7. krog |  Benedikt, Športna dvorana Benedikt |  12.11.2018 ob 20.00

Benedikt avtodeli Džauš

6 : 8

FC Litija

Sodniki: Sakelšek Aleš , Hozyan Uroš
Delegat: Petek Bogomir
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Benedikt avtodeli Džauš
P
KMN Sevnica 9 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 15 Siliko Mkeršmanc
P
FC Litija 17 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
P
Benedikt avtodeli Džauš 0 : 12 Dobovec Pivovarna Kozel
P
KMN Oplast Kobarid 16 : 0 Benedikt avtodeli Džauš
FC Litija
P
FC Litija 4 : 6 Siliko Mkeršmanc
Z
Siliko Mkeršmanc 0 : 2 FC Litija
P
FC Litija 1 : 4 FutureNet Maribor
P
FutureNet Maribor 9 : 2 FC Litija
P
FutureNet Maribor 6 : 5 FC Litija


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 10 0 1 9 25
FC Litija 10 9 1 0 65
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 5 0 1 4 15
FC Litija 5 4 1 0 27
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Benedikt 5 0 0 5 10
FC Litija 5 5 0 0 38



Vse medsebojne tekme

18/19  16.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 15.02.2019, ob 20.00  FC Litija - Benedikt avtodeli Džauš 17:0  (8:0) 
18/19  7.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 12.11.2018, ob 20.00  Benedikt avtodeli Džauš - FC Litija 6:8  (3:3) 
17/18  17.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 23.02.2018, ob 20.00  FC Litija - Benedikt Avtodeli Džauš 4:2  (3:2) 
17/18  8.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 27.10.2017, ob 20.00  Benedikt Avtodeli Džauš - FC Litija 2:5  (0:2) 
16/17  12.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 20.01.2017, ob 20.00  FC Litija - KMN Benedikt 5:4  (2:2) 
16/17  3.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 07.10.2016, ob 20.00  KMN Benedikt - FC Litija 2:2  (2:2) 
15/16  15.krog  Litija, ŠD Litija, 12.02.2016, ob 20.00  - 3:2  (2:0) 
15/16  6.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 23.10.2015, ob 20.00  - 2:6  (0:3) 
14/15  15.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 27.02.2015, ob 20.00  - 3:6  (1:1) 
14/15  6.krog  Litija, Športna dvorana Litija, 07.11.2014, ob 20.00  - 9:2  (3:1) 

7. krog
FutureNet Maribor 5 : 3 Dobovec Pivovarna Kozel
KMN Bronx Škofije 2 : 2 KMN Oplast Kobarid
FC Ivančna Gorica 2 : 4 FSK Stripy
Siliko Mkeršmanc 5 : 0 KMN Sevnica
Benedikt avtodeli Džauš 6 : 8 FC Litija

LESTVICA
1 Dobovec Pivovarna Kozel 18 51
2 FutureNet Maribor 18 46
3 FC Litija 18 34
4 Siliko Mkeršmanc 18 28
5 KMN Bronx Škofije 18 24
6 FSK Stripy 18 24
7 KMN Oplast Kobarid 18 23
8 KMN Sevnica 18 18
9 FC Ivančna Gorica 18 10
10 Benedikt avtodeli Džauš 18 1

STRELCI
1. Matej Fideršek 36
2. Nik Zajc 35
3. Rok Mordej 29
4. Miloš Stojković 27
5. Gašper Vrhovec 26
6. Alen Fetić 24
7. Kristjan Čujec 23
8. Denis Totošković 19
Teo Turk 19
10. Klemen Duščak 17
11. Borut Ručna 16
Žiga Čeh 16
Aljaž Končan 16
Kristijan Postružin 16
15. Uroš Kroflič 14
Jaka Sovdat 14
Luka Jamnik 14
18. Tine Šturm 13
Denis Ramić 13
Josip Jurić 13

DELI NA