19. krog |  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj |  12.03.2021 ob 20.00

FC Hiša daril Ptuj

1 : 3

Siliko Vrhnika


Sodniki: Koritnik Matjaž , Barkovič Jože
Delegat: Kovačič Gregor
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

FC Hiša daril Ptuj
P
Siliko Vrhnika 5 : 2 FC Hiša daril Ptuj
P
FC Hiša daril Ptuj 1 : 3 Siliko Vrhnika
Z
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 KMN Tomaž ŠIC BAR
P
Futsal klub Dobovec 6 : 5 FC Hiša daril Ptuj
Z
FC Hiša daril Ptuj 4 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Siliko Vrhnika
Z
KMN Bronx Škofije 3 : 4 Siliko Vrhnika
N
Siliko Vrhnika 2 : 2 KMN Bronx Škofije
P
FC Litija 1 : 0 Siliko Vrhnika
P
Siliko Vrhnika 1 : 4 FC Litija
Z
FC Litija 2 : 4 Siliko Vrhnika


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD FK Ptuj 6 2 1 3 13
FK Siliko 6 3 1 2 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD FK Ptuj 3 1 1 1 7
FK Siliko 3 1 1 1 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD FK Ptuj 3 1 0 2 6
FK Siliko 3 2 0 1 14



Vse medsebojne tekme

20/21  20.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 19.03.2021, ob 20.00  Siliko Vrhnika - FC Hiša daril Ptuj 5:2  (0:2) 
20/21  19.krog  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 12.03.2021, ob 20.00  FC Hiša daril Ptuj - Siliko Vrhnika 1:3  (0:1) 
20/21  10.krog  Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 04.12.2020, ob 20.00  Siliko Vrhnika - FC Hiša daril Ptuj 2:3  (1:1) 
20/21  1.krog  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 04.09.2020, ob 20.00  FC Ptuj - FK Siliko 4:3  (0:2) 
19/20  15.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 07.02.2020, ob 20.30  Siliko - FC Hiša daril Ptuj 7:1  (5:0) 
19/20  6.krog  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 18.10.2019, ob 20.00  FC Hiša daril Ptuj - Siliko 2:2  (2:1) 

19. krog
FC Litija 2 : 1 KMN Oplast Kobarid
KMN Bronx Škofije 4 : 3 KMN Tomaž ŠIC BAR
Futsal klub Dobovec 11 : 3 ŠD Mlinše
FC Hiša daril Ptuj 1 : 3 Siliko Vrhnika

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 18 54
2 FC Hiša daril Ptuj 18 40
3 FC Litija 18 38
4 KMN Bronx Škofije 18 25
5 KMN Tomaž ŠIC BAR 18 24
6 KMN Oplast Kobarid 18 22
7 Siliko Vrhnika 18 21
8 ŠD Mlinše 18 18
9 KMN Sevnica 18 14
10 Futsal klub Dobrepolje 18 1

STRELCI
1. Jonhn Lennon Felinto Silva 33
2. Luka Perić 32
Kristjan Čujec 32
4. Vedran Matošević 30
5. Žiga Čeh 26
6. Teo Turk 25
7. Jeremy Bukovec 22
8. Tilen Gajser 17
Matej Fideršek 17
10. Nikola Jandrić 16
Arnon Santos Cassemiro 16
12. Tihomir Novak 15
Marcel Vindiš 15
14. Bojan Klemenčič 14
15. Denis Kneževič 13
Uroš Đurič 13
17. Rok Rednak 12
Nik Zajc 12
Sebastijan Drobne 12
20. Thomas Pihler 11

DELI NA

0