Sodniki: | Petek Jernej , Milošič Iztok |
Delegat: | Velić Sadet |
Št. gledalcev: | 70 |
Siliko Vrhnika | |||
---|---|---|---|
P |
Siliko Vrhnika | 3 : 4 | FC Hiša daril Ptuj |
P |
FC Hiša daril Ptuj | 4 : 1 | Siliko Vrhnika |
P |
Siliko Vrhnika | 0 : 4 | *FC Litija |
Z |
*FC Litija | 9 : 10 | Siliko Vrhnika |
P |
Siliko Vrhnika | 2 : 6 | *FC Litija |
Futsal klub Dobrepolje | |||
---|---|---|---|
P |
Futsal klub Dobrepolje | 1 : 6 | *FC Litija |
P |
Futsal klub Dobrepolje | 2 : 8 | Futsal klub Dobovec |
P |
Futsal klub Dobrepolje | 6 : 9 | FC Hiša daril Ptuj |
N |
KMN Oplast Kobarid | 4 : 4 | Futsal klub Dobrepolje |
N |
Futsal klub Dobrepolje | 1 : 1 | ŠD Mlinše |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Siliko | 10 | 10 | 0 | 0 | 57 | ||
FK Dobrepolje | 10 | 0 | 0 | 10 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Siliko | 5 | 5 | 0 | 0 | 27 | ||
FK Dobrepolje | 5 | 0 | 0 | 5 | 11 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
FK Siliko | 5 | 5 | 0 | 0 | 30 | ||
FK Dobrepolje | 5 | 0 | 0 | 5 | 8 |
23/24 | 15.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 26.01.2024, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | Futsal klub Dobrepolje | 5:0 | (3:0) |
23/24 | 13.krog | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 12.01.2024, ob 20.30 | Futsal klub Dobrepolje | - | FK Siliko | 1:3 | (1:1) |
23/24 | 6.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 10.11.2023, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobrepolje | 7:3 | (4:1) |
22/23 | 16.krog | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 25.01.2023, ob 20.00 | Futsal klub Dobrepolje | - | FK Siliko | 4:8 | (1:5) |
22/23 | 14.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 06.01.2023, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobrepolje | 5:3 | (4:0) |
22/23 | 7.krog | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 28.10.2022, ob 20.30 | Futsal klub Dobrepolje | - | FK Siliko | 0:10 | (0:3) |
21/22 | 11.krog | Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 26.11.2021, ob 20.00 | Futsal klub Dobrepolje | - | FK Siliko | 2:6 | (1:2) |
21/22 | 2.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 10.09.2021, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobrepolje | 7:3 | (4:1) |
20/21 | 14.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 15.01.2021, ob 20.00 | Siliko Vrhnika | - | FK Dobrepolje | 3:2 | (1:2) |
20/21 | 5.krog | Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 09.10.2020, ob 20.00 | Futsal klub Dobrepolje | - | FK Siliko | 1:3 | (0:2) |
2. krog | ||
---|---|---|
*FC Litija | 4 : 1 | FC Hiša daril Ptuj |
Siliko Vrhnika | 7 : 3 | Futsal klub Dobrepolje |
KMN Meteorplast Šic Bar | 2 : 2 | ŠD Mlinše |
KMN Bronx Škofije | 2 : 2 | KMN Oplast Kobarid |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobovec | 15 | 38 | |
2 | *FC Litija | 15 | 36 | |
3 | FC Hiša daril Ptuj | 16 | 27 | |
4 | Siliko Vrhnika | 15 | 25 | |
5 | KMN Meteorplast Šic Bar | 15 | 16 | |
6 | KMN Oplast Kobarid | 15 | 16 | |
7 | ŠD Mlinše | 15 | 13 | |
8 | KMN Bronx Škofije | 15 | 9 | |
9 | Futsal klub Dobrepolje | 15 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Gašper Vrhovec | 23 |
2. | Denis Kneževič | 19 |
Vedran Matošević | 19 | |
4. | Niko Cesarec | 18 |
5. | Kristjan Čujec | 17 |
6. | Max Vesel | 16 |
7. | Teo Turk | 15 |
8. | Borut Ručna | 14 |
9. | Nikola Jandrić | 13 |
Tihomir Novak | 13 | |
Jediael Mota | 13 | |
12. | Žan Janež | 12 |
Aljaž Goznik | 12 | |
Marko Mohorič | 12 | |
15. | Uroš Đurič | 11 |
Nik Zajc | 11 | |
Jeferson Luis Correa Carpes | 11 | |
Dario Markić | 11 | |
19. | Adrijan Trstenjak | 10 |
Žiga Čeh | 10 |