Sodniki: | Gabor Iva (glavni sodnik), Cifer Nina (1. pomoč), Casar Kaja (2. pomoč) |
Delegat: | Bohinc Matjaž |
Št. gledalcev: | 50 |
ŽNK Cerklje | |||
---|---|---|---|
Z |
Ajdovščina | 0 : 7 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Cerklje | 1 : 2 | Koper Obala |
P |
ŽNK Olimpija | 14 : 0 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Cerklje | 1 : 11 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
N |
ŽNK Radomlje | 1 : 1 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Olimpija | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Olimpija | 6 : 1 | ŽNK Krim RollJet |
Z |
ŽNK MB Tabor | 1 : 2 | ŽNK Olimpija |
Z |
ŽNK Olimpija | 14 : 0 | ŽNK Cerklje |
Z |
Koper Obala | 0 : 4 | ŽNK Olimpija |
Z |
Ajdovščina | 0 : 13 | ŽNK Olimpija |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŽNK Cerklje | 17 | 0 | 0 | 17 | 4 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 17 | 17 | 0 | 0 | 124 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 9 | 0 | 0 | 9 | 2 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 9 | 9 | 0 | 0 | 47 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŽNK Cerklje | 8 | 0 | 0 | 8 | 2 | ||
ŽNK Olimpija Ljubljana | 8 | 8 | 0 | 0 | 77 |
23/24 | 17.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 24.03.2024, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:2) |
23/24 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 08.10.2023, ob 14.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 6:0 | (1:0) |
22/23 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 06.11.2022, ob 14.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 11:0 | (5:0) |
22/23 | 3.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 10.09.2022, ob 12.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:8 | (0:6) |
21/22 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 24.04.2022, ob 17.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 9:0 | (3:0) |
21/22 | 9.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 31.10.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:5 | (0:2) |
21/22 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 29.08.2021, ob 17.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 14:0 | (6:0) |
20/21 | 16.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 18.04.2021, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:6 | (0:2) |
20/21 | 8.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 04.10.2020, ob 16.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 3:0 | (1:0) |
20/21 | 1.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 16.08.2020, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:3 | (1:1) |
19/20 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 03.11.2019, ob 14.00 | ŽNK Olimpija | - | ŽNK Cerklje | 14:0 | (10:0) |
19/20 | 3.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 08.09.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 1:6 | (1:3) |
18/19 | 16.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 22.04.2019, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:6 | (0:4) |
18/19 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 18.11.2018, ob 11.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 14:2 | (5:0) |
18/19 | 4.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 16.09.2018, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:4 | (0:0) |
17/18 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 25.03.2018, ob 15.00 | ŽNK Olimpija Ljubljana | - | ŽNK Cerklje | 6:0 | (1:0) |
17/18 | 5.krog | Velesovo, Nogometni center Velesovo, 01.10.2017, ob 11.00 | ŽNK Cerklje | - | ŽNK Olimpija Ljubljana | 0:6 | (0:1) |
3. krog | ||
---|---|---|
Koper Obala | 7 : 0 | Ajdovščina |
ŽNK Cerklje | 1 : 6 | ŽNK Olimpija |
ŽNK MB Tabor | 1 : 4 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci |
ŽNK Krim RollJet | 3 : 2 | ŽNK Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | 13 | 39 | |
2 | ŽNK Olimpija | 12 | 33 | |
3 | ŽNK Radomlje | 12 | 19 | |
4 | ŽNK Krim RollJet | 12 | 16 | |
5 | Koper Obala | 12 | 13 | |
6 | ŽNK MB Tabor | 12 | 11 | |
7 | ŽNK Cerklje | 12 | 11 | |
8 | Ajdovščina | 13 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Ana Milović | 29 |
2. | Manca Suhoveršnik | 19 |
3. | Špela Kolbl | 18 |
4. | Zala Kuštrin | 13 |
Luana Zajmi | 13 | |
6. | Manja Rogan | 12 |
7. | Tjaša Tibaut | 11 |
Zala Vindišar | 11 | |
9. | Sara Makovec | 8 |
Kim Juršnik | 8 | |
Tina Paliska | 8 | |
Manca Smolnikar | 8 | |
13. | Lucija Grad | 7 |
14. | Lucija Kos | 6 |
Barbara Kralj | 6 | |
Nika Pintarič | 6 | |
Anja Žvokelj | 6 | |
18. | Karmen Ulbin | 5 |
19. | Anja Prša | 4 |
Neli Hofman | 4 |