16. krog |  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina |  15.02.2019 ob 21.00  | Prenos: Stream futsal.si

Dobovec Pivovarna Kozel

6 : 1

FutureNet Maribor

Sodniki: Korošec Gregor , Bobar Darko
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 400

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Siliko Mkeršmanc 2 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 2 : 0 Siliko Mkeršmanc
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 5 : 0 Siliko Mkeršmanc
Z
KMN Sevnica 1 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 1 KMN Sevnica
FutureNet Maribor
Z
FC Litija 1 : 4 FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 9 : 2 FC Litija
Z
FutureNet Maribor 6 : 5 FC Litija
Z
KMN Oplast Kobarid 0 : 7 FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 7 : 2 KMN Oplast Kobarid


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 21 11 3 7 78
Proen Maribor 21 7 3 11 65
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 11 7 1 3 49
Proen Maribor 11 3 1 7 33
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 10 4 2 4 29
Proen Maribor 10 4 2 4 32



Vse medsebojne tekme

18/19  16.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 15.02.2019, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FutureNet Maribor 6:1  (0:0) 
18/19  7.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor, 09.11.2018, ob 20.00  FutureNet Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 5:3  (3:1) 
17/18  10.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 10.11.2017, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FutureNet Maribor 7:1  (4:1) 
17/18  1.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor, 08.09.2017, ob 20.00  FC Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 2:2  (1:1) 
16/17  10.krog  Maribor, Športna dvorana Lukna, 23.12.2016, ob 20.00  Proen Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 7:1  (3:1) 
16/17  1.krog  Rogatec, Športna dvorana Rogatec, 23.09.2016, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - Proen Maribor 3:4  (1:2) 
15/16  26.krog  Maribor, ŠD Lukna, 22.04.2016, ob 21.00  - 3:2  (2:1) 
15/16  25.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 19.04.2016, ob 21.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  25.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 19.04.2016, ob 21.00  - 6:5  (4:2) 
15/16  24.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 15.04.2016, ob 21.00  - 1:7  (1:2) 
15/16  22.krog  Maribor, ŠD Tabor, Maribor, 06.04.2016, ob 20.00  - 1:2  (0:2) 
15/16  21.krog  Maribor, ŠD Lukna, 01.04.2016, ob 20.00  - 5:2  (4:0) 
15/16  15.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 12.02.2016, ob 21.00  - 5:7  (2:2) 
15/16  6.krog  Maribor, ŠD Tabor, 23.10.2015, ob 20.00  - 4:4  (0:2) 
14/15  21.krog  Maribor, ŠD Tabor, 07.04.2015, ob 20.00  - 3:4  (0:1) 
14/15  20.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 03.04.2015, ob 21.00  - 4:1  (3:0) 
14/15  19.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 31.03.2015, ob 21.00  - 6:0  (4:0) 
14/15  18.krog  Maribor, ŠD Lukna, 27.03.2015, ob 20.00  - 1:2  (1:1) 
14/15  9.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 12.12.2014, ob 21.00  - 7:5  (2:1) 
13/14  10.krog  Maribor, TŠC Tezno, 20.12.2013, ob 21.00  - 1:7  (0:0) 
13/14  3.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 04.10.2013, ob 20.00  - 4:2  (2:1) 

16. krog
KMN Sevnica 2 : 3 Siliko Mkeršmanc
FC Litija 17 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
KMN Oplast Kobarid 3 : 2 KMN Bronx Škofije
FSK Stripy 8 : 4 FC Ivančna Gorica
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FutureNet Maribor

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 18 51
2 FutureNet Maribor 18 46
3 FC Litija 18 34
4 Siliko Mkeršmanc 18 28
5 KMN Bronx Škofije 18 24
6 FSK Stripy 18 24
7 KMN Oplast Kobarid 18 23
8 KMN Sevnica 18 18
9 FC Ivančna Gorica 18 10
10 Benedikt avtodeli Džauš 18 1

STRELCI
1. Nik Zajc 35
2. Matej Fideršek 32
3. Rok Mordej 26
4. Gašper Vrhovec 23
Miloš Stojković 23
6. Kristjan Čujec 21
Alen Fetić 21
8. Denis Totošković 18
Teo Turk 18
10. Borut Ručna 16
11. Klemen Duščak 15
Aljaž Končan 15
13. Luka Jamnik 14
14. Tine Šturm 13
Žiga Čeh 13
Denis Ramić 13
Uroš Kroflič 13
18. Josip Jurić 12
Kristijan Postružin 12
Rok Bešter 12

DELI NA