8. krog |  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj |  20.11.2020 ob 20.00  | Prenos: Stream futsal.si

FC Hiša daril Ptuj

2 : 6

Futsal klub Dobovec


Sodniki: Zahović Admir , Močnik Perič Aleš
Delegat: Kovačič Gregor
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

FC Hiša daril Ptuj
P
Siliko Vrhnika 5 : 2 FC Hiša daril Ptuj
P
FC Hiša daril Ptuj 1 : 3 Siliko Vrhnika
Z
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 KMN Tomaž ŠIC BAR
P
Futsal klub Dobovec 6 : 5 FC Hiša daril Ptuj
Z
FC Hiša daril Ptuj 4 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Futsal klub Dobovec
Z
FC Litija 0 : 5 Futsal klub Dobovec
Z
Futsal klub Dobovec 5 : 2 FC Litija
P
FC Litija 9 : 8 Futsal klub Dobovec
Z
Futsal klub Dobovec 6 : 1 FC Litija
Z
Futsal klub Dobovec 7 : 0 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD FK Ptuj 5 0 1 4 14
FK Dobovec 5 4 1 0 34
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD FK Ptuj 3 0 1 2 7
FK Dobovec 3 2 1 0 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD FK Ptuj 2 0 0 2 7
FK Dobovec 2 2 0 0 18



Vse medsebojne tekme

21/22  1.krog  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 03.09.2021, ob 20.00  FC Hiša daril Ptuj - Futsal klub Dobovec 2:2  (1:1) 
20/21  17.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 12.02.2021, ob 20.00  Futsal klub Dobovec - FC Hiša daril Ptuj 6:5  (2:1) 
20/21  8.krog  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 20.11.2020, ob 20.00  FC Hiša daril Ptuj - Futsal klub Dobovec 2:6  (0:2) 
19/20  14.krog  Ptuj, Športna dvorana Ljudski vrt Ptuj, 22.01.2020, ob 20.00  FC Hiša daril Ptuj - Dobovec Pivovarna Kozel 3:8  (0:7) 
19/20  5.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 15.10.2019, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FC Hiša daril Ptuj 12:2  (5:1) 

8. krog
FC Hiša daril Ptuj 2 : 6 Futsal klub Dobovec
KMN Sevnica 6 : 11 KMN Tomaž ŠIC BAR
KMN Bronx Škofije 4 : 1 Futsal klub Dobrepolje
KMN Oplast Kobarid 2 : 2 FC Litija
Siliko Vrhnika 5 : 0 ŠD Mlinše

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 18 54
2 FC Hiša daril Ptuj 18 40
3 FC Litija 18 38
4 KMN Bronx Škofije 18 25
5 KMN Tomaž ŠIC BAR 18 24
6 KMN Oplast Kobarid 18 22
7 Siliko Vrhnika 18 21
8 ŠD Mlinše 18 18
9 KMN Sevnica 18 14
10 Futsal klub Dobrepolje 18 1

STRELCI
1. Jonhn Lennon Felinto Silva 33
2. Kristjan Čujec 32
Luka Perić 32
4. Vedran Matošević 30
5. Žiga Čeh 26
6. Teo Turk 25
7. Jeremy Bukovec 22
8. Tilen Gajser 17
Matej Fideršek 17
10. Arnon Santos Cassemiro 16
Nikola Jandrić 16
12. Marcel Vindiš 15
Tihomir Novak 15
14. Bojan Klemenčič 14
15. Denis Kneževič 13
Uroš Đurič 13
17. Nik Zajc 12
Sebastijan Drobne 12
Rok Rednak 12
20. Tim Lipovšek 11

DELI NA