Sodniki: | Durić Mediha (glavni sodnik), Racaj Fatlind (1. pomoč), Kunc Anej (2. pomoč) |
Delegat: | Sedić Suvad |
Št. gledalcev: | 70 |
Krim | |||
---|---|---|---|
P |
Krim | 0 : 5 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 15 : 0 | Krim |
P |
Krim | 0 : 5 | ŽNK Doxakey |
P |
ŽNK Ljubljana | 3 : 0 | Krim |
P |
Krim | 1 : 6 | Primorje Gaia Naturelle |
ŽNK Doxakey | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Doxakey | 0 : 7 | ŽNK Radomlje |
P |
ŽNK Cerklje | 4 : 0 | ŽNK Doxakey |
Z |
Krim | 0 : 5 | ŽNK Doxakey |
P |
ŽNK Doxakey | 2 : 4 | Primorje Gaia Naturelle |
P |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 16 : 0 | ŽNK Doxakey |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krim RollJet | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | ||
MSM International Organisation | 4 | 4 | 0 | 0 | 23 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | ||
MSM International Organisation | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | ||
MSM International Organisation | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 |
22/23 | 14.krog | 26.03.2023, ob 11.00 | ŽNK Ptuj | - | Krim RollJet | : | |
22/23 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 16.10.2022, ob 15.30 | Krim | - | MSM International Organisation | 2:5 | (0:2) |
21/22 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 07.05.2022, ob 11.00 | Krim | - | MSM International Organisation | 0:5 | (0:4) |
21/22 | 8.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 17.10.2021, ob 11.00 | ŽNK Doxakey | - | Krim RollJet | 5:1 | (4:0) |
21/22 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 22.08.2021, ob 17.00 | Krim | - | MSM International Organisation | 0:8 | (0:2) |
1. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 6 : 1 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Cerklje | 5 : 0 | Primorje Gaia Naturelle |
ŽNK Ljubljana | 2 : 7 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Krim | 0 : 8 | ŽNK Doxakey |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 21 | 58 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 58 | |
3 | ŽNK Radomlje | 21 | 39 | |
4 | ŽNK Ljubljana | 21 | 39 | |
5 | ŽNK Cerklje | 21 | 22 | |
6 | Primorje Gaia Naturelle | 21 | 16 | |
7 | ŽNK Doxakey | 21 | 15 | |
8 | Krim | 21 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ana Milović | 66 |
2. | Zala Kuštrin | 50 |
3. | Špela Kolbl | 45 |
4. | Sara Makovec | 25 |
Nika Pintarič | 25 | |
Anja Eferl | 25 | |
7. | Mirjam Kastelec | 22 |
8. | Izabela Križaj | 21 |
9. | Kaja Korošec | 20 |
10. | Manja Rogan | 18 |
11. | Korina Lara Janež | 15 |
12. | Pamela Begić | 13 |
13. | Barbara Kralj | 12 |
Tina Paliska | 12 | |
Lucija Kos | 12 | |
Zara Kramžar | 12 | |
17. | Maša Osojnik | 10 |
18. | Maja Dimitrijević | 9 |
Ema Erman | 9 | |
20. | Anja Prša | 8 |