19. krog |  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina |  01.04.2022 ob 20.00

Futsal klub Dobovec

5 : 2

KMN Bronx Škofije


Sodniki: Petek Jernej , Sakelšek Aleš
Delegat: Kovačič Gregor
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Dobovec
Z
Futsal klub Dobovec 5 : 0 *FC Litija
Z
*FC Litija 0 : 5 Futsal klub Dobovec
Z
Futsal klub Dobovec 5 : 4 *FC Litija
Z
FC Hiša daril Ptuj 0 : 2 Futsal klub Dobovec
Z
Futsal klub Dobovec 5 : 2 FC Hiša daril Ptuj
KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 0 : 8 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 5 : 2 KMN Bronx Škofije
Z
ŠD Mlinše 2 : 7 KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 3 : 6 KMN Meteorplast Šic Bar
Z
Siliko Vrhnika 3 : 5 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobovec 31 25 5 1 165
KMN Bronx Škofije 31 1 5 25 54
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobovec 16 15 1 0 107
KMN Bronx Škofije 16 0 1 15 34
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobovec 15 10 4 1 58
KMN Bronx Škofije 15 1 4 10 20



Vse medsebojne tekme

21/22  20.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 08.04.2022, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobovec 0:8  (0:3) 
21/22  19.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 01.04.2022, ob 20.00  Futsal klub Dobovec - KMN Bronx Škofije 5:2  (1:1) 
21/22  13.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 10.12.2021, ob 20.00  Futsal klub Dobovec - KMN Bronx Škofije 6:2  (3:0) 
21/22  4.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 01.10.2021, ob 20.45  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobovec 1:5  (0:3) 
20/21  23.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 13.05.2021, ob 20.00  Futsal klub Dobovec - KMN Bronx Škofije 7:0  (6:0) 
20/21  22.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.05.2021, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobovec 1:4  (0:2) 
20/21  21.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 16.04.2021, ob 20.00  Futsal klub Dobovec - KMN Bronx Škofije 7:1  (2:1) 
20/21  18.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 26.02.2021, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - Futsal klub Dobovec 0:7  (0:1) 
20/21  9.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 27.11.2020, ob 20.00  Futsal klub Dobovec - KMN Bronx Škofije 6:2  (3:1) 
19/20  15.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 11.02.2020, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Bronx Škofije 7:1  (6:0) 
19/20  6.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 18.10.2019, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - Dobovec Pivovarna Kozel 0:5  (0:3) 
18/19  17.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 22.02.2019, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - Dobovec Pivovarna Kozel 2:3  (1:1) 
18/19  8.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 23.11.2018, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Bronx Škofije 11:2  (3:0) 
17/18  18.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 09.03.2018, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - Dobovec Pivovarna Kozel 2:2  (2:1) 
17/18  9.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 03.11.2017, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Bronx Škofije 6:0  (1:0) 
16/17  13.krog  Rogatec, Športna dvorana Rogatec, 08.02.2017, ob 19.15  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Bronx Škofije 5:5  (4:3) 
16/17  4.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 21.10.2016, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - Dobovec Pivovarna Kozel 3:1  (0:0) 
15/16  11.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 04.12.2015, ob 21.00  - 7:1  (4:1) 
15/16  2.krog  Škofije, ŠD Burja, 18.09.2015, ob 20.30  - 2:5  (1:1) 
14/15  11.krog  Škofije, ŠD Burja, 16.01.2015, ob 20.30  - 0:6  (0:4) 
14/15  2.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 26.09.2014, ob 20.00  - 8:0  (5:0) 
13/14  14.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 28.02.2014, ob 20.00  - 10:6  (7:6) 
13/14  7.krog  Škofije, ŠD Burja, 22.11.2013, ob 20.30  - 1:1  (0:0) 
12/13  10.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 23.11.2012, ob 20.00  - 12:5  (6:3) 
12/13  3.krog  Škofije, ŠD Burja, 28.09.2012, ob 20.30  - 2:3  (1:1) 
11/12  16.krog  Škofije, ŠD Burja, 20.01.2012, ob 20.30  - 2:2  (1:0) 
11/12  10.krog  Škofije, ŠD Burja, 11.11.2011, ob 20.30  - 2:4  (1:1) 
11/12  3.krog  Rogatec, Šd Rogatec, 16.09.2011, ob 20.00  - 5:4  (2:2) 
10/11  17.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 04.03.2011, ob 20.00  - 2:1  (1:0) 
10/11  11.krog  Škofije, ŠD Burja, Škofije, 03.12.2010, ob 20.30  - 2:2  (2:2) 
10/11  4.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 08.10.2010, ob 20.00  - 3:2  (0:0) 

19. krog
Futsal klub Dobovec 5 : 2 KMN Bronx Škofije
*FC Litija 7 : 2 ŠD Mlinše
FC Hiša daril Ptuj 4 : 6 KMN Meteorplast Šic Bar
Siliko Vrhnika 3 : 0 KMN Oplast Kobarid

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 15 38
2 *FC Litija 15 36
3 FC Hiša daril Ptuj 16 27
4 Siliko Vrhnika 15 25
5 KMN Meteorplast Šic Bar 15 16
6 KMN Oplast Kobarid 15 16
7 ŠD Mlinše 15 13
8 KMN Bronx Škofije 15 9
9 Futsal klub Dobrepolje 15 7

STRELCI
1. Gašper Vrhovec 23
2. Denis Kneževič 19
Vedran Matošević 19
4. Niko Cesarec 18
5. Kristjan Čujec 17
6. Max Vesel 16
7. Teo Turk 15
8. Borut Ručna 14
9. Tihomir Novak 13
Jediael Mota 13
Nikola Jandrić 13
12. Žan Janež 12
Marko Mohorič 12
Aljaž Goznik 12
15. Dario Markić 11
Jeferson Luis Correa Carpes 11
Nik Zajc 11
Uroš Đurič 11
19. Žiga Čeh 10
Adrijan Trstenjak 10

DELI NA