4. krog |  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica |  02.10.2020 ob 20.00

KMN Sevnica

2 : 2

KMN Oplast Kobarid


Sodniki: Petek Jernej , Hozyan Uroš
Delegat: Gliha Bojan
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Sevnica
P
KMN Sevnica 1 : 4 Siliko Vrhnika
N
KMN Tomaž ŠIC BAR 3 : 3 KMN Sevnica
P
KMN Sevnica 4 : 10 Futsal klub Dobovec
N
Futsal klub Dobrepolje 4 : 4 KMN Sevnica
P
KMN Sevnica 1 : 9 FC Litija
KMN Oplast Kobarid
P
KMN Oplast Kobarid 0 : 6 FC Litija
P
FC Litija 2 : 1 KMN Oplast Kobarid
Z
KMN Oplast Kobarid 3 : 0 Futsal klub Dobrepolje
P
FC Litija 4 : 2 KMN Oplast Kobarid
Z
ŠD Mlinše 0 : 6 KMN Oplast Kobarid


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Sevnica 22 3 3 16 50
KMN Oplast Kobarid 22 16 3 3 85
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Sevnica 10 2 3 5 20
KMN Oplast Kobarid 10 5 3 2 30
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Sevnica 12 1 0 11 30
KMN Oplast Kobarid 12 11 0 1 55



Vse medsebojne tekme

20/21  13.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 08.01.2021, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Sevnica 2:6  (1:4) 
20/21  4.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 02.10.2020, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Oplast Kobarid 2:2  (2:1) 
19/20  17.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 21.02.2020, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Sevnica 4:3  (2:1) 
19/20  8.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 15.11.2019, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Oplast Kobarid 1:4  (1:2) 
18/19  10.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 07.12.2018, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Oplast Kobarid 1:1  (0:0) 
18/19  1.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 28.09.2018, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Sevnica 2:1  (1:0) 
17/18  14.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 22.12.2017, ob 20.00  KMN Oplast Kobarid - KMN Sevnica 6:1  (3:1) 
17/18  5.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 06.10.2017, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Oplast Kobarid 2:2  (0:1) 
16/17  11.krog  Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 16.01.2017, ob 20.30  KMN Oplast Kobarid - KMN Sevnica 7:3  (3:0) 
16/17  2.krog  Sevnica, Športna dvorana Sevnica, 30.09.2016, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Oplast Kobarid 3:0  (2:0) 
15/16  11.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 04.12.2015, ob 20.00  - 5:7  (2:2) 
15/16  2.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 18.09.2015, ob 20.00  - 3:1  (1:0) 
14/15  10.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 19.12.2014, ob 20.00  - 2:1  (1:0) 
14/15  1.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 19.09.2014, ob 21.00  - 0:5  (0:3) 
13/14  20.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 04.04.2014, ob 20.00  - 2:3  (1:1) 
13/14  19.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 01.04.2014, ob 20.00  - 6:3  (3:0) 
13/14  18.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 28.03.2014, ob 20.00  - 5:3  (1:2) 
13/14  13.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 21.02.2014, ob 20.00  - 5:2  (2:1) 
13/14  6.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 08.11.2013, ob 20.00  - 3:1  (0:0) 
10/11  20.krog  Kobarid, ŠD Kobarid, 26.03.2011, ob 20.00  - 6:4  (2:1) 
10/11  13.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 14.12.2010, ob 20.00  - 1:5  (1:3) 
10/11  6.krog  Kobarid, ŠD OŠ Kobarid, 22.10.2010, ob 20.30  - 7:2  (5:1) 

4. krog
KMN Sevnica 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
FC Hiša daril Ptuj 8 : 4 KMN Bronx Škofije
ŠD Mlinše 2 : 12 Futsal klub Dobovec
KMN Tomaž ŠIC BAR 9 : 0 Futsal klub Dobrepolje
Siliko Vrhnika 7 : 1 FC Litija

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 18 54
2 FC Hiša daril Ptuj 18 40
3 FC Litija 18 38
4 KMN Bronx Škofije 18 25
5 KMN Tomaž ŠIC BAR 18 24
6 KMN Oplast Kobarid 18 22
7 Siliko Vrhnika 18 21
8 ŠD Mlinše 18 18
9 KMN Sevnica 18 14
10 Futsal klub Dobrepolje 18 1

STRELCI
1. Jonhn Lennon Felinto Silva 33
2. Luka Perić 32
Kristjan Čujec 32
4. Vedran Matošević 30
5. Žiga Čeh 26
6. Teo Turk 25
7. Jeremy Bukovec 22
8. Tilen Gajser 17
Matej Fideršek 17
10. Nikola Jandrić 16
Arnon Santos Cassemiro 16
12. Tihomir Novak 15
Marcel Vindiš 15
14. Bojan Klemenčič 14
15. Denis Kneževič 13
Uroš Đurič 13
17. Rok Rednak 12
Nik Zajc 12
Sebastijan Drobne 12
20. Thomas Pihler 11

DELI NA