3. krog |  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT |  05.09.2021 ob 11.00

Krim

0 : 23

ŽNK Olimpija Ljubljana


Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Škrban Kaja (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč)
Delegat: Rogelj Roman
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krim
P
Krim 0 : 5 ŽNK Cerklje
P
ŽNK Olimpija Ljubljana 15 : 0 Krim
P
Krim 0 : 5 ŽNK Doxakey
P
ŽNK Ljubljana 3 : 0 Krim
P
Krim 1 : 6 Primorje Gaia Naturelle
ŽNK Olimpija Ljubljana
N
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
Z
ŽNK Olimpija Ljubljana 15 : 0 Krim
Z
ŽNK Olimpija Ljubljana 5 : 3 ŽNK Ljubljana
Z
ŽNK Radomlje 1 : 3 ŽNK Olimpija Ljubljana
Z
ŽNK Olimpija Ljubljana 9 : 0 ŽNK Cerklje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 18 1 0 17 13
ŽNK Olimpija Ljubljana 18 17 0 1 135
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 7 0 0 7 2
ŽNK Olimpija Ljubljana 7 7 0 0 50
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 11 1 0 10 11
ŽNK Olimpija Ljubljana 11 10 0 1 85



Vse medsebojne tekme

21/22  20.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 13.05.2022, ob 17.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Krim 15:0  (7:0) 
21/22  10.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 07.11.2021, ob 14.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Krim 16:1  (9:0) 
21/22  3.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 05.09.2021, ob 11.00  Krim - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:23  (0:14) 
20/21  19.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 09.05.2021, ob 14.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim RollJet 4:0  (4:0) 
20/21  14.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 21.03.2021, ob 15.00  ŽNK Krim RollJet - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:7  (0:3) 
20/21  7.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 27.09.2020, ob 16.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim RollJet 7:0  (4:0) 
19/20  12.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.11.2019, ob 14.00  ŽNK Olimpija - ŽNK Krim RollJet 6:1  (2:1) 
19/20  5.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 22.09.2019, ob 16.00  ŽNK Krim RollJet - ŽNK Olimpija 1:4  (0:4) 
18/19  17.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 25.04.2019, ob 16.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 3:1  (3:0) 
18/19  10.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 11.11.2018, ob 14.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:4  (0:1) 
18/19  3.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 09.09.2018, ob 11.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 4:5  (2:1) 
17/18  19.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 13.05.2018, ob 17.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 9:0  (3:0) 
17/18  11.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 19.11.2017, ob 14.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:5  (0:2) 
17/18  2.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 03.09.2017, ob 11.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim Rolljet 3:1  (1:0) 
16/17  16.krog  Ljubljana, Krim, 26.04.2017, ob 16.30  ŽNK Krim - ŽNK Olimpija Ljubljana 1:6  (1:3) 
16/17  7.krog  Bežigrad, Jama-umetna trava, 23.10.2016, ob 16.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Krim 13:1  (5:0) 
15/16  13.krog  Ljubljana, ŠC-jama Ljubljana, 28.03.2016, ob 11.00  - 5:1  (0:0) 
15/16  4.krog  Ljubljana, Krim, 09.09.2015, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 

3. krog
Krim 0 : 23 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK Doxakey 0 : 3 Primorje Gaia Naturelle
ŽNK Cerklje 0 : 7 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
ŽNK Ljubljana 3 : 0 ŽNK Radomlje

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 21 58
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 21 58
3 ŽNK Radomlje 21 39
4 ŽNK Ljubljana 21 39
5 ŽNK Cerklje 21 22
6 Primorje Gaia Naturelle 21 16
7 ŽNK Doxakey 21 15
8 Krim 21 3

STRELCI
1. Ana Milović 66
2. Zala Kuštrin 50
3. Špela Kolbl 45
4. Sara Makovec 25
Nika Pintarič 25
Anja Eferl 25
7. Mirjam Kastelec 22
8. Izabela Križaj 21
9. Kaja Korošec 20
10. Manja Rogan 18
11. Korina Lara Janež 15
12. Pamela Begić 13
13. Barbara Kralj 12
Tina Paliska 12
Lucija Kos 12
Zara Kramžar 12
17. Maša Osojnik 10
18. Maja Dimitrijević 9
Ema Erman 9
20. Anja Prša 8

DELI NA