Sodniki: | Misja Tjaša (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Vrabel Tanja (2. pomoč) |
Delegat: | Tošeski Boris |
Št. gledalcev: | 50 |
ŽNK Krim RollJet | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Olimpija | 6 : 1 | ŽNK Krim RollJet |
P |
ŽNK Krim RollJet | 2 : 5 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
P |
ŽNK Radomlje | 2 : 1 | ŽNK Krim RollJet |
Z |
ŽNK Krim RollJet | 5 : 2 | Ajdovščina |
N |
ŽNK Krim RollJet | 3 : 3 | ŽNK MB Tabor |
ŽNK Cerklje | |||
---|---|---|---|
Z |
Ajdovščina | 0 : 7 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Cerklje | 1 : 2 | Koper Obala |
P |
ŽNK Olimpija | 14 : 0 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Cerklje | 1 : 11 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
N |
ŽNK Radomlje | 1 : 1 | ŽNK Cerklje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krim RollJet | 18 | 9 | 2 | 7 | 40 | ||
ŽNK Cerklje | 18 | 7 | 2 | 9 | 44 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 11 | 6 | 2 | 3 | 27 | ||
ŽNK Cerklje | 11 | 3 | 2 | 6 | 24 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 7 | 3 | 0 | 4 | 13 | ||
ŽNK Cerklje | 7 | 4 | 0 | 3 | 20 |
23/24 | 15.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.03.2024, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 2:0 | (0:0) |
23/24 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 17.09.2023, ob 20.00 | Krim | - | ŽNK Cerklje | 1:1 | (1:1) |
22/23 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 14.05.2023, ob 17.00 | Krim | - | ŽNK Cerklje | 3:2 | (0:2) |
22/23 | 16.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 16.04.2023, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.10.2022, ob 16.00 | Krim | - | ŽNK Cerklje | 1:6 | (0:1) |
22/23 | 1.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 14.08.2022, ob 17.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 3:0 | (2:0) |
21/22 | 21.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 22.05.2022, ob 11.00 | Krim | - | ŽNK Cerklje | 0:5 | (0:1) |
21/22 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 13.03.2022, ob 16.00 | Krim | - | ŽNK Cerklje | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 6.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 03.10.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 8:2 | (5:0) |
20/21 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 28.03.2021, ob 15.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Cerklje | 3:1 | (0:0) |
20/21 | 13.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 14.03.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 2:6 | (1:3) |
20/21 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 13.09.2020, ob 16.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Cerklje | 7:1 | (2:1) |
19/20 | 7.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 13.10.2019, ob 15.30 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Cerklje | 0:2 | (0:0) |
18/19 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 19.05.2019, ob 17.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Cerklje | 5:1 | (4:0) |
18/19 | 12.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 25.11.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 2:3 | (2:0) |
18/19 | 5.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 17.10.2018, ob 15.30 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Cerklje | 3:3 | (2:0) |
17/18 | 15.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 15.04.2018, ob 14.00 | ŽNK Cerklje | - | Krim RollJet | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 6.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 08.10.2017, ob 15.30 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Cerklje | 2:1 | (0:0) |
7. krog | ||
---|---|---|
ŽNK MB Tabor | 6 : 0 | Ajdovščina |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 4 : 0 | ŽNK Olimpija |
ŽNK Radomlje | 1 : 0 | Koper Obala |
ŽNK Krim RollJet | 0 : 2 | ŽNK Cerklje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 13 | 39 | |
2 | ŽNK Olimpija | 12 | 33 | |
3 | ŽNK Radomlje | 12 | 19 | |
4 | ŽNK Krim RollJet | 12 | 16 | |
5 | Koper Obala | 12 | 13 | |
6 | ŽNK MB Tabor | 12 | 11 | |
7 | ŽNK Cerklje | 12 | 11 | |
8 | Ajdovščina | 13 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ana Milović | 29 |
2. | Manca Suhoveršnik | 19 |
3. | Špela Kolbl | 18 |
4. | Zala Kuštrin | 13 |
Luana Zajmi | 13 | |
6. | Manja Rogan | 12 |
7. | Tjaša Tibaut | 11 |
Zala Vindišar | 11 | |
9. | Sara Makovec | 8 |
Kim Juršnik | 8 | |
Tina Paliska | 8 | |
Manca Smolnikar | 8 | |
13. | Lucija Grad | 7 |
14. | Lucija Kos | 6 |
Barbara Kralj | 6 | |
Nika Pintarič | 6 | |
Anja Žvokelj | 6 | |
18. | Karmen Ulbin | 5 |
19. | Anja Prša | 4 |
Neli Hofman | 4 |