8. krog |  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica |  20.11.2020 ob 20.00

KMN Sevnica

6 : 11

KMN Tomaž ŠIC BAR


Sodniki: Korošec Gregor , Maksimović Igor
Delegat: Kramberger Blaž
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Sevnica
P
KMN Sevnica 1 : 4 Siliko Vrhnika
N
KMN Tomaž ŠIC BAR 3 : 3 KMN Sevnica
P
KMN Sevnica 4 : 10 Futsal klub Dobovec
N
Futsal klub Dobrepolje 4 : 4 KMN Sevnica
P
KMN Sevnica 1 : 9 FC Litija
KMN Tomaž ŠIC BAR
P
KMN Tomaž ŠIC BAR 4 : 5 KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 4 : 3 KMN Tomaž ŠIC BAR
P
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 KMN Tomaž ŠIC BAR
N
KMN Tomaž ŠIC BAR 3 : 3 KMN Sevnica
Z
Siliko Vrhnika 3 : 5 KMN Tomaž ŠIC BAR


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Sevnica 6 1 2 3 15
Tomaž Picerija Ozmec 6 3 2 1 27
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Sevnica 3 1 0 2 11
Tomaž Picerija Ozmec 3 2 0 1 19
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Sevnica 3 0 2 1 4
Tomaž Picerija Ozmec 3 1 2 0 8



Vse medsebojne tekme

20/21  17.krog  Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 19.02.2021, ob 20.00  KMN Tomaž ŠIC BAR - KMN Sevnica 3:3  (1:1) 
20/21  8.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 20.11.2020, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Tomaž ŠIC BAR 6:11  (2:6) 
19/20  16.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 14.02.2020, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Tomaž Šic Bar 3:1  (0:1) 
19/20  7.krog  Ljutomer, ŠIC Ljutomer, 08.11.2019, ob 20.30  KMN Tomaž Šic Bar - KMN Sevnica 4:0  (2:0) 
16/17  10.krog  Ljutomer, Športna dvorana ŠIC, 23.12.2016, ob 19.00  KMN Tomaž Šic bar - KMN Sevnica 1:1  (0:0) 
16/17  1.krog  Sevnica, Športna dvorana Sevnica, 23.09.2016, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Tomaž Šic bar 2:7  (1:5) 

8. krog
FC Hiša daril Ptuj 2 : 6 Futsal klub Dobovec
KMN Sevnica 6 : 11 KMN Tomaž ŠIC BAR
KMN Bronx Škofije 4 : 1 Futsal klub Dobrepolje
KMN Oplast Kobarid 2 : 2 FC Litija
Siliko Vrhnika 5 : 0 ŠD Mlinše

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 18 54
2 FC Hiša daril Ptuj 18 40
3 FC Litija 18 38
4 KMN Bronx Škofije 18 25
5 KMN Tomaž ŠIC BAR 18 24
6 KMN Oplast Kobarid 18 22
7 Siliko Vrhnika 18 21
8 ŠD Mlinše 18 18
9 KMN Sevnica 18 14
10 Futsal klub Dobrepolje 18 1

STRELCI
1. Jonhn Lennon Felinto Silva 33
2. Luka Perić 32
Kristjan Čujec 32
4. Vedran Matošević 30
5. Žiga Čeh 26
6. Teo Turk 25
7. Jeremy Bukovec 22
8. Tilen Gajser 17
Matej Fideršek 17
10. Nikola Jandrić 16
Arnon Santos Cassemiro 16
12. Tihomir Novak 15
Marcel Vindiš 15
14. Bojan Klemenčič 14
15. Denis Kneževič 13
Uroš Đurič 13
17. Rok Rednak 12
Nik Zajc 12
Sebastijan Drobne 12
20. Thomas Pihler 11

DELI NA