12. krog |  Koper, Športna dvorana Bonifika |  03.12.2021 ob 20.45

KMN Bronx Škofije

5 : 5

FC Hiša daril Ptuj


Sodniki: Jurič Dražen , Kovačič Rade
Delegat: Zalokar Pavel
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 0 : 8 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 5 : 2 KMN Bronx Škofije
Z
ŠD Mlinše 2 : 7 KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 3 : 6 KMN Meteorplast Šic Bar
Z
Siliko Vrhnika 3 : 5 KMN Bronx Škofije
FC Hiša daril Ptuj
Z
Siliko Vrhnika 3 : 4 FC Hiša daril Ptuj
Z
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 Siliko Vrhnika
P
FC Hiša daril Ptuj 0 : 2 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 5 : 2 FC Hiša daril Ptuj
P
FC Hiša daril Ptuj 0 : 1 Futsal klub Dobovec


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 6 1 2 3 19
ŠD FK Ptuj 6 3 2 1 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 3 1 1 1 10
ŠD FK Ptuj 3 1 1 1 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 3 0 1 2 9
ŠD FK Ptuj 3 2 1 0 15



Vse medsebojne tekme

21/22  12.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 03.12.2021, ob 20.45  KMN Bronx Škofije - FC Hiša daril Ptuj 5:5  (1:4) 
21/22  3.krog  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 18.10.2021, ob 20.00  FC Hiša daril Ptuj - KMN Bronx Škofije 2:2  (1:1) 
20/21  13.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 08.01.2021, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - FC Hiša daril Ptuj 1:2  (0:1) 
20/21  4.krog  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 02.10.2020, ob 20.00  FC Hiša daril Ptuj - KMN Bronx Škofije 8:4  (2:1) 
19/20  13.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 11.01.2020, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - FC Hiša daril Ptuj 4:0  (2:0) 
19/20  4.krog  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 04.10.2019, ob 20.00  FC Hiša daril Ptuj - KMN Bronx Škofije 5:3  (2:0) 

12. krog
KMN Meteorplast Šic Bar 6 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Siliko Vrhnika 0 : 4 KMN Oplast Kobarid
KMN Bronx Škofije 5 : 5 FC Hiša daril Ptuj
*FC Litija 4 : 2 Futsal klub Dobovec

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 15 38
2 *FC Litija 15 36
3 FC Hiša daril Ptuj 16 27
4 Siliko Vrhnika 15 25
5 KMN Meteorplast Šic Bar 15 16
6 KMN Oplast Kobarid 15 16
7 ŠD Mlinše 15 13
8 KMN Bronx Škofije 15 9
9 Futsal klub Dobrepolje 15 7

STRELCI
1. Gašper Vrhovec 23
2. Denis Kneževič 19
Vedran Matošević 19
4. Niko Cesarec 18
5. Kristjan Čujec 17
6. Max Vesel 16
7. Teo Turk 15
8. Borut Ručna 14
9. Nikola Jandrić 13
Tihomir Novak 13
Jediael Mota 13
12. Žan Janež 12
Aljaž Goznik 12
Marko Mohorič 12
15. Uroš Đurič 11
Nik Zajc 11
Jeferson Luis Correa Carpes 11
Dario Markić 11
19. Adrijan Trstenjak 10
Žiga Čeh 10

DELI NA