2. krog |  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika |  11.09.2020 ob 20.30

Siliko Vrhnika

4 : 4

KMN Bronx Škofije


Sodniki: Sakelšek Aleš , Milošič Iztok
Delegat: Zalokar Pavel
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Siliko Vrhnika
Z
KMN Bronx Škofije 3 : 4 Siliko Vrhnika
N
Siliko Vrhnika 2 : 2 KMN Bronx Škofije
P
FC Litija 1 : 0 Siliko Vrhnika
P
Siliko Vrhnika 1 : 4 FC Litija
Z
FC Litija 2 : 4 Siliko Vrhnika
KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 3 : 4 Siliko Vrhnika
N
Siliko Vrhnika 2 : 2 KMN Bronx Škofije
P
Futsal klub Dobovec 7 : 0 KMN Bronx Škofije
P
KMN Bronx Škofije 1 : 4 Futsal klub Dobovec
P
Futsal klub Dobovec 7 : 1 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Siliko 20 10 4 6 82
KMN Bronx Škofije 20 6 4 10 67
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Siliko 10 4 3 3 44
KMN Bronx Škofije 10 3 3 4 40
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Siliko 10 6 1 3 38
KMN Bronx Škofije 10 3 1 6 27



Vse medsebojne tekme

23/24  16.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 09.02.2024, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - Siliko Vrhnika 1:3  (0:2) 
23/24  9.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 01.12.2023, ob 20.30  Siliko Vrhnika - KMN Bronx Škofije 10:1  (5:0) 
23/24  2.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 13.10.2023, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - FK Siliko 0:5  (0:3) 
22/23  17.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 27.01.2023, ob 20.30  Siliko Vrhnika - KMN Bronx Škofije 6:3  (4:1) 
22/23  9.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 18.11.2022, ob 20.30  Siliko Vrhnika - KMN Bronx Škofije 5:2  (1:1) 
22/23  2.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 16.09.2022, ob 20.45  KMN Bronx Škofije - FK Siliko 3:3  (1:1) 
21/22  16.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 11.03.2022, ob 20.30  Siliko Vrhnika - KMN Bronx Škofije 3:5  (1:0) 
21/22  7.krog  Koper, Športna dvorana Bonifika, 22.10.2021, ob 20.45  KMN Bronx Škofije - FK Siliko 2:5  (2:2) 
20/21  28.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.06.2021, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - FK Siliko 3:4  (1:0) 
20/21  27.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 28.05.2021, ob 20.30  Siliko Vrhnika - KMN Bronx Škofije 2:2  (2:1) 
20/21  11.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 11.12.2020, ob 20.00  KMN Bronx Škofije - FK Siliko 2:6  (2:2) 
20/21  2.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 11.09.2020, ob 20.30  FK Siliko - KMN Bronx Škofije 4:4  (2:3) 
19/20  16.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 14.02.2020, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - FK Siliko 1:5  (0:4) 
19/20  7.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 08.11.2019, ob 20.30  Siliko - KMN Bronx Škofije 4:2  (1:1) 
18/19  10.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 07.12.2018, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - FK Siliko 6:1  (3:0) 
18/19  1.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 28.09.2018, ob 20.30  FK Siliko - KMN Bronx Škofije 2:2  (2:0) 
17/18  17.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 23.02.2018, ob 20.00  Siliko Rem Power - KMN Bronx Škofije 3:8  (1:3) 
17/18  8.krog  Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 27.10.2017, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - FK Siliko 4:3  (1:1) 
16/17  18.krog  Vrhnika, ŠD Antona Slomška, 10.03.2017, ob 20.00  FK Zavas Siliko - KMN Bronx Škofije 5:11  (2:5) 
16/17  9.krog  Spodnje Škofije, ŠD Burja, 09.12.2016, ob 20.30  KMN Bronx Škofije - FK Siliko 5:3  (2:3) 

2. krog
Futsal klub Dobovec 6 : 1 FC Litija
KMN Sevnica 4 : 8 FC Hiša daril Ptuj
ŠD Mlinše 5 : 2 Futsal klub Dobrepolje
KMN Tomaž ŠIC BAR 2 : 6 KMN Oplast Kobarid
Siliko Vrhnika 4 : 4 KMN Bronx Škofije

LESTVICA
1 Futsal klub Dobovec 18 54
2 FC Hiša daril Ptuj 18 40
3 FC Litija 18 38
4 KMN Bronx Škofije 18 25
5 KMN Tomaž ŠIC BAR 18 24
6 KMN Oplast Kobarid 18 22
7 Siliko Vrhnika 18 21
8 ŠD Mlinše 18 18
9 KMN Sevnica 18 14
10 Futsal klub Dobrepolje 18 1

STRELCI
1. Jonhn Lennon Felinto Silva 33
2. Luka Perić 32
Kristjan Čujec 32
4. Vedran Matošević 30
5. Žiga Čeh 26
6. Teo Turk 25
7. Jeremy Bukovec 22
8. Tilen Gajser 17
Matej Fideršek 17
10. Nikola Jandrić 16
Arnon Santos Cassemiro 16
12. Tihomir Novak 15
Marcel Vindiš 15
14. Bojan Klemenčič 14
15. Denis Kneževič 13
Uroš Đurič 13
17. Rok Rednak 12
Nik Zajc 12
Sebastijan Drobne 12
20. Thomas Pihler 11

DELI NA