Sodniki: | Subotić Tanja (glavni sodnik), Jovičić Slađana (1. pomoč), Stopar Petra (2. pomoč) |
Delegat: | Tošeski Boris |
Št. gledalcev: | 1 |
ŽNK Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Radomlje | 3 : 2 | ŽNK Cerklje |
Z |
Ajdovščina | 0 : 9 | ŽNK Radomlje |
P |
ŽNK Radomlje | 4 : 8 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 6 : 0 | ŽNK Radomlje |
P |
ŽNK Radomlje | 1 : 2 | ŽNK Krim RollJet |
ŽNK Cerklje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Cerklje | 2 : 1 | ŽNK MB Tabor |
P |
ŽNK Radomlje | 3 : 2 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Cerklje | 3 : 0 | Ajdovščina |
P |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 9 : 0 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Cerklje | 0 : 6 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Radomlje | 17 | 14 | 2 | 1 | 67 | ||
ŽNK Cerklje | 17 | 1 | 2 | 14 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 10 | 9 | 1 | 0 | 45 | ||
ŽNK Cerklje | 10 | 0 | 1 | 9 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 7 | 5 | 1 | 1 | 22 | ||
ŽNK Cerklje | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 |
23/24 | 10.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 22.10.2023, ob 18.30 | ŽNK Radomlje Medex | - | ŽNK Cerklje | 2:0 | (0:0) |
23/24 | 1.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 13.08.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 9.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 30.10.2022, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 0:2 | (0:1) |
22/23 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.08.2022, ob 11.00 | ŽNK Radomlje Medex | - | ŽNK Cerklje | 8:0 | (3:0) |
21/22 | 15.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 27.03.2022, ob 15.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 12:0 | (7:0) |
21/22 | 12.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 21.11.2021, ob 16.30 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 4:0 | (2:0) |
21/22 | 5.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 26.09.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 20.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 16.05.2021, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 3:2 | (2:0) |
20/21 | 10.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 3:2 | (1:2) |
20/21 | 3.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 23.08.2020, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 1:4 | (1:2) |
19/20 | 8.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 20.10.2019, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 1.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 18.08.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 1:3 | (1:2) |
18/19 | 15.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 13.04.2019, ob 17.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 2:1 | (2:0) |
18/19 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 17.03.2019, ob 13.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 5:0 | (2:0) |
18/19 | 7.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 21.10.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 1:8 | (1:4) |
17/18 | 17.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 29.04.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Radomlje | 0:5 | (0:2) |
17/18 | 8.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.10.2017, ob 15.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Cerklje | 5:0 | (3:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
ŽNK MB Tabor | 0 : 12 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK Radomlje | 3 : 2 | ŽNK Cerklje |
Ajdovščina | 0 : 7 | ŽNK Krim RollJet |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 18 | 51 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 18 | 48 | |
3 | ŽNK Krim RollJet | 18 | 34 | |
4 | ŽNK Radomlje | 18 | 23 | |
5 | ŽNK MB Tabor | 18 | 19 | |
6 | ŽNK Cerklje | 18 | 12 | |
7 | Ajdovščina | 18 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kaja Korošec | 32 |
Nina Kajzba | 32 | |
Ana Milović | 32 | |
4. | Špela Kolbl | 30 |
5. | Zala Kuštrin | 27 |
6. | Mirjam Kastelec | 18 |
7. | Neva Kumalić | 14 |
8. | Sara Makovec | 13 |
9. | Manja Rogan | 12 |
10. | Neli Hofman | 11 |
11. | Ines Krajnc | 9 |
Lucija Kos | 9 | |
Barbara Kralj | 9 | |
14. | Luana Zajmi | 8 |
Tina Paliska | 8 | |
16. | Katja Turk | 7 |
Neža Bizjak | 7 | |
Marcela Kos | 7 | |
Selma Šabotić | 7 | |
Izabela Križaj | 7 |