17. krog |  Benedikt, Športna dvorana Benedikt |  22.02.2019 ob 20.00

Benedikt avtodeli Džauš

0 : 15

Siliko Mkeršmanc

Sodniki: Milošič Iztok , Hozyan Uroš
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 20

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Benedikt avtodeli Džauš
P
KMN Sevnica 9 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 15 Siliko Mkeršmanc
P
FC Litija 17 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 12 Dobovec Pivovarna Kozel
P
KMN Oplast Kobarid 16 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
Siliko Mkeršmanc
Z
FC Litija 4 : 6 Siliko Mkeršmanc
P
Siliko Mkeršmanc 0 : 2 FC Litija
P
Siliko Mkeršmanc 2 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
P
Dobovec Pivovarna Kozel 2 : 0 Siliko Mkeršmanc
P
Dobovec Pivovarna Kozel 5 : 0 Siliko Mkeršmanc


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 6 1 0 5 11
FK Siliko 6 5 0 1 37
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 3 0 0 3 4
FK Siliko 3 3 0 0 21
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 3 1 0 2 7
FK Siliko 3 2 0 1 16



Vse medsebojne tekme

18/19  17.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 22.02.2019, ob 20.00  Benedikt avtodeli Džauš - Siliko Mkeršmanc 0:15  (0:7) 
18/19  8.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 23.11.2018, ob 20.30  Siliko Mkeršmanc - Benedikt avtodeli Džauš 8:0  (4:0) 
17/18  13.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 08.12.2017, ob 20.30  Siliko Rem Power - Benedikt Avtodeli Džauš 2:4  (0:3) 
17/18  4.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 29.09.2017, ob 20.00  Benedikt Avtodeli Džauš - Siliko Rem Power 2:3  (2:2) 
16/17  11.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 16.01.2017, ob 20.30  KMN Benedikt - FK Zavas Siliko 2:3  (1:2) 
16/17  2.krog  Vrhnika, ŠD Antona Slomška, 30.09.2016, ob 20.30  FK Zavas Siliko - KMN Benedikt 6:3  (4:2) 

17. krog
FSK Stripy 5 : 2 KMN Sevnica
FC Ivančna Gorica 3 : 7 KMN Oplast Kobarid
KMN Bronx Škofije 2 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
FutureNet Maribor 9 : 3 FC Litija
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 15 Siliko Mkeršmanc

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 18 51
2 FutureNet Maribor 18 46
3 FC Litija 18 34
4 Siliko Mkeršmanc 18 28
5 KMN Bronx Škofije 18 24
6 FSK Stripy 18 24
7 KMN Oplast Kobarid 18 23
8 KMN Sevnica 18 18
9 FC Ivančna Gorica 18 10
10 Benedikt avtodeli Džauš 18 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 36
2. Nik Zajc 35
3. Rok Mordej 29
4. Miloš Stojković 27
5. Gašper Vrhovec 26
6. Alen Fetić 24
7. Kristjan Čujec 23
8. Denis Totošković 19
Teo Turk 19
10. Klemen Duščak 17
11. Borut Ručna 16
Žiga Čeh 16
Aljaž Končan 16
Kristijan Postružin 16
15. Uroš Kroflič 14
Jaka Sovdat 14
Luka Jamnik 14
18. Tine Šturm 13
Denis Ramić 13
Josip Jurić 13

DELI NA