7. krog |  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor |  09.11.2018 ob 20.00  | Prenos: Stream futsal.si

FutureNet Maribor

5 : 3

Dobovec Pivovarna Kozel

Sodniki: Jurič Dražen , Kovačič Rade
Delegat: Kovačič Gregor
Št. gledalcev: 500

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

FutureNet Maribor
P
FutureNet Maribor 12 : 13 Dobovec Pivovarna Kozel
P
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 2 FutureNet Maribor
P
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 2 FutureNet Maribor
Z
FC Litija 1 : 4 FutureNet Maribor
Z
FutureNet Maribor 9 : 2 FC Litija
Dobovec Pivovarna Kozel
Z
FutureNet Maribor 12 : 13 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 2 FutureNet Maribor
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 4 : 2 FutureNet Maribor
Z
Siliko Mkeršmanc 2 : 5 Dobovec Pivovarna Kozel
Z
Dobovec Pivovarna Kozel 2 : 0 Siliko Mkeršmanc


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Proen Maribor 24 7 3 14 81
Dobovec Pivovarna Kozel 24 14 3 7 99
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Proen Maribor 11 4 2 5 44
Dobovec Pivovarna Kozel 11 5 2 4 42
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Proen Maribor 13 3 1 9 37
Dobovec Pivovarna Kozel 13 9 1 3 57



Vse medsebojne tekme

18/19  27.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor, 03.05.2019, ob 20.15  FutureNet Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 12:13  (2:3) 
18/19  26.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 24.04.2019, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FutureNet Maribor 4:2  (2:1) 
18/19  25.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 19.04.2019, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FutureNet Maribor 4:2  (3:2) 
18/19  16.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 15.02.2019, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FutureNet Maribor 6:1  (0:0) 
18/19  7.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor, 09.11.2018, ob 20.00  FutureNet Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 5:3  (3:1) 
17/18  10.krog  Rogaška Slatina, II.Osnovna šola Ratanska vas, Rogaška Slatina, 10.11.2017, ob 21.00  Dobovec Pivovarna Kozel - FutureNet Maribor 7:1  (4:1) 
17/18  1.krog  Maribor, Športna dvorana Tabor Maribor, 08.09.2017, ob 20.00  FC Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 2:2  (1:1) 
16/17  10.krog  Maribor, Športna dvorana Lukna, 23.12.2016, ob 20.00  Proen Maribor - Dobovec Pivovarna Kozel 7:1  (3:1) 
16/17  1.krog  Rogatec, Športna dvorana Rogatec, 23.09.2016, ob 20.00  Dobovec Pivovarna Kozel - Proen Maribor 3:4  (1:2) 
15/16  26.krog  Maribor, ŠD Lukna, 22.04.2016, ob 21.00  - 3:2  (2:1) 
15/16  25.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 19.04.2016, ob 21.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  25.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 19.04.2016, ob 21.00  - 6:5  (4:2) 
15/16  24.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 15.04.2016, ob 21.00  - 1:7  (1:2) 
15/16  22.krog  Maribor, ŠD Tabor, Maribor, 06.04.2016, ob 20.00  - 1:2  (0:2) 
15/16  21.krog  Maribor, ŠD Lukna, 01.04.2016, ob 20.00  - 5:2  (4:0) 
15/16  15.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 12.02.2016, ob 21.00  - 5:7  (2:2) 
15/16  6.krog  Maribor, ŠD Tabor, 23.10.2015, ob 20.00  - 4:4  (0:2) 
14/15  21.krog  Maribor, ŠD Tabor, 07.04.2015, ob 20.00  - 3:4  (0:1) 
14/15  20.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 03.04.2015, ob 21.00  - 4:1  (3:0) 
14/15  19.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 31.03.2015, ob 21.00  - 6:0  (4:0) 
14/15  18.krog  Maribor, ŠD Lukna, 27.03.2015, ob 20.00  - 1:2  (1:1) 
14/15  9.krog  Rogaška Slatina, ŠD Ratanska vas, 12.12.2014, ob 21.00  - 7:5  (2:1) 
13/14  10.krog  Maribor, TŠC Tezno, 20.12.2013, ob 21.00  - 1:7  (0:0) 
13/14  3.krog  Rogatec, ŠD Rogatec, 04.10.2013, ob 20.00  - 4:2  (2:1) 

7. krog
FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
FC Ivančna Gorica 2 : 4 FSK Stripy
Siliko Mkeršmanc 5 : 0 KMN Sevnica
Benedikt avtodeli Džauš 6 : 8 FC Litija

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 18 51
2 FutureNet Maribor 18 46
3 FC Litija 18 34
4 Siliko Mkeršmanc 18 28
5 KMN Bronx Škofije 18 24
6 FSK Stripy 18 24
7 KMN Oplast Kobarid 18 23
8 KMN Sevnica 18 18
9 FC Ivančna Gorica 18 10
10 Benedikt avtodeli Džauš 18 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 36
2. Nik Zajc 35
3. Rok Mordej 29
4. Miloš Stojković 27
5. Gašper Vrhovec 26
6. Alen Fetić 24
7. Kristjan Čujec 23
8. Denis Totošković 19
Teo Turk 19
10. Klemen Duščak 17
11. Borut Ručna 16
Žiga Čeh 16
Aljaž Končan 16
Kristijan Postružin 16
15. Uroš Kroflič 14
Jaka Sovdat 14
Luka Jamnik 14
18. Tine Šturm 13
Denis Ramić 13
Josip Jurić 13

DELI NA