3. krog |  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije |  25.09.2020 ob 20.00

KMN Bronx Škofije

4 : 7

KMN Sevnica


Sodniki: Veselič Dejan , Korošec Gregor
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 3 : 4 Siliko Vrhnika
N
Siliko Vrhnika 2 : 2 KMN Bronx Škofije
P
Futsal klub Dobovec 7 : 0 KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 1 : 4 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 7 : 1 KMN Bronx Škofije
KMN Sevnica
P
KMN Sevnica 1 : 4 Siliko Vrhnika
N
KMN Tomaž ŠIC BAR 3 : 3 KMN Sevnica
P
KMN Sevnica 4 : 10 Futsal klub Dobovec
N
Futsal klub Dobrepolje 4 : 4 KMN Sevnica
P
KMN Sevnica 1 : 9 FC Litija


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 23 10 4 9 81
KMN Sevnica 23 9 4 10 83
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 11 6 1 4 45
KMN Sevnica 11 4 1 6 39
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Bronx Škofije 12 4 3 5 36
KMN Sevnica 12 5 3 4 44



Vse medsebojne tekme

20/21  12.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 18.12.2020, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Bronx Škofije 2:3  (2:2) 
20/21  3.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 25.09.2020, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - KMN Sevnica 4:7  (2:6) 
19/20  12.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 20.12.2019, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Bronx Škofije 4:2  (1:0) 
19/20  3.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 27.09.2019, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN SEVNICA 3:1  (2:0) 
18/19  13.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 25.01.2019, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Sevnica 2:5  (1:2) 
18/19  4.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 19.10.2018, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Bronx Škofije 2:2  (1:1) 
17/18  20.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 23.03.2018, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Bronx Škofije 6:1  (1:0) 
17/18  19.krog  Športna dvorana Burja, Škofije, 16.03.2018, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Sevnica 2:2  (0:0) 
17/18  15.krog  Sevnica, Športna dvorana OŠ Savo Kladnik, Sevnica, 09.02.2018, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Bronx Škofije 1:1  (1:0) 
17/18  6.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 13.10.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Sevnica 6:3  (2:0) 
16/17  20.krog  Sevnica, Športna dvorana Sevnica, 24.03.2017, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Bronx Škofije 4:7  (2:3) 
16/17  19.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 17.03.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Sevnica 6:2  (2:1) 
16/17  12.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 20.01.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - KMN Sevnica 5:3  (3:1) 
16/17  3.krog  Sevnica, Športna dvorana Sevnica, 07.10.2016, ob 20.00  KMN Sevnica - KMN Bronx Škofije 3:1  (2:1) 
15/16  15.krog  Škofije, ŠD Burja, 12.02.2016, ob 20.30  - 2:4  (1:1) 
15/16  6.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 23.10.2015, ob 20.00  - 6:2  (3:0) 
14/15  15.krog  Škofije, ŠD Burja, 27.02.2015, ob 20.30  - 5:4  (0:1) 
14/15  6.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 07.11.2014, ob 20.00  - 10:5  (3:4) 
13/14  11.krog  Škofije, ŠD Burja, 07.02.2014, ob 20.30  - 3:7  (0:3) 
13/14  4.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 18.10.2013, ob 20.00  - 1:1  (0:1) 
10/11  21.krog  Sevnica, ŠD Sevnica, 01.04.2011, ob 20.00  - 4:7  (1:4) 
10/11  9.krog  Sevnica, ŠD Savo Kladnik, Sevnica, 19.11.2010, ob 20.00  - 1:4  (1:2) 
10/11  2.krog  Škofije, ŠD Burja, Škofije, 24.09.2010, ob 20.30  - 7:1  (3:0) 

3. krog
KMN Oplast Kobarid 1 : 1 Siliko Vrhnika
FC Hiša daril Ptuj 4 : 1 ŠD Mlinše
KMN Bronx Škofije 4 : 7 KMN Sevnica
FC Litija 6 : 0 KMN Tomaž ŠIC BAR
Futsal klub Dobovec 12 : 2 Futsal klub Dobrepolje

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 18 54
2 FC Hiša daril Ptuj 18 40
3 FC Litija 18 38
4 KMN Bronx Škofije 18 25
5 KMN Tomaž ŠIC BAR 18 24
6 KMN Oplast Kobarid 18 22
7 Siliko Vrhnika 18 21
8 ŠD Mlinše 18 18
9 KMN Sevnica 18 14
10 Futsal klub Dobrepolje 18 1

STRELCI
1. Jonhn Lennon Felinto Silva 33
2. Luka Perić 32
Kristjan Čujec 32
4. Vedran Matošević 30
5. Žiga Čeh 26
6. Teo Turk 25
7. Jeremy Bukovec 22
8. Tilen Gajser 17
Matej Fideršek 17
10. Nikola Jandrić 16
Arnon Santos Cassemiro 16
12. Tihomir Novak 15
Marcel Vindiš 15
14. Bojan Klemenčič 14
15. Denis Kneževič 13
Uroš Đurič 13
17. Rok Rednak 12
Nik Zajc 12
Sebastijan Drobne 12
20. Thomas Pihler 11

DELI NA