | - | Interblock | 0:3 | (0:1) |
16/17 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Bele, 15.10.2016, ob 16.00 | Interblock | - | Koper | 2:0 | (1:0) |
15/16 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 02.04.2016, ob 17.00 | - | Interblock | 4:0 | (2:0) | |
15/16 | 7.krog | Ljubljana, ŠP Štefana Beleta, 19.09.2015, ob 11.00 | - | Koper | 0:3 | (0:1) | |
14/15 | 22.krog | Ljubljana Ježica, Ježica, 29.04.2015, ob 17.00 | - | Koper | 0:0 | (0:0) | |
14/15 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 27.09.2014, ob 14.30 | - | Interblock | 6:0 | (3:0) | |
13/14 | 27.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 17.05.2014, ob 17.30 | - | Interblock | 1:1 | (0:0) | |
13/14 | 12.krog | Ljubljana, LJ-Ježica ,umetna trava, 12.10.2013, ob 11.00 | - | Koper | 4:2 | (2:2) | |
12/13 | 25.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 11.05.2013, ob 17.30 | - | Interblock | 0:1 | (0:1) | |
12/13 | 10.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 03.10.2012, ob 17.30 | - | Koper | 0:3 | (0:1) | |
11/12 | 25.krog | Ljubljana, Lj - Ježica (umetna trava), 05.05.2012, ob 11.00 | - | Koper | 2:0 | (0:0) | |
11/12 | 10.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 09.10.2011, ob 15.30 | - | Interblock | 2:1 | (0:0) | |
10/11 | 18.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 05.03.2011, ob 12.00 | - | Interblock | 1:0 | (0:0) | |
10/11 | 3.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 25.08.2010, ob 18.00 | - | Koper | 2:1 | (0:0) | |
09/10 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Štefan Bele, 03.04.2010, ob 15.00 | - | Koper | 1:1 | (1:0) | |
09/10 | 6.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 12.09.2009, ob 17.00 | - | Interblock | 1:0 | (1:0) | |
08/09 | 23.krog | Ljubljana-Ježica, 19.04.2009, ob 13.00 | - | Koper | 6:0 | (3:0) | |
08/09 | 8.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 27.09.2008, ob 16.30 | - | Interblock | 2:2 | (2:0) | |
07/08 | 21.krog | Koper, ŠRC Bonifika, 26.04.2008, ob 16.00 | - | Interblock | 3:4 | (2:2) | |
07/08 | 8.krog | Lj-Ježica - umetna trava, Lj-Ježica - umetna trava, 30.09.2007, ob 15.00 | - | Koper | 2:0 | (1:0) | |
06/07 | 16.krog | Koper-umetna trava, Koper-umetna trava, 18.03.2007, ob 10.00 | - | Interblock | 2:1 | (1:1) | |
06/07 | 3.krog | ŽŠD Ljubljana - umetna trava, ŽŠD Ljubljana - umetna trava, 26.08.2006, ob 12.30 | - | Koper | 0:5 | (0:1) | |
05/06 | 20.krog | Centralni štadion LJ-Bežigrad, 15.04.2006, ob 12.00 | - | Koper | 0:2 | (0:1) | |
05/06 | 7.krog | Koper - umetna trava, 25.09.2005, ob 12.30 | - | Interblock | 1:1 | (1:0) | |
04/05 | 18.krog | Koper-igrišče z umetno travo, 09.04.2005, ob 16.00 | - | Interblock | 1:3 | (1:3) | |
04/05 | 5.krog | Na igrišču NK Črnuče Ljubljana, 12.09.2004, ob 16.00 | - | Koper | 2:0 | (1:0) | |
03/04 | 26.krog | Koper, 05.06.2004, ob 17.00 | - | Interblock | 1:1 | (1:0) | |
03/04 | 13.krog | Ljubljana-Ježica, 31.10.2003, ob 14.00 | - | Koper | 1:0 | (1:0) | |
02/03 | 25.krog | Koper, 17.05.2003, ob 16.30 | - | Interblock | 0:5 | (0:3) | |
02/03 | 12.krog | Ljubljana-Ježica, 30.10.2002, ob 14.30 | - | Koper | 1:1 | (1:0) |
5. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 5 : 0 | Dren Vrhnika |
Krka | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Sava Kranj | 0 : 4 | Jadran Železničar |
Koper | 4 : 1 | Interblock |
Brinje Grosuplje | 1 : 3 | Domžale |
Gorica | 2 : 2 | Jadran Dekani |
Bravo Publikum | 0 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 26 | 62 | |
2 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 60 | |
3 | Bravo Publikum | 26 | 60 | |
4 | Domžale | 26 | 56 | |
5 | Triglav Kranj | 26 | 48 | |
6 | Koper | 26 | 39 | |
7 | Gorica | 26 | 34 | |
8 | Krka | 26 | 33 | |
9 | Olimpija Ljubljana | 26 | 27 | |
10 | Interblock | 26 | 24 | |
11 | Jadran Železničar | 26 | 22 | |
12 | Jadran Dekani | 26 | 19 | |
13 | Dren Vrhnika | 26 | 17 | |
14 | Sava Kranj | 26 | 10 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žiga Korošec | 23 |
2. | Blaž Štrekelj | 21 |
3. | Edis Nuhanović | 15 |
4. | Tilen Kovačič | 14 |
5. | Enej Marsetič | 13 |
Jan Rovšek | 13 | |
Nik Kovačič | 13 | |
8. | Jan Mušič | 12 |
9. | Tihomir Maksimović | 11 |
10. | Lan Hribar | 10 |
Jure Novak | 10 | |
12. | Črt Rotar | 9 |
Kris Ivančič | 9 | |
Gregor Medle | 9 | |
Tay Husanović | 9 | |
Jakob Snedic | 9 | |
Nik Zrnec | 9 | |
18. | Deen Adrović | 8 |
Maj Šuljić | 8 | |
20. | Vall Janković | 7 |