11. krog |  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj |  26.11.2021 ob 20.00  | Prenos: Stream futsal.si

FC Hiša daril Ptuj

1 : 2

*FC Litija


Sodniki: Močnik Perič Aleš , Dimic Sebastijan
Delegat: Gliha Bojan
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

FC Hiša daril Ptuj
Z
Siliko Vrhnika 3 : 4 FC Hiša daril Ptuj
Z
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 Siliko Vrhnika
P
FC Hiša daril Ptuj 0 : 2 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 5 : 2 FC Hiša daril Ptuj
P
FC Hiša daril Ptuj 0 : 1 Futsal klub Dobovec
*FC Litija
P
Futsal klub Dobovec 5 : 0 *FC Litija
P
*FC Litija 0 : 5 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 5 : 4 *FC Litija
Z
Siliko Vrhnika 0 : 4 *FC Litija
P
*FC Litija 9 : 10 Siliko Vrhnika


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD FK Ptuj 6 1 0 5 9
FC Litija 6 5 0 1 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD FK Ptuj 3 1 0 2 6
FC Litija 3 2 0 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD FK Ptuj 3 0 0 3 3
FC Litija 3 3 0 0 12



Vse medsebojne tekme

21/22  11.krog  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 26.11.2021, ob 20.00  FC Hiša daril Ptuj - FC Litija 1:2  (0:1) 
21/22  2.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 10.09.2021, ob 20.00  FC Litija - FC Hiša daril Ptuj 4:1  (2:0) 
20/21  15.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 22.01.2021, ob 20.00  FC Litija - FC Hiša daril Ptuj 4:2  (4:2) 
20/21  6.krog  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 16.10.2020, ob 20.00  FC Hiša daril Ptuj - FC Litija 4:1  (0:1) 
19/20  12.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 20.12.2019, ob 20.00  FC Litija - FC Hiša daril Ptuj 4:0  (1:0) 
19/20  3.krog  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 27.09.2019, ob 20.00  FC Hiša daril Ptuj - FC Litija 1:3  (1:0) 

11. krog
FC Hiša daril Ptuj 1 : 2 *FC Litija
KMN Oplast Kobarid 1 : 1 KMN Bronx Škofije
ŠD Mlinše 1 : 4 KMN Meteorplast Šic Bar
Futsal klub Dobrepolje 2 : 6 Siliko Vrhnika

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 15 38
2 *FC Litija 15 36
3 FC Hiša daril Ptuj 16 27
4 Siliko Vrhnika 15 25
5 KMN Meteorplast Šic Bar 15 16
6 KMN Oplast Kobarid 15 16
7 ŠD Mlinše 15 13
8 KMN Bronx Škofije 15 9
9 Futsal klub Dobrepolje 15 7

STRELCI
1. Gašper Vrhovec 23
2. Denis Kneževič 19
Vedran Matošević 19
4. Niko Cesarec 18
5. Kristjan Čujec 17
6. Max Vesel 16
7. Teo Turk 15
8. Borut Ručna 14
9. Nikola Jandrić 13
Tihomir Novak 13
Jediael Mota 13
12. Žan Janež 12
Aljaž Goznik 12
Marko Mohorič 12
15. Uroš Đurič 11
Nik Zajc 11
Jeferson Luis Correa Carpes 11
Dario Markić 11
19. Adrijan Trstenjak 10
Žiga Čeh 10

DELI NA