Sodniki: | Durić Mediha (glavni sodnik), Kunc Anej (1. pomoč), Racaj Fatlind (2. pomoč) |
Delegat: | Jeneš Boris |
Št. gledalcev: | 150 |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 9 : 0 | Ajdovščina |
Z |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 6 : 0 | ŽNK Radomlje |
Z |
ŽNK Krim RollJet | 2 : 5 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
Z |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 2 : 0 | ŽNK MB Tabor |
Z |
ŽNK Cerklje | 1 : 11 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
ŽNK Krim RollJet | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Olimpija | 6 : 1 | ŽNK Krim RollJet |
P |
ŽNK Krim RollJet | 2 : 5 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
P |
ŽNK Radomlje | 2 : 1 | ŽNK Krim RollJet |
Z |
ŽNK Krim RollJet | 5 : 2 | Ajdovščina |
N |
ŽNK Krim RollJet | 3 : 3 | ŽNK MB Tabor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Pomurje Beltinci | 20 | 20 | 0 | 0 | 190 | ||
Krim RollJet | 20 | 0 | 0 | 20 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Pomurje Beltinci | 10 | 10 | 0 | 0 | 111 | ||
Krim RollJet | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Pomurje Beltinci | 10 | 10 | 0 | 0 | 79 | ||
Krim RollJet | 10 | 0 | 0 | 10 | 6 |
22/23 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 20.11.2022, ob 13.00 | Krim | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:19 | (0:15) |
22/23 | 4.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 18.09.2022, ob 16.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Krim RollJet | 18:0 | (11:0) |
21/22 | 15.krog | Bratonci, 27.03.2022, ob 15.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Krim RollJet | 3:0 | |
21/22 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 14.11.2021, ob 13.00 | Krim | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:11 | (0:6) |
21/22 | 4.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 24.09.2021, ob 17.30 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Krim RollJet | 26:0 | (14:0) |
20/21 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 16.05.2021, ob 17.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:11 | (1:7) |
20/21 | 12.krog | Gornja Radgona, TŠC Trate Gornja Radgona, 15.11.2020, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Krim RollJet | 7:0 | (1:0) |
20/21 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 06.09.2020, ob 16.30 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:4 | (0:1) |
19/20 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 17.11.2019, ob 14.00 | ŽNK Krim RollJet | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:5 | (0:2) |
19/20 | 4.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 15.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | Krim RollJet | 3:0 | (0:0) |
18/19 | 18.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 08.05.2019, ob 18.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:2 | (0:1) |
18/19 | 9.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 04.11.2018, ob 11.00 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | - | Krim RollJet | 10:0 | (4:0) |
18/19 | 2.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 26.08.2018, ob 17.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:6 | (0:2) |
17/18 | 21.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 27.05.2018, ob 11.30 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | - | Krim RollJet | 12:0 | (8:0) |
17/18 | 13.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 18.03.2018, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | Krim RollJet | 7:0 | (3:0) |
17/18 | 4.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 24.09.2017, ob 16.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 2:9 | (0:3) |
16/17 | 11.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 20.11.2016, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | Krim RollJet | 10:0 | (6:0) |
16/17 | 2.krog | Ljubljana, Krim, 03.09.2016, ob 17.00 | ŽNK Krim | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:9 | (0:3) |
15/16 | 12.krog | Ljubljana, NK Krim, 20.03.2016, ob 15.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:3 | (0:2) | |
15/16 | 3.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 06.09.2015, ob 13.00 | - | Krim RollJet | 15:0 | (7:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
Ajdovščina | 0 : 6 | ŽNK Radomlje |
ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 3 : 0 | ŽNK Krim RollJet |
Koper Obala | 5 : 3 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Olimpija | 7 : 0 | ŽNK MB Tabor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 13 | 39 | |
2 | ŽNK Olimpija | 12 | 33 | |
3 | ŽNK Radomlje | 12 | 19 | |
4 | ŽNK Krim RollJet | 12 | 16 | |
5 | Koper Obala | 12 | 13 | |
6 | ŽNK MB Tabor | 12 | 11 | |
7 | ŽNK Cerklje | 12 | 11 | |
8 | Ajdovščina | 13 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ana Milović | 29 |
2. | Manca Suhoveršnik | 19 |
3. | Špela Kolbl | 18 |
4. | Zala Kuštrin | 13 |
Luana Zajmi | 13 | |
6. | Manja Rogan | 12 |
7. | Tjaša Tibaut | 11 |
Zala Vindišar | 11 | |
9. | Sara Makovec | 8 |
Kim Juršnik | 8 | |
Tina Paliska | 8 | |
Manca Smolnikar | 8 | |
13. | Lucija Grad | 7 |
14. | Lucija Kos | 6 |
Barbara Kralj | 6 | |
Nika Pintarič | 6 | |
Anja Žvokelj | 6 | |
18. | Karmen Ulbin | 5 |
19. | Anja Prša | 4 |
Neli Hofman | 4 |