8. krog |  Ljutomer, ŠIC Ljutomer |  29.10.2021 ob 20.30

KMN Meteorplast Šic Bar

1 : 1

KMN Bronx Škofije


Sodniki: Zahović Admir , Djukić Dejan
Delegat: Kramberger Blaž
Št. gledalcev: 65

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Meteorplast Šic Bar
P
FC Hiša daril Ptuj 6 : 1 KMN Meteorplast Šic Bar
P
KMN Meteorplast Šic Bar 6 : 7 FC Hiša daril Ptuj
Z
FC Hiša daril Ptuj 4 : 6 KMN Meteorplast Šic Bar
P
KMN Meteorplast Šic Bar 1 : 6 Siliko Vrhnika
Z
KMN Bronx Škofije 3 : 6 KMN Meteorplast Šic Bar
KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 0 : 8 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 5 : 2 KMN Bronx Škofije
Z
ŠD Mlinše 2 : 7 KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 3 : 6 KMN Meteorplast Šic Bar
Z
Siliko Vrhnika 3 : 5 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 2 1 1 0 7
KMN Bronx Škofije 2 0 1 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 1 0 1 0 1
KMN Bronx Škofije 1 0 1 0 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 1 1 0 0 6
KMN Bronx Škofije 1 0 0 1 3



Vse medsebojne tekme

21/22  17.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 04.03.2022, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Meteorplast Šic Bar 3:6  (2:1) 
21/22  8.krog  Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 29.10.2021, ob 20.30  KMN Meteorplast Šic Bar - KMN Bronx Škofije 1:1  (1:0) 

8. krog
ŠD Mlinše 3 : 6 *FC Litija
KMN Oplast Kobarid 2 : 4 FC Hiša daril Ptuj
KMN Meteorplast Šic Bar 1 : 1 KMN Bronx Škofije
Futsal klub Dobovec 13 : 2 Futsal klub Dobrepolje

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 15 38
2 *FC Litija 15 36
3 FC Hiša daril Ptuj 16 27
4 Siliko Vrhnika 15 25
5 KMN Meteorplast Šic Bar 15 16
6 KMN Oplast Kobarid 15 16
7 ŠD Mlinše 15 13
8 KMN Bronx Škofije 15 9
9 Futsal klub Dobrepolje 15 7

STRELCI
1. Gašper Vrhovec 23
2. Denis Kneževič 19
Vedran Matošević 19
4. Niko Cesarec 18
5. Kristjan Čujec 17
6. Max Vesel 16
7. Teo Turk 15
8. Borut Ručna 14
9. Nikola Jandrić 13
Tihomir Novak 13
Jediael Mota 13
12. Žan Janež 12
Aljaž Goznik 12
Marko Mohorič 12
15. Uroš Đurič 11
Nik Zajc 11
Jeferson Luis Correa Carpes 11
Dario Markić 11
19. Adrijan Trstenjak 10
Žiga Čeh 10

DELI NA