Sodniki: | Česen Aleksandra (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Jovičić Slađana (2. pomoč) |
Delegat: | Kaluža Primož |
Št. gledalcev: | 1 |
ŽNK Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Radomlje | 3 : 2 | ŽNK Cerklje |
Z |
Ajdovščina | 0 : 9 | ŽNK Radomlje |
P |
ŽNK Radomlje | 4 : 8 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 6 : 0 | ŽNK Radomlje |
P |
ŽNK Radomlje | 1 : 2 | ŽNK Krim RollJet |
ŽNK Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 0 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | ŽNK Krim RollJet |
Z |
ŽNK MB Tabor | 0 : 3 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 6 : 0 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Cerklje | 0 : 6 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Radomlje | 24 | 2 | 3 | 19 | 18 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 24 | 19 | 3 | 2 | 85 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 11 | 1 | 1 | 9 | 6 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 11 | 9 | 1 | 1 | 33 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Radomlje | 13 | 1 | 2 | 10 | 12 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 13 | 10 | 2 | 1 | 52 |
23/24 | 9.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 23.11.2023, ob 13.30 | ŽNK Radomlje Medex | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:5 | (0:2) |
22/23 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 13.05.2023, ob 17.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 5:1 | (2:1) |
22/23 | 16.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 16.04.2023, ob 16.00 | ŽNK Radomlje Medex | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:5 | (0:0) |
22/23 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 26.03.2023, ob 15.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 2:0 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 16.10.2022, ob 15.30 | ŽNK Radomlje Medex | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 18.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 01.05.2022, ob 17.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:3 | (0:1) |
21/22 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 13.03.2022, ob 15.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 4:1 | (3:0) |
21/22 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 03.10.2021, ob 16.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:5 | (0:3) |
20/21 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 25.04.2021, ob 17.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 6:0 | (3:0) |
20/21 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 22.11.2020, ob 13.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 5:0 | (2:0) |
20/21 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 30.08.2020, ob 11.00 | ŽNK Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:7 | (0:2) |
19/20 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 29.09.2019, ob 16.00 | ŽNK Olimpija | - | ŽNK Radomlje | 8:0 | (2:0) |
18/19 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 12.05.2019, ob 17.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 3:3 | (2:0) |
18/19 | 12.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 25.11.2018, ob 14.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 21.11.2018, ob 14.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 4:1 | (0:1) |
17/18 | 21.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 27.05.2018, ob 17.30 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
17/18 | 13.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 18.03.2018, ob 11.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:1 | (1:1) |
17/18 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 20.krog | Bežigrad, Jama-umetna trava, 21.05.2017, ob 17.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 4:0 | (3:0) |
16/17 | 14.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Umetna trava, 17.04.2017, ob 17.00 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:0) |
16/17 | 5.krog | Bežigrad, Jama-umetna trava, 09.10.2016, ob 16.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Radomlje | 6:1 | (3:0) |
15/16 | 19.krog | Ljubljana, ŠC Jama,Ljubljana-um.trava, 15.05.2016, ob 17.00 | - | ŽNK Radomlje | 1:1 | (0:0) | |
15/16 | 18.krog | Radomlje, ŠP Radomlje - Um. trava, 08.05.2016, ob 17.00 | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) | |
15/16 | 9.krog | Kodeljevo, Kodeljevo-umetna trava, 08.11.2015, ob 18.00 | - | ŽNK Radomlje | 4:2 | (0:1) |
4. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 8 : 1 | ŽNK MB Tabor |
ŽNK Radomlje | 1 : 7 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Ajdovščina | 1 : 3 | ŽNK Cerklje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 18 | 51 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 18 | 48 | |
3 | ŽNK Krim RollJet | 18 | 34 | |
4 | ŽNK Radomlje | 18 | 23 | |
5 | ŽNK MB Tabor | 18 | 19 | |
6 | ŽNK Cerklje | 18 | 12 | |
7 | Ajdovščina | 18 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kaja Korošec | 32 |
Nina Kajzba | 32 | |
Ana Milović | 32 | |
4. | Špela Kolbl | 30 |
5. | Zala Kuštrin | 27 |
6. | Mirjam Kastelec | 18 |
7. | Neva Kumalić | 14 |
8. | Sara Makovec | 13 |
9. | Manja Rogan | 12 |
10. | Neli Hofman | 11 |
11. | Ines Krajnc | 9 |
Lucija Kos | 9 | |
Barbara Kralj | 9 | |
14. | Luana Zajmi | 8 |
Tina Paliska | 8 | |
16. | Katja Turk | 7 |
Neža Bizjak | 7 | |
Marcela Kos | 7 | |
Selma Šabotić | 7 | |
Izabela Križaj | 7 |