11. krog |  Kobarid, Športna dvorana Kobarid |  26.11.2021 ob 20.00

KMN Oplast Kobarid

1 : 1

KMN Bronx Škofije


Sodniki: Jurič Dražen , Kovačič Rade
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 2 : 5 Siliko Vrhnika
P
Siliko Vrhnika 3 : 0 KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 1 : 5 Futsal klub Dobovec
P
FC Hiša daril Ptuj 3 : 0 KMN Oplast Kobarid
N
KMN Oplast Kobarid 4 : 4 Futsal klub Dobrepolje
KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 0 : 8 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 5 : 2 KMN Bronx Škofije
Z
ŠD Mlinše 2 : 7 KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 3 : 6 KMN Meteorplast Šic Bar
Z
Siliko Vrhnika 3 : 5 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Oplast Kobarid 31 15 8 8 108
KMN Bronx Škofije 31 8 8 15 81
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Oplast Kobarid 17 10 5 2 62
KMN Bronx Škofije 17 2 5 10 33
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Oplast Kobarid 14 5 3 6 46
KMN Bronx Škofije 14 6 3 5 48



Vse medsebojne tekme

21/22  11.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 26.11.2021, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 1:1  (0:0) 
21/22  2.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 10.09.2021, ob 20.45  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 2:2  (1:1) 
20/21  15.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 22.01.2021, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 2:2  (2:0) 
20/21  6.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 24.11.2020, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 3:2  (0:0) 
19/20  10.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 29.11.2019, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 0:2  (0:0) 
19/20  1.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 13.09.2019, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 3:2  (1:1) 
18/19  16.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 15.02.2019, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 3:2  (2:1) 
18/19  7.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 09.11.2018, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 2:2  (2:1) 
17/18  11.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 24.11.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 4:3  (1:2) 
17/18  2.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 15.09.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 4:1  (3:1) 
16/17  28.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 28.04.2017, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 4:7  (4:3) 
16/17  26.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 21.04.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 3:2  (2:1) 
16/17  16.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 17.02.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 3:1  (3:0) 
16/17  7.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 18.11.2016, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 6:0  (2:0) 
15/16  14.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 22.01.2016, ob 20.00  - 7:1  (3:0) 
15/16  5.krog  Škofije, ŠD Burja, 09.10.2015, ob 20.30  - 1:1  (0:0) 
14/15  13.krog  Škofije, ŠD Burja, 30.01.2015, ob 20.30  - 3:5  (2:3) 
14/15  4.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 17.10.2014, ob 20.00  - 4:4  (2:2) 
13/14  9.krog  Škofije, ŠD Burja, 13.12.2013, ob 20.30  - 3:5  (1:3) 
13/14  2.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 27.09.2013, ob 20.00  - 1:2  (0:0) 
12/13  16.krog  Škofije, ŠD Burja, 08.02.2013, ob 20.30  - 2:4  (0:2) 
12/13  15.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 01.02.2013, ob 20.00  - 8:0  (4:0) 
12/13  14.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 25.01.2013, ob 20.00  - 4:3  (0:2) 
12/13  7.krog  Škofije, ŠD Burja, 02.11.2012, ob 20.30  - 7:2  (1:0) 
11/12  15.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 13.01.2012, ob 20.00  - 5:1  (1:0) 
11/12  9.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 04.11.2011, ob 20.00  - 3:3  (0:3) 
11/12  2.krog  Škofije, ŠD Burja, 09.09.2011, ob 20.30  - 2:7  (0:0) 
10/11  15.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 14.01.2011, ob 20.30  - 6:5  (4:2) 
10/11  8.krog  Škofije, ŠD Burja, Škofije, 13.11.2010, ob 20.00  - 9:3  (2:1) 
10/11  1.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 17.09.2010, ob 20.30  - 2:2  (2:2) 
10/11  1.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 12.10.2010, ob 21.00  - 3:2  (2:1) 

11. krog
KMN Oplast Kobarid 1 : 1 KMN Bronx Škofije
FC Hiša daril Ptuj 1 : 2 *FC Litija
Futsal klub Dobrepolje 2 : 6 Siliko Vrhnika
ŠD Mlinše 1 : 4 KMN Meteorplast Šic Bar

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 15 38
2 *FC Litija 15 36
3 FC Hiša daril Ptuj 16 27
4 Siliko Vrhnika 15 25
5 KMN Meteorplast Šic Bar 15 16
6 KMN Oplast Kobarid 15 16
7 ŠD Mlinše 15 13
8 KMN Bronx Škofije 15 9
9 Futsal klub Dobrepolje 15 7

STRELCI
1. Gašper Vrhovec 23
2. Denis Kneževič 19
Vedran Matošević 19
4. Niko Cesarec 18
5. Kristjan Čujec 17
6. Max Vesel 16
7. Teo Turk 15
8. Borut Ručna 14
9. Nikola Jandrić 13
Tihomir Novak 13
Jediael Mota 13
12. Žan Janež 12
Aljaž Goznik 12
Marko Mohorič 12
15. Uroš Đurič 11
Nik Zajc 11
Jeferson Luis Correa Carpes 11
Dario Markić 11
19. Adrijan Trstenjak 10
Žiga Čeh 10

DELI NA