Sodniki: | Tozan Mateo (glavni sodnik), Jerman Simon (1. pomoč), Radujko Đorđe (2. pomoč) |
Delegat: | Mozetič Matjaž |
Št. gledalcev: | 30 |
Ajdovščina | |||
---|---|---|---|
P |
Ajdovščina | 0 : 6 | ŽNK Krim Rolljet |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 8 : 0 | Ajdovščina |
P |
Ajdovščina | 2 : 5 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 8 : 0 | Ajdovščina |
Z |
Ajdovščina | 1 : 0 | ŽNK Ankaran Obala |
ŽNK Maribor | |||
---|---|---|---|
P |
ŽNK Cerklje | 2 : 1 | ŽNK Maribor |
Z |
ŽNK Maribor | 6 : 1 | ŽNK Ankaran Obala |
P |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 7 : 1 | ŽNK Maribor |
P |
ŽNK Maribor | 2 : 6 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
N |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 0 : 0 | ŽNK Maribor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 7 | 0 | 0 | 7 | 1 | ||
NK MB Tabor | 7 | 7 | 0 | 0 | 30 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
NK MB Tabor | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | ||
NK MB Tabor | 5 | 5 | 0 | 0 | 24 |
20/21 | 20.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 16.05.2021, ob 11.00 | ŽNK MB Tabor | - | Primorje | 4:0 | (3:0) |
20/21 | 13.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.03.2021, ob 11.00 | ŽNK MB Tabor | - | Primorje | 3:0 | (3:0) |
20/21 | 6.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 13.09.2020, ob 16.00 | Ajdovščina | - | NK MB Tabor | 1:3 | (1:1) |
19/20 | 7.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 13.10.2019, ob 11.00 | ŽNK MB Tabor | - | Primorje | 6:0 | (5:0) |
18/19 | 16.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 22.04.2019, ob 11.00 | ŽNK Maribor | - | Primorje | 7:0 | (6:0) |
18/19 | 12.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 25.11.2018, ob 14.00 | Ajdovščina | - | NK MB Tabor | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 5.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 23.09.2018, ob 11.00 | ŽNK Maribor | - | Primorje | 4:0 | (3:0) |
12. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Cerklje | 2 : 3 | ŽNK Krim Rolljet |
Ajdovščina | 0 : 3 | ŽNK Maribor |
ŽNK Ankaran Obala | 0 : 15 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 1 : 2 | ŽNK Olimpija Ljubljana |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 21 | 63 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 49 | |
3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 21 | 36 | |
4 | ŽNK Krim Rolljet | 21 | 35 | |
5 | ŽNK Maribor | 21 | 34 | |
6 | ŽNK Cerklje | 21 | 20 | |
7 | ŽNK Ankaran Obala | 21 | 7 | |
8 | Ajdovščina | 21 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Špela Kolbl | 46 |
2. | Ana Milović | 35 |
3. | Manja Rogan | 29 |
4. | Tjaša Tibaut | 23 |
5. | Nika Babnik | 19 |
Adrijana Mori | 19 | |
7. | Zala Kuštrin | 18 |
8. | Anja Prša | 17 |
9. | Sara Makovec | 14 |
10. | Simona Jelovšek | 13 |
Eva Potočnik | 13 | |
12. | Kim Juršnik | 10 |
Nika Pintarič | 10 | |
Luana Zajmi | 10 | |
15. | Tina Paliska | 9 |
Nika Koprivnikar | 9 | |
17. | Ines Krajnc | 8 |
Manca Smolnikar | 8 | |
Evelina Kos | 8 | |
Katja Turk | 8 |