Sodniki: | Durić Mediha (glavni sodnik), Racaj Fatlind (1. pomoč), Kamnik Blaž (2. pomoč) |
Delegat: | Petrovič Novica |
Št. gledalcev: | 1 |
ŽNK Cerklje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Cerklje | 2 : 1 | ŽNK MB Tabor |
P |
ŽNK Radomlje | 3 : 2 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Cerklje | 3 : 0 | Ajdovščina |
P |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 9 : 0 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Cerklje | 0 : 6 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Ajdovščina | |||
---|---|---|---|
P |
Ajdovščina | 0 : 4 | ŽNK Krim RollJet |
P |
ŽNK MB Tabor | 4 : 0 | Ajdovščina |
P |
Ajdovščina | 0 : 9 | ŽNK Radomlje |
P |
ŽNK Cerklje | 3 : 0 | Ajdovščina |
P |
Ajdovščina | 0 : 18 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Cerklje | 20 | 15 | 4 | 1 | 84 | ||
Primorje | 20 | 1 | 4 | 15 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 10 | 8 | 2 | 0 | 57 | ||
Primorje | 10 | 0 | 2 | 8 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 10 | 7 | 2 | 1 | 27 | ||
Primorje | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 |
23/24 | 14.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 03.03.2024, ob 13.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 4:1 | (1:0) |
23/24 | 5.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.09.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 20.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 21.05.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 17.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.04.2023, ob 17.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 13.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 18.03.2023, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 1:4 | (0:1) |
22/23 | 6.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 02.10.2022, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 3:1 | (1:1) |
21/22 | 19.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 08.05.2022, ob 18.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 8.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.10.2021, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Cerklje | 0:2 | (0:2) |
21/22 | 1.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 15.08.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 5:0 | (1:0) |
20/21 | 18.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 02.05.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 3:0 | (2:0) |
20/21 | 11.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 08.11.2020, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 9:1 | (4:0) |
20/21 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 30.08.2020, ob 17.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 1:3 | (1:1) |
19/20 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 24.11.2019, ob 11.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 0:7 | (0:5) |
19/20 | 5.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 22.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 8:1 | (5:0) |
18/19 | 19.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.05.2019, ob 18.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 2:5 | (1:2) |
18/19 | 13.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.03.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 5:2 | (2:0) |
18/19 | 6.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 14.10.2018, ob 15.30 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 1:3 | (0:1) |
17/18 | 21.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 27.05.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 14:0 | (9:0) |
17/18 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 11.03.2018, ob 15.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Cerklje | 0:2 | (0:2) |
17/18 | 3.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Primorje | 9:0 | (5:0) |
11. krog | ||
---|---|---|
ŽNK MB Tabor | 0 : 10 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
ŽNK Cerklje | 9 : 1 | Ajdovščina |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | ŽNK Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 18 | 51 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 18 | 48 | |
3 | ŽNK Krim RollJet | 18 | 34 | |
4 | ŽNK Radomlje | 18 | 23 | |
5 | ŽNK MB Tabor | 18 | 19 | |
6 | ŽNK Cerklje | 18 | 12 | |
7 | Ajdovščina | 18 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kaja Korošec | 32 |
Nina Kajzba | 32 | |
Ana Milović | 32 | |
4. | Špela Kolbl | 30 |
5. | Zala Kuštrin | 27 |
6. | Mirjam Kastelec | 18 |
7. | Neva Kumalić | 14 |
8. | Sara Makovec | 13 |
9. | Manja Rogan | 12 |
10. | Neli Hofman | 11 |
11. | Ines Krajnc | 9 |
Lucija Kos | 9 | |
Barbara Kralj | 9 | |
14. | Luana Zajmi | 8 |
Tina Paliska | 8 | |
16. | Katja Turk | 7 |
Neža Bizjak | 7 | |
Marcela Kos | 7 | |
Selma Šabotić | 7 | |
Izabela Križaj | 7 |