12. krog |  Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica |  11.01.2019 ob 20.30  | Prenos: Stream futsal.si

FC Ivančna Gorica

5 : 1

Benedikt avtodeli Džauš

Sodniki: Bubulj Igor , Bobar Darko
Delegat: Gliha Bojan
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

FC Ivančna Gorica
P
Dobovec Pivovarna Kozel 10 : 1 FC Ivančna Gorica
P
FC Ivančna Gorica 3 : 7 KMN Oplast Kobarid
P
FSK Stripy 8 : 4 FC Ivančna Gorica
P
KMN Sevnica 8 : 1 FC Ivančna Gorica
P
FC Ivančna Gorica 3 : 8 KMN Bronx Škofije
Benedikt avtodeli Džauš
P
KMN Sevnica 9 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 15 Siliko Mkeršmanc
P
FC Litija 17 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 12 Dobovec Pivovarna Kozel
P
KMN Oplast Kobarid 16 : 0 Benedikt avtodeli Džauš


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FC Ivančna Gorica 4 2 0 2 21
KMN Benedikt 4 2 0 2 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FC Ivančna Gorica 2 1 0 1 9
KMN Benedikt 2 1 0 1 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FC Ivančna Gorica 2 1 0 1 12
KMN Benedikt 2 1 0 1 12



Vse medsebojne tekme

18/19  12.krog  Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica, 11.01.2019, ob 20.30  FC Ivančna Gorica - Benedikt avtodeli Džauš 5:1  (1:0) 
18/19  3.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 12.10.2018, ob 20.00  Benedikt avtodeli Džauš - FC Ivančna Gorica 5:7  (3:1) 
17/18  16.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 16.02.2018, ob 20.00  Benedikt Avtodeli Džauš - FC - Ivančna Gorica 7:5  (5:2) 
17/18  7.krog  Ivančna Gorica, Dvorana srednje šole Josipa Jurčiča, Ivančna Gorica, 20.10.2017, ob 20.40  FC - Ivančna Gorica - Benedikt Avtodeli Džauš 4:9  (2:3) 

12. krog
KMN Sevnica 1 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
KMN Oplast Kobarid 4 : 2 FC Litija
FSK Stripy 3 : 3 Siliko Mkeršmanc
FC Ivančna Gorica 5 : 1 Benedikt avtodeli Džauš
KMN Bronx Škofije 3 : 6 FutureNet Maribor

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 18 51
2 FutureNet Maribor 18 46
3 FC Litija 18 34
4 Siliko Mkeršmanc 18 28
5 KMN Bronx Škofije 18 24
6 FSK Stripy 18 24
7 KMN Oplast Kobarid 18 23
8 KMN Sevnica 18 18
9 FC Ivančna Gorica 18 10
10 Benedikt avtodeli Džauš 18 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 36
2. Nik Zajc 35
3. Rok Mordej 29
4. Miloš Stojković 27
5. Gašper Vrhovec 26
6. Alen Fetić 24
7. Kristjan Čujec 23
8. Denis Totošković 19
Teo Turk 19
10. Klemen Duščak 17
11. Borut Ručna 16
Žiga Čeh 16
Aljaž Končan 16
Kristijan Postružin 16
15. Uroš Kroflič 14
Jaka Sovdat 14
Luka Jamnik 14
18. Tine Šturm 13
Denis Ramić 13
Josip Jurić 13

DELI NA