4. krog |  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi |  01.10.2021 ob 20.00

ŠD Mlinše

4 : 2

Futsal klub Dobrepolje


Sodniki: Petek Jernej , Sakelšek Aleš
Delegat: Narat Andrej
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŠD Mlinše
P
ŠD Mlinše 2 : 5 *FC Litija
P
*FC Litija 7 : 2 ŠD Mlinše
P
ŠD Mlinše 2 : 7 KMN Bronx Škofije
N
*FC Litija 1 : 1 ŠD Mlinše
P
ŠD Mlinše 1 : 5 Futsal klub Dobovec
Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 1 : 6 *FC Litija
P
Futsal klub Dobrepolje 2 : 8 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobrepolje 6 : 9 FC Hiša daril Ptuj
N
KMN Oplast Kobarid 4 : 4 Futsal klub Dobrepolje
N
Futsal klub Dobrepolje 1 : 1 ŠD Mlinše


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 4 3 1 0 14
FK Dobrepolje 4 0 1 3 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 2 2 0 0 9
FK Dobrepolje 2 0 0 2 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Mlinše 2 1 1 0 5
FK Dobrepolje 2 0 1 1 1



Vse medsebojne tekme

21/22  13.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 10.12.2021, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Mlinše 1:1  (0:0) 
21/22  4.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 01.10.2021, ob 20.00  ŠD Mlinše - Futsal klub Dobrepolje 4:2  (1:0) 
20/21  11.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 11.12.2020, ob 20.00  Futsal klub Dobrepolje - ŠD Mlinše 0:4  (0:3) 
20/21  2.krog  Zagorje ob Savi, Športna dvorana Zagorje ob Savi, 11.09.2020, ob 20.30  ŠD Mlinše - FK Dobrepolje 5:2  (1:2) 

4. krog
ŠD Mlinše 4 : 2 Futsal klub Dobrepolje
Siliko Vrhnika 5 : 2 FC Hiša daril Ptuj
KMN Meteorplast Šic Bar 8 : 2 KMN Oplast Kobarid
KMN Bronx Škofije 1 : 5 Futsal klub Dobovec

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 15 38
2 *FC Litija 15 36
3 FC Hiša daril Ptuj 16 27
4 Siliko Vrhnika 15 25
5 KMN Meteorplast Šic Bar 15 16
6 KMN Oplast Kobarid 15 16
7 ŠD Mlinše 15 13
8 KMN Bronx Škofije 15 9
9 Futsal klub Dobrepolje 15 7

STRELCI
1. Gašper Vrhovec 23
2. Denis Kneževič 19
Vedran Matošević 19
4. Niko Cesarec 18
5. Kristjan Čujec 17
6. Max Vesel 16
7. Teo Turk 15
8. Borut Ručna 14
9. Nikola Jandrić 13
Tihomir Novak 13
Jediael Mota 13
12. Žan Janež 12
Aljaž Goznik 12
Marko Mohorič 12
15. Uroš Đurič 11
Nik Zajc 11
Jeferson Luis Correa Carpes 11
Dario Markić 11
19. Adrijan Trstenjak 10
Žiga Čeh 10

DELI NA