Sodniki: | Kozar Luka (glavni sodnik), Pirman Tomaž (1. pomoč), Strnad Peterca Luka (2. pomoč) |
Delegat: | Mozetič Matjaž |
Št. gledalcev: | 30 |
Ajdovščina | |||
---|---|---|---|
P |
Ajdovščina | 0 : 6 | ŽNK Krim Rolljet |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 8 : 0 | Ajdovščina |
P |
Ajdovščina | 2 : 5 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 8 : 0 | Ajdovščina |
Z |
Ajdovščina | 1 : 0 | ŽNK Ankaran Obala |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | |||
---|---|---|---|
Z |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 2 : 1 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
Z |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 1 : 7 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
Z |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 7 : 1 | ŽNK Maribor |
Z |
ŽNK Krim Rolljet | 1 : 2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
Z |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 9 : 2 | ŽNK Cerklje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 21 | 0 | 0 | 21 | 3 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 21 | 21 | 0 | 0 | 318 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 11 | 0 | 0 | 11 | 2 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 11 | 11 | 0 | 0 | 147 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 10 | 0 | 0 | 10 | 1 | ||
ŽNK Pomurje Beltinci | 10 | 10 | 0 | 0 | 171 |
22/23 | 14.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 26.03.2023, ob 15.00 | ŽNK Mura Nona | - | Primorje | 13:0 | (9:0) |
22/23 | 7.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.10.2022, ob 17.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:9 | (0:5) |
21/22 | 16.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 03.04.2022, ob 16.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:15 | (0:9) |
21/22 | 13.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 13.03.2022, ob 15.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:14 | (0:9) |
21/22 | 6.krog | Beltinci, Športni park Beltinci - pom. igr. - UT, 04.12.2021, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Primorje | 12:0 | (6:0) |
20/21 | 16.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 18.04.2021, ob 15.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:18 | (0:11) |
20/21 | 8.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 04.10.2020, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Primorje | 23:0 | (11:0) |
20/21 | 1.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.08.2020, ob 18.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 1:11 | (0:4) |
19/20 | 13.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 07.03.2020, ob 11.00 | ŽNK Nona Pomurje Beltinci | - | Primorje | 9:0 | (5:0) |
19/20 | 6.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 28.09.2019, ob 16.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:8 | (0:1) |
18/19 | 15.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 13.04.2019, ob 11.00 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | - | Primorje | 16:0 | (7:0) |
18/19 | 14.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.03.2019, ob 16.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:11 | (0:5) |
18/19 | 7.krog | Bratonci, Igrišče Bratonci, 21.10.2018, ob 11.00 | ŽNK Pomurje Beltinci | - | Primorje | 15:1 | (5:1) |
17/18 | 10.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 14.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:6 | (0:0) |
17/18 | 1.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 26.08.2017, ob 11.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | Primorje | 12:0 | (6:0) |
16/17 | 12.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 27.11.2016, ob 13.00 | ŽNK Teleing GMT Beltinci | - | Primorje | 17:0 | (7:0) |
16/17 | 3.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 25.09.2016, ob 16.00 | Ajdovščina | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:12 | (0:7) |
15/16 | 13.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 28.03.2016, ob 13.00 | - | Primorje | 16:0 | (9:0) | |
15/16 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police - umetna trava, 09.09.2015, ob 17.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:19 | (0:10) | |
14/15 | 14.krog | Ajdovščina, Umetna trava Police, 12.04.2015, ob 16.00 | - | ŽNK Pomurje Beltinci | 0:24 | (0:10) | |
14/15 | 5.krog | Beltinci, Športni park Beltinci, 28.09.2014, ob 11.00 | - | Primorje | 38:0 | (17:0) |
14. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Maribor | 0 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 5 : 0 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Ankaran Obala | 1 : 8 | ŽNK Krim Rolljet |
Ajdovščina | 0 : 11 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 21 | 63 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 49 | |
3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 21 | 36 | |
4 | ŽNK Krim Rolljet | 21 | 35 | |
5 | ŽNK Maribor | 21 | 34 | |
6 | ŽNK Cerklje | 21 | 20 | |
7 | ŽNK Ankaran Obala | 21 | 7 | |
8 | Ajdovščina | 21 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Špela Kolbl | 46 |
2. | Ana Milović | 35 |
3. | Manja Rogan | 29 |
4. | Tjaša Tibaut | 23 |
5. | Nika Babnik | 19 |
Adrijana Mori | 19 | |
7. | Zala Kuštrin | 18 |
8. | Anja Prša | 17 |
9. | Sara Makovec | 14 |
10. | Simona Jelovšek | 13 |
Eva Potočnik | 13 | |
12. | Kim Juršnik | 10 |
Nika Pintarič | 10 | |
Luana Zajmi | 10 | |
15. | Tina Paliska | 9 |
Nika Koprivnikar | 9 | |
17. | Ines Krajnc | 8 |
Manca Smolnikar | 8 | |
Evelina Kos | 8 | |
Katja Turk | 8 |