Sodniki: | Vraničar Bor (glavni sodnik), Čaleta Luka (1. pomoč), Jozič Jernej (2. pomoč) |
Delegat: | Bojovič Miomir |
Št. gledalcev: | 50 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Domžale | 5 : 2 | Brinje Grosuplje |
P |
Jadran Dekani | 3 : 1 | Domžale |
Z |
Domžale | 5 : 0 | Gostilna Kogoj Bilje |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Domžale |
Z |
Elta Izola | 0 : 1 | Domžale |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 5 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Bravo Publikum |
N |
Ilirija 1911 | 0 : 0 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | Jadran Železničar |
P |
Interblock | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 13 | 11 | 0 | 2 | 49 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 13 | 2 | 0 | 11 | 14 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 7 | 6 | 0 | 1 | 27 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 7 | 1 | 0 | 6 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Domžale | 6 | 5 | 0 | 1 | 22 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 |
22/23 | 20.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 31.03.2023, ob 19.00 | Brinje Grosuplje | - | Domžale | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 17.09.2022, ob 11.00 | Domžale | - | NK Brinje-Grosuplje | 10:0 | (5:0) |
21/22 | 5.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 22.09.2021, ob 16.30 | Brinje Grosuplje | - | Domžale | 0:4 | (0:0) |
20/21 | 8.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 23.09.2020, ob 17.15 | Domžale | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:2 | (2:2) |
19/20 | 4.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 04.09.2019, ob 17.00 | Domžale | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 18.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 31.03.2019, ob 10.00 | Domžale | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:5 | (0:3) |
18/19 | 5.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 08.09.2018, ob 11.30 | Brinje Grosuplje | - | Domžale | 1:3 | (0:1) |
17/18 | 26.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 24.05.2018, ob 19.15 | Domžale | - | NK Brinje-Grosuplje | 5:2 | (2:1) |
17/18 | 13.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 28.10.2017, ob 10.00 | Brinje Grosuplje | - | Domžale | 0:2 | (0:0) |
16/17 | 15.krog | Grosuplje, ŠP Brinje pomožno igrišče (umetna trava), 19.11.2016, ob 10.30 | Brinje Grosuplje | - | Domžale | 1:4 | (1:2) |
16/17 | 2.krog | ŠP - umetna trava, 24.08.2016, ob 17.30 | Domžale | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:0 | (0:0) |
11/12 | 22.krog | Domžale, ŠP Domžale umetna trava, 14.04.2012, ob 16.00 | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:2 | (1:2) | |
11/12 | 7.krog | Grosuplje, Grosuplje, 17.09.2011, ob 16.30 | - | Domžale | 0:9 | (0:4) |
26. krog | ||
---|---|---|
Triglav Kranj | 1 : 0 | Jadran Dekani |
Domžale | 5 : 2 | Brinje Grosuplje |
Bravo Publikum | 5 : 0 | Gorica |
Ilirija 1911 | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Elta Izola | 2 : 0 | Gostilna Kogoj Bilje |
Interblock | 1 : 0 | Krka |
Jadran Železničar | 0 : 2 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Triglav Kranj | 26 | 55 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 26 | 55 | |
3 | Jadran Dekani | 26 | 48 | |
4 | Koper | 26 | 43 | |
5 | Ilirija 1911 | 26 | 39 | |
6 | Domžale | 26 | 39 | |
7 | Brinje Grosuplje | 26 | 39 | |
8 | Bravo Publikum | 26 | 35 | |
9 | Krka | 26 | 32 | |
10 | Jadran Železničar | 26 | 32 | |
11 | Gorica | 26 | 30 | |
12 | Interblock | 26 | 25 | |
13 | Elta Izola | 26 | 20 | |
14 | Gostilna Kogoj Bilje | 26 | 18 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Haris Sadiković | 35 |
2. | Emir Saitoski | 23 |
3. | Nikola Jovićević | 18 |
4. | Žan Bunić | 17 |
5. | Jernej Simčič | 14 |
Žiga Slaviček | 14 | |
Žan Bracovič | 14 | |
Filip Zupanič | 14 | |
9. | Luka Milinovič | 13 |
Kristijan Frlic | 13 | |
11. | Nejc Močnik | 12 |
Arijan Djelovci | 12 | |
13. | Alen Čaušević | 11 |
Enej Marsetič | 11 | |
15. | Jan Križ | 10 |
Rok Ljutić | 10 | |
17. | Gal Berdajs | 9 |
18. | Jure Gec | 8 |
Almir Gringo Solaković Beganović | 8 | |
20. | Miha Kopatin | 7 |