10. krog |  Maribor, Športni park Tabor Maribor |  18.10.2020 ob 11.00  | Prenos: Stream nzs.si

ŽNK MB Tabor

0 : 12

ŽNK Olimpija Ljubljana


Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč)
Delegat: Kontarček Branko
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK MB Tabor
P
ŽNK MB Tabor 0 : 10 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
P
ŽNK MB Tabor 0 : 12 ŽNK Olimpija Ljubljana
P
ŽNK MB Tabor 1 : 3 ŽNK Krim RollJet
Z
Ajdovščina 1 : 3 ŽNK MB Tabor
Z
ŽNK MB Tabor 3 : 2 ŽNK Radomlje
ŽNK Olimpija Ljubljana
Z
ŽNK Olimpija Ljubljana 5 : 0 ŽNK Radomlje
Z
ŽNK MB Tabor 0 : 12 ŽNK Olimpija Ljubljana
P
ŽNK Olimpija Ljubljana 1 : 3 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Z
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 : 0 ŽNK Cerklje
Z
ŽNK Olimpija Ljubljana 7 : 0 ŽNK Krim RollJet


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 7 0 0 7 3
ŽNK Olimpija Ljubljana 7 7 0 0 36
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 4 0 0 4 3
ŽNK Olimpija Ljubljana 4 4 0 0 22
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 3 0 0 3 0
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 3 0 0 14



Vse medsebojne tekme

20/21  10.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 18.10.2020, ob 11.00  ŽNK MB Tabor - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:12  (0:12) 
20/21  3.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 23.08.2020, ob 17.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK MB Tabor 3:0  (0:0) 
19/20  11.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 17.11.2019, ob 11.00  ŽNK MB Tabor - ŽNK Olimpija 1:2  (1:1) 
19/20  4.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 15.09.2019, ob 16.00  ŽNK Olimpija - ŽNK MB Tabor 7:0  (4:0) 
18/19  18.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 05.05.2019, ob 17.00  ŽNK Maribor - ŽNK Olimpija Ljubljana 2:6  (1:1) 
18/19  14.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 17.03.2019, ob 11.00  ŽNK Maribor - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:2  (0:0) 
18/19  7.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.10.2018, ob 15.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Maribor 4:0  (1:0) 

10. krog
ŽNK MB Tabor 0 : 12 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK Radomlje 3 : 2 ŽNK Cerklje
Ajdovščina 0 : 7 ŽNK Krim RollJet

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 10 30
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 10 24
3 ŽNK Krim RollJet 9 16
4 ŽNK Radomlje 8 10
5 ŽNK MB Tabor 9 9
6 ŽNK Cerklje 9 6
7 Ajdovščina 9 0

STRELCI
1. Nina Kajzba 23
2. Mirjam Kastelec 17
3. Špela Kolbl 16
4. Zala Kuštrin 11
5. Neva Kumalić 10
Kaja Korošec 10
7. Neli Hofman 9
Sara Makovec 9
9. Barbara Kralj 8
10. Tina Paliska 7
Ana Milović 7
12. Neža Bizjak 6
13. Manja Rogan 5
Luana Zajmi 5
15. Marcela Kos 4
Ines Krajnc 4
17. Katja Turk 3
Manca Smolnikar 3
Anja Žvokelj 3
Selma Šabotić 3

DELI NA