10. krog |  II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina |  04.12.2020 ob 20.00

Futsal klub Dobovec

5 : 1

KMN Oplast Kobarid


Sodniki: Korošec Gregor , Maksimović Igor
Delegat:
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Dobovec
Z
FC Litija 0 : 5 Futsal klub Dobovec
Z
Futsal klub Dobovec 5 : 2 FC Litija
P
FC Litija 9 : 8 Futsal klub Dobovec
Z
Futsal klub Dobovec 6 : 1 FC Litija
Z
Futsal klub Dobovec 7 : 0 KMN Bronx Škofije
KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 0 : 6 FC Litija
P
FC Litija 2 : 1 KMN Oplast Kobarid
Z
KMN Oplast Kobarid 3 : 0 Futsal klub Dobrepolje
P
FC Litija 4 : 2 KMN Oplast Kobarid
Z
ŠD Mlinše 0 : 6 KMN Oplast Kobarid


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobovec 38 16 5 17 122
KMN Oplast Kobarid 38 17 5 16 116
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobovec 20 11 2 7 71
KMN Oplast Kobarid 20 7 2 11 54
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobovec 18 5 3 10 51
KMN Oplast Kobarid 18 10 3 5 62



Vse medsebojne tekme

20/21  10.krog  II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 04.12.2020, ob 20.00  Futsal klub Dobovec - KMN Oplast Kobarid 5:1  (2:0) 
20/21  1.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 04.09.2020, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - FK Dobovec 1:5  (1:2) 
19/20  11.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 06.12.2019, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid 6:1  (6:0) 
19/20  2.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.09.2019, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel 2:5  (1:3) 
18/19  11.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 21.12.2018, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid 6:0  (4:0) 
18/19  2.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 16.10.2018, ob 20.30  KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel 1:4  (0:2) 
17/18  17.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 23.02.2018, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid 2:0  (2:0) 
17/18  8.krog  Tolmin, Športna dvorana Franceta Bevka, Tolmin, 27.10.2017, ob 19.00  KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel 7:6  (3:3) 
16/17  21.krog  Športna dvorana Kobarid, 28.03.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel 5:4  (3:1) 
16/17  20.krog  Rogaška Slatina, Športna dvorana Ratanska vas, 24.03.2017, ob 20.30  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid 5:3  (1:1) 
16/17  19.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 17.03.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel 5:1  (1:0) 
16/17  12.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.01.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - Dobovec Pivovarna Kozel 4:2  (0:1) 
16/17  3.krog  Rogaška Slatina, Športna dvorana Ratanska vas, 07.10.2016, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - KMN Oplast Kobarid 1:3  (1:2) 
15/16  28.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 29.04.2016, ob 20.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  27.krog  26.04.2016,   - 0:0  (0:0) 
15/16  16.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 19.02.2016, ob 20.00  - 3:3  (2:1) 
15/16  7.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 30.10.2015, ob 21.00  - 3:5  (0:1) 
14/15  26.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 24.04.2015, ob 20.00  - 2:5  (0:2) 
14/15  25.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 21.04.2015, ob 20.00  - 4:2  (0:0) 
14/15  24.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 17.04.2015, ob 20.00  - 9:6  (5:4) 
14/15  15.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 27.02.2015, ob 21.00  - 4:2  (2:1) 
14/15  6.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 07.11.2014, ob 20.00  - 3:0  (2:0) 
13/14  12.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 14.02.2014, ob 20.00  - 6:3  (2:1) 
13/14  5.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 25.10.2013, ob 20.00  - 3:4  (1:3) 
12/13  8.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 09.11.2012, ob 20.00  - 2:2  (2:2) 
12/13  1.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 14.09.2012, ob 20.30  - 5:5  (2:2) 
11/12  25.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 24.04.2012, ob 20.00  - 4:2  (2:1) 
11/12  24.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 20.04.2012, ob 20.00  - 2:3  (0:0) 
11/12  23.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 17.04.2012, ob 20.00  - 1:5  (0:2) 
11/12  22.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 13.04.2012, ob 20.00  - 4:6  (1:1) 
11/12  19.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 09.03.2012, ob 20.00  - 4:1  (1:0) 
11/12  11.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 18.11.2011, ob 21.00  - 1:6  (1:3) 
11/12  4.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 23.09.2011, ob 20.00  - 4:1  (1:0) 
10/11  29.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 13.05.2011, ob 20.00  - 6:1  (1:1) 
10/11  27.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 06.05.2011, ob 20.00  - 5:3  (4:0) 
10/11  19.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 18.03.2011, ob 20.00  - 5:2  (2:0) 
10/11  12.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 10.12.2010, ob 20.00  - 1:2  (0:2) 
10/11  5.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 15.10.2010, ob 20.00  - 2:1  (1:1) 

10. krog
ŠD Mlinše 2 : 2 KMN Sevnica
Siliko Vrhnika 2 : 3 FC Hiša daril Ptuj
KMN Tomaž ŠIC BAR 2 : 3 KMN Bronx Škofije
Futsal klub Dobovec 5 : 1 KMN Oplast Kobarid
Futsal klub Dobrepolje 3 : 6 FC Litija

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 18 54
2 FC Hiša daril Ptuj 18 40
3 FC Litija 18 38
4 KMN Bronx Škofije 18 25
5 KMN Tomaž ŠIC BAR 18 24
6 KMN Oplast Kobarid 18 22
7 Siliko Vrhnika 18 21
8 ŠD Mlinše 18 18
9 KMN Sevnica 18 14
10 Futsal klub Dobrepolje 18 1

STRELCI
1. Jonhn Lennon Felinto Silva 33
2. Luka Perić 32
Kristjan Čujec 32
4. Vedran Matošević 30
5. Žiga Čeh 26
6. Teo Turk 25
7. Jeremy Bukovec 22
8. Tilen Gajser 17
Matej Fideršek 17
10. Nikola Jandrić 16
Arnon Santos Cassemiro 16
12. Tihomir Novak 15
Marcel Vindiš 15
14. Bojan Klemenčič 14
15. Denis Kneževič 13
Uroš Đurič 13
17. Rok Rednak 12
Nik Zajc 12
Sebastijan Drobne 12
20. Thomas Pihler 11

DELI NA