Sodniki: | Bizjak Žiga (glavni sodnik), Mask Sara (1. pomoč), Knez Klemen (2. pomoč) |
Delegat: | Sulič Tomaž |
Št. gledalcev: | 60 |
Primorje Gaia Naturelle | |||
---|---|---|---|
P |
Primorje Gaia Naturelle | 0 : 7 | ŽNK Ljubljana |
P |
ŽNK Radomlje | 8 : 0 | Primorje Gaia Naturelle |
N |
Primorje Gaia Naturelle | 0 : 0 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Doxakey | 2 : 4 | Primorje Gaia Naturelle |
Z |
Krim | 1 : 6 | Primorje Gaia Naturelle |
ŽNK Cerklje | |||
---|---|---|---|
Z |
Krim | 0 : 5 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Cerklje | 4 : 0 | ŽNK Doxakey |
N |
Primorje Gaia Naturelle | 0 : 0 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Cerklje | 0 : 8 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 9 : 0 | ŽNK Cerklje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 21 | 2 | 4 | 15 | 18 | ||
ŽNK Cerklje | 21 | 15 | 4 | 2 | 86 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 11 | 2 | 2 | 7 | 12 | ||
ŽNK Cerklje | 11 | 7 | 2 | 2 | 29 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 10 | 0 | 2 | 8 | 6 | ||
ŽNK Cerklje | 10 | 8 | 2 | 0 | 57 |
23/24 | 20.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 21.04.2024, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 3:2 | (1:1) |
23/24 | 14.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 03.03.2024, ob 13.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 4:1 | (1:0) |
23/24 | 5.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.09.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 20.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 21.05.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 17.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.04.2023, ob 17.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 13.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 18.03.2023, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 1:4 | (0:1) |
22/23 | 6.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 02.10.2022, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 3:1 | (1:1) |
21/22 | 19.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 08.05.2022, ob 18.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 8.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.10.2021, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 0:2 | (0:2) |
21/22 | 1.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 15.08.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 5:0 | (1:0) |
20/21 | 18.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 02.05.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 3:0 | (2:0) |
20/21 | 11.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 08.11.2020, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 9:1 | (4:0) |
20/21 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 30.08.2020, ob 17.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 1:3 | (1:1) |
19/20 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 24.11.2019, ob 11.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 0:7 | (0:5) |
19/20 | 5.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 22.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 8:1 | (5:0) |
18/19 | 19.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.05.2019, ob 18.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 2:5 | (1:2) |
18/19 | 13.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.03.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 5:2 | (2:0) |
18/19 | 6.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 14.10.2018, ob 15.30 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 1:3 | (0:1) |
17/18 | 21.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 27.05.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 14:0 | (9:0) |
17/18 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 11.03.2018, ob 15.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 0:2 | (0:2) |
17/18 | 3.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 9:0 | (5:0) |
8. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Doxakey | 5 : 1 | Krim |
ŽNK Radomlje | 0 : 1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 5 : 4 | ŽNK Ljubljana |
Primorje Gaia Naturelle | 0 : 2 | ŽNK Cerklje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 21 | 58 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 58 | |
3 | ŽNK Radomlje | 21 | 39 | |
4 | ŽNK Ljubljana | 21 | 39 | |
5 | ŽNK Cerklje | 21 | 22 | |
6 | Primorje Gaia Naturelle | 21 | 16 | |
7 | ŽNK Doxakey | 21 | 15 | |
8 | Krim | 21 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ana Milović | 66 |
2. | Zala Kuštrin | 50 |
3. | Špela Kolbl | 45 |
4. | Sara Makovec | 25 |
Nika Pintarič | 25 | |
Anja Eferl | 25 | |
7. | Mirjam Kastelec | 22 |
8. | Izabela Križaj | 21 |
9. | Kaja Korošec | 20 |
10. | Manja Rogan | 18 |
11. | Korina Lara Janež | 15 |
12. | Pamela Begić | 13 |
13. | Barbara Kralj | 12 |
Tina Paliska | 12 | |
Lucija Kos | 12 | |
Zara Kramžar | 12 | |
17. | Maša Osojnik | 10 |
18. | Maja Dimitrijević | 9 |
Ema Erman | 9 | |
20. | Anja Prša | 8 |