6. krog |  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije |  24.11.2020 ob 20.00

KMN Bronx Škofije

3 : 2

KMN Oplast Kobarid


Sodniki: Močnik Perič Aleš , Zašev Venco
Delegat: Zalokar Pavel
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 3 : 4 Siliko Vrhnika
N
Siliko Vrhnika 2 : 2 KMN Bronx Škofije
P
Futsal klub Dobovec 7 : 0 KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 1 : 4 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 7 : 1 KMN Bronx Škofije
KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 0 : 6 FC Litija
P
FC Litija 2 : 1 KMN Oplast Kobarid
Z
KMN Oplast Kobarid 3 : 0 Futsal klub Dobrepolje
P
FC Litija 4 : 2 KMN Oplast Kobarid
Z
ŠD Mlinše 0 : 6 KMN Oplast Kobarid


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 30 8 7 15 80
KMN Oplast Kobarid 30 15 7 8 107
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 14 6 3 5 48
KMN Oplast Kobarid 14 5 3 6 46
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 16 2 4 10 32
KMN Oplast Kobarid 16 10 4 2 61



Vse medsebojne tekme

21/22  2.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 10.09.2021, ob 20.45  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 2:2  (1:1) 
20/21  15.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 22.01.2021, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 2:2  (2:0) 
20/21  6.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 24.11.2020, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 3:2  (0:0) 
19/20  10.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 29.11.2019, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 0:2  (0:0) 
19/20  1.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 13.09.2019, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 3:2  (1:1) 
18/19  16.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 15.02.2019, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 3:2  (2:1) 
18/19  7.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 09.11.2018, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 2:2  (2:1) 
17/18  11.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 24.11.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 4:3  (1:2) 
17/18  2.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 15.09.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 4:1  (3:1) 
16/17  28.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 28.04.2017, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 4:7  (4:3) 
16/17  26.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 21.04.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 3:2  (2:1) 
16/17  16.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 17.02.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Oplast Kobarid 3:1  (3:0) 
16/17  7.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 18.11.2016, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Bronx Škofije 6:0  (2:0) 
15/16  14.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 22.01.2016, ob 20.00  - 7:1  (3:0) 
15/16  5.krog  Škofije, ŠD Burja, 09.10.2015, ob 20.30  - 1:1  (0:0) 
14/15  13.krog  Škofije, ŠD Burja, 30.01.2015, ob 20.30  - 3:5  (2:3) 
14/15  4.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 17.10.2014, ob 20.00  - 4:4  (2:2) 
13/14  9.krog  Škofije, ŠD Burja, 13.12.2013, ob 20.30  - 3:5  (1:3) 
13/14  2.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 27.09.2013, ob 20.00  - 1:2  (0:0) 
12/13  16.krog  Škofije, ŠD Burja, 08.02.2013, ob 20.30  - 2:4  (0:2) 
12/13  15.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 01.02.2013, ob 20.00  - 8:0  (4:0) 
12/13  14.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 25.01.2013, ob 20.00  - 4:3  (0:2) 
12/13  7.krog  Škofije, ŠD Burja, 02.11.2012, ob 20.30  - 7:2  (1:0) 
11/12  15.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 13.01.2012, ob 20.00  - 5:1  (1:0) 
11/12  9.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 04.11.2011, ob 20.00  - 3:3  (0:3) 
11/12  2.krog  Škofije, ŠD Burja, 09.09.2011, ob 20.30  - 2:7  (0:0) 
10/11  15.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 14.01.2011, ob 20.30  - 6:5  (4:2) 
10/11  8.krog  Škofije, ŠD Burja, Škofije, 13.11.2010, ob 20.00  - 9:3  (2:1) 
10/11  1.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 17.09.2010, ob 20.30  - 2:2  (2:2) 
10/11  1.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 12.10.2010, ob 21.00  - 3:2  (2:1) 

6. krog
KMN Sevnica 5 : 1 Futsal klub Dobrepolje
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 FC Litija
ŠD Mlinše 3 : 3 KMN Tomaž ŠIC BAR
Siliko Vrhnika 2 : 6 Futsal klub Dobovec
KMN Bronx Škofije 3 : 2 KMN Oplast Kobarid

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 18 54
2 FC Hiša daril Ptuj 18 40
3 FC Litija 18 38
4 KMN Bronx Škofije 18 25
5 KMN Tomaž ŠIC BAR 18 24
6 KMN Oplast Kobarid 18 22
7 Siliko Vrhnika 18 21
8 ŠD Mlinše 18 18
9 KMN Sevnica 18 14
10 Futsal klub Dobrepolje 18 1

STRELCI
1. Jonhn Lennon Felinto Silva 33
2. Luka Perić 32
Kristjan Čujec 32
4. Vedran Matošević 30
5. Žiga Čeh 26
6. Teo Turk 25
7. Jeremy Bukovec 22
8. Tilen Gajser 17
Matej Fideršek 17
10. Nikola Jandrić 16
Arnon Santos Cassemiro 16
12. Tihomir Novak 15
Marcel Vindiš 15
14. Bojan Klemenčič 14
15. Denis Kneževič 13
Uroš Đurič 13
17. Rok Rednak 12
Nik Zajc 12
Sebastijan Drobne 12
20. Thomas Pihler 11

DELI NA