Sodniki: | Kondić Božo (glavni sodnik), Buh Helena (1. pomoč), Bukovec Janko (2. pomoč) |
Delegat: | Sedić Suad |
Št. gledalcev: | 100 |
ŽNK Krim | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Krim | 4 : 2 | Fužinar |
N |
ŽNK Ankaran | 1 : 1 | ŽNK Krim |
Z |
ŽNK Krim | 1 : 0 | ŽNK Maribor |
N |
ŽNK Krim | 1 : 1 | ŽNK Rudar Škale |
Z |
Velesovo | 0 : 2 | ŽNK Krim |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 4 : 3 | ŽNK Rudar Škale |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
P |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 8 : 0 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
P |
ŽNK Teleing GMT Beltinci | 9 : 1 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
Z |
ŽNK Ankaran | 0 : 5 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krim RollJet | 21 | 5 | 3 | 13 | 20 | ||
ŽNK Radomlje | 21 | 13 | 3 | 5 | 105 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | ||
ŽNK Radomlje | 10 | 6 | 1 | 3 | 40 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 11 | 2 | 2 | 7 | 9 | ||
ŽNK Radomlje | 11 | 7 | 2 | 2 | 65 |
23/24 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 01.10.2023, ob 19.00 | ŽNK Radomlje Medex | - | Krim RollJet | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 12.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 26.11.2022, ob 13.00 | ŽNK Radomlje Medex | - | Krim RollJet | 11:0 | (6:0) |
22/23 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 25.09.2022, ob 16.00 | Krim | - | ŽNK Radomlje | 0:16 | (0:6) |
21/22 | 16.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 03.04.2022, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 19:0 | (8:0) |
21/22 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 20.03.2022, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 18:0 | (7:0) |
21/22 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 10.10.2021, ob 18.00 | Krim | - | ŽNK Radomlje | 0:9 | (0:4) |
20/21 | 16.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 18.04.2021, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 1:2 | (0:2) |
20/21 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 07.03.2021, ob 13.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Radomlje | 4:0 | (3:0) |
20/21 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 20.08.2020, ob 19.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 10.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 03.11.2019, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | Krim RollJet | 2:1 | (1:0) |
19/20 | 3.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 08.09.2019, ob 16.30 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Radomlje | 3:2 | (1:2) |
18/19 | 16.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 22.04.2019, ob 17.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 13.krog | Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 10.03.2019, ob 11.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 1:2 | (1:0) |
18/19 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 14.10.2018, ob 11.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | Krim RollJet | 2:2 | (2:1) |
17/18 | 20.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 20.05.2018, ob 17.30 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 0:1 | (0:1) |
17/18 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 25.03.2018, ob 18.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Radomlje | 0:5 | (0:2) |
17/18 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 01.10.2017, ob 16.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | Krim RollJet | 3:1 | (1:0) |
16/17 | 10.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 13.11.2016, ob 14.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | Krim RollJet | 1:2 | (0:0) |
16/17 | 1.krog | Krim, 28.08.2016, ob 17.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Radomlje | 0:4 | (0:3) |
15/16 | 11.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - um. trava, 22.11.2015, ob 11.00 | - | Krim RollJet | 4:0 | (2:0) | |
15/16 | 2.krog | Ljubljana, Krim, 30.08.2015, ob 17.00 | - | ŽNK Radomlje | 1:1 | (1:1) |
1. krog | ||
---|---|---|
Ajdovščina | 0 : 7 | ŽNK Rudar Škale |
ŽNK Maribor | 0 : 4 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Fužinar | 10 : 0 | Velesovo |
ŽNK Krim | 0 : 4 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
ŽNK Ankaran | 0 : 7 | ŽNK Teleing GMT Beltinci |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 60 | |
2 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | 21 | 57 | |
3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 21 | 36 | |
4 | ŽNK Rudar Škale | 21 | 29 | |
5 | ŽNK Krim | 21 | 33 | |
6 | Fužinar | 21 | 28 | |
7 | ŽNK Maribor | 21 | 22 | |
8 | ŽNK Ankaran | 21 | 21 | |
9 | Velesovo | 20 | 15 | |
10 | Ajdovščina | 20 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Monika Conjar | 44 |
2. | Tjaša Tibaut | 40 |
3. | Natalija Golob | 36 |
4. | Špela Kolbl | 28 |
5. | Kaja Eržen | 22 |
Sanja Malinić | 22 | |
7. | Urška Žganec | 18 |
8. | Barbara Kralj | 17 |
9. | Anisa Rola | 16 |
10. | Ana Černelič | 15 |
Vanja Duronjić | 15 | |
Jelena Čubrilo | 15 | |
13. | Manca Smolnikar | 14 |
14. | Zala Kuštrin | 13 |
15. | Manja Rogan | 12 |
Biljana Bradić | 12 | |
17. | Ines Krajnc | 11 |
Lara Ivanuša | 11 | |
Adrijana Mori | 11 | |
20. | Lucija Grad | 10 |