16. krog |  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina |  15.02.2019 ob 21.00  | Prenos: Stream futsal.si

Dobovec Pivovarna Kozel

6 : 1

FutureNet Maribor

Sodniki: Korošec Gregor , Bobar Darko
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 400

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FutureNet Maribor
Z
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 12 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 7 : 1 Siliko Mkeršmanc
Z
FC Litija 1 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
KMN Sevnica 1 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
FutureNet Maribor
P
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 4 : 1 KMN Oplast Kobarid
Z
FSK Stripy 1 : 10 FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 9 : 1 FC Ivančna Gorica
Z
KMN Bronx Škofije 3 : 6 FutureNet Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 21 11 3 7 78
Proen Maribor 21 7 3 11 65
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 11 7 1 3 49
Proen Maribor 11 3 1 7 33
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dobovec Pivovarna Kozel 10 4 2 4 29
Proen Maribor 10 4 2 4 32



Vse medsebojne tekme

18/19  16.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 15.02.2019, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FutureNet Maribor 6:1  (0:0) 
18/19  7.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor, 09.11.2018, ob 20.00  FutureNet Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 5:3  (3:1) 
17/18  10.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 10.11.2017, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FutureNet Maribor 7:1  (4:1) 
17/18  1.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor, 08.09.2017, ob 20.00  FC Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 2:2  (1:1) 
16/17  10.krog  Maribor, Športna dvorana Lukna, 23.12.2016, ob 20.00  Proen Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 7:1  (3:1) 
16/17  1.krog  Rogatec, Športna dvorana Rogatec, 23.09.2016, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - Proen Maribor 3:4  (1:2) 
15/16  26.krog  Maribor, ŠD Lukna, 22.04.2016, ob 21.00  - 3:2  (2:1) 
15/16  25.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 19.04.2016, ob 21.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  25.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 19.04.2016, ob 21.00  - 6:5  (4:2) 
15/16  24.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 15.04.2016, ob 21.00  - 1:7  (1:2) 
15/16  22.krog  Maribor, ŠD Tabor, Maribor, 06.04.2016, ob 20.00  - 1:2  (0:2) 
15/16  21.krog  Maribor, ŠD Lukna, 01.04.2016, ob 20.00  - 5:2  (4:0) 
15/16  15.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 12.02.2016, ob 21.00  - 5:7  (2:2) 
15/16  6.krog  Maribor, ŠD Tabor, 23.10.2015, ob 20.00  - 4:4  (0:2) 
14/15  21.krog  Maribor, ŠD Tabor, 07.04.2015, ob 20.00  - 3:4  (0:1) 
14/15  20.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 03.04.2015, ob 21.00  - 4:1  (3:0) 
14/15  19.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 31.03.2015, ob 21.00  - 6:0  (4:0) 
14/15  18.krog  Maribor, ŠD Lukna, 27.03.2015, ob 20.00  - 1:2  (1:1) 
14/15  9.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 12.12.2014, ob 21.00  - 7:5  (2:1) 
13/14  10.krog  Maribor, TŠC Tezno, 20.12.2013, ob 21.00  - 1:7  (0:0) 
13/14  3.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 04.10.2013, ob 20.00  - 4:2  (2:1) 

16. krog
KMN Sevnica 2 : 3 Siliko Mkeršmanc
FC Litija 17 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
KMN Oplast Kobarid 3 : 2 KMN Bronx Škofije
FSK Stripy 8 : 4 FC Ivančna Gorica
Dobovec Pivovarna Kozel 6 : 1 FutureNet Maribor

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 16 45
2 FutureNet Maribor 16 43
3 FC Litija 16 34
4 Siliko Mkeršmanc 16 22
5 KMN Bronx Škofije 16 21
6 FSK Stripy 16 20
7 KMN Oplast Kobarid 16 19
8 KMN Sevnica 16 15
9 FC Ivančna Gorica 16 10
10 Benedikt avtodeli Džauš 16 1

STRELCI
1. Nik Zajc 32
2. Matej Fideršek 25
3. Rok Mordej 20
4. Gašper Vrhovec 18
5. Miloš Stojković 17
6. Alen Fetić 15
7. Denis Totošković 14
Kristjan Čujec 14
9. Klemen Duščak 13
10. Borut Ručna 11
Teo Turk 11
12. Blaž Končan 10
Denis Ramić 10
Kristijan Postružin 10
Kristjan Čož 10
Aljaž Končan 10
17. Denis Gale 9
Uroš Kroflič 9
Žiga Čeh 9
Anže Širok 9

DELI NA