Sodniki: | Česen Aleksandra (glavni sodnik), Habuš Žan (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč) |
Delegat: | Drvarič Marjan |
Št. gledalcev: | 30 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 0 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Krim RollJet | 1 : 11 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Z |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 14 : 0 | ŽNK MB Tabor |
Z |
ŽNK Radomlje | 4 : 8 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Z |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 9 : 0 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 0 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | ŽNK Krim RollJet |
Z |
ŽNK MB Tabor | 0 : 3 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 6 : 0 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Cerklje | 0 : 6 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Pomurje Beltinci | 23 | 14 | 1 | 8 | 55 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 23 | 8 | 1 | 14 | 25 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Pomurje Beltinci | 14 | 8 | 1 | 5 | 37 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 14 | 5 | 1 | 8 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Pomurje Beltinci | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 9 | 3 | 0 | 6 | 8 |
22/23 | 20.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.05.2023, ob 15.00 | ŽNK Mura Nona | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:1 | (2:1) |
22/23 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 22.04.2023, ob 16.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 21.10.2022, ob 18.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:1 | (0:0) |
22/23 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 13.08.2022, ob 17.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:4 | (0:2) |
21/22 | 21.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 21.05.2022, ob 17.30 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:0 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 20.03.2022, ob 15.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 10.10.2021, ob 15.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:2 | (0:0) |
20/21 | 21.krog | Gornja Radgona, TŠC Trate Gornja Radgona, 22.05.2021, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:2 | (0:1) |
20/21 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 11.10.2020, ob 15.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:3 | (1:2) |
20/21 | 2.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 20.08.2020, ob 17.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 6:2 | (2:2) |
19/20 | 7.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 13.10.2019, ob 11.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 4:0 | (3:0) |
18/19 | 21.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 26.05.2019, ob 11.00 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:1 | (0:1) |
18/19 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 31.10.2018, ob 13.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 1.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 19.08.2018, ob 11.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 3:2 | (1:1) |
17/18 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 20.05.2018, ob 17.30 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 3:1 | (0:1) |
17/18 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 11.03.2018, ob 15.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 3.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 10.09.2017, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:1) |
16/17 | 21.krog | Bakovci, Šrc, 28.05.2017, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 2:3 | (1:0) |
16/17 | 15.krog | Bežigrad, Jama-umetna trava, 23.04.2017, ob 11.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:3 | (0:2) |
16/17 | 6.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 16.10.2016, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
15/16 | 21.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 29.05.2016, ob 11.00 | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 6:0 | (3:0) | |
15/16 | 10.krog | Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 15.11.2015, ob 11.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:4 | (0:2) | |
15/16 | 1.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 23.08.2015, ob 11.00 | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 10:0 | (7:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 6 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK MB Tabor | 3 : 1 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Radomlje | 1 : 1 | ŽNK Krim RollJet |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 18 | 51 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 18 | 48 | |
3 | ŽNK Krim RollJet | 18 | 34 | |
4 | ŽNK Radomlje | 18 | 23 | |
5 | ŽNK MB Tabor | 18 | 19 | |
6 | ŽNK Cerklje | 18 | 12 | |
7 | Ajdovščina | 18 | 0 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kaja Korošec | 32 |
Nina Kajzba | 32 | |
Ana Milović | 32 | |
4. | Špela Kolbl | 30 |
5. | Zala Kuštrin | 27 |
6. | Mirjam Kastelec | 18 |
7. | Neva Kumalić | 14 |
8. | Sara Makovec | 13 |
9. | Manja Rogan | 12 |
10. | Neli Hofman | 11 |
11. | Ines Krajnc | 9 |
Lucija Kos | 9 | |
Barbara Kralj | 9 | |
14. | Luana Zajmi | 8 |
Tina Paliska | 8 | |
16. | Katja Turk | 7 |
Neža Bizjak | 7 | |
Marcela Kos | 7 | |
Selma Šabotić | 7 | |
Izabela Križaj | 7 |