Sodniki: | Subotić Tanja (glavni sodnik), Buh Helena (1. pomoč), Jovičić Slađana (2. pomoč) |
Delegat: | Babič Stanislav |
Št. gledalcev: | 35 |
ŽNK Krim Rolljet | |||
---|---|---|---|
Z |
Ajdovščina | 0 : 6 | ŽNK Krim Rolljet |
Z |
ŽNK Krim Rolljet | 5 : 1 | ŽNK Cerklje |
Z |
ŽNK Ankaran Obala | 0 : 8 | ŽNK Krim Rolljet |
P |
ŽNK Krim Rolljet | 1 : 2 | ŽNK Telemach GMT Beltinci |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 3 : 1 | ŽNK Krim Rolljet |
Ajdovščina | |||
---|---|---|---|
P |
Ajdovščina | 0 : 6 | ŽNK Krim Rolljet |
P |
ŽNK Olimpija Ljubljana | 8 : 0 | Ajdovščina |
P |
Ajdovščina | 2 : 5 | ŽNK Cerklje |
P |
ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 8 : 0 | Ajdovščina |
Z |
Ajdovščina | 1 : 0 | ŽNK Ankaran Obala |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krim RollJet | 23 | 14 | 1 | 8 | 78 | ||
Primorje | 23 | 8 | 1 | 14 | 34 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 11 | 6 | 1 | 4 | 39 | ||
Primorje | 11 | 4 | 1 | 6 | 20 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Krim RollJet | 12 | 8 | 0 | 4 | 39 | ||
Primorje | 12 | 4 | 0 | 8 | 14 |
23/24 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 05.11.2023, ob 14.00 | Krim | - | Primorje | 1:3 | (1:1) |
23/24 | 2.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 20.08.2023, ob 18.30 | Primorje Gaia Naturelle | - | Krim RollJet | 3:0 | (2:0) |
22/23 | 18.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 07.05.2023, ob 17.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | Krim RollJet | 3:0 | (1:0) |
22/23 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 01.04.2023, ob 19.00 | Krim | - | Primorje | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 9.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 02.12.2022, ob 20.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | Krim RollJet | 4:1 | (3:1) |
22/23 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 28.08.2022, ob 17.00 | Krim | - | Primorje | 0:3 | (0:1) |
21/22 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 11.00 | Krim | - | Primorje | 1:6 | (0:3) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 31.10.2021, ob 17.00 | Krim | - | Primorje | 0:2 | (0:1) |
21/22 | 2.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 29.08.2021, ob 17.00 | Primorje Gaia Naturelle | - | Krim RollJet | 2:1 | (0:1) |
20/21 | 21.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 23.05.2021, ob 17.00 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:4 | (0:2) |
20/21 | 10.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 17.30 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:7 | (0:3) |
20/21 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.08.2020, ob 17.00 | ŽNK Krim RollJet | - | Primorje | 8:0 | (4:0) |
19/20 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 27.10.2019, ob 18.30 | ŽNK Krim RollJet | - | Primorje | 5:2 | (3:0) |
19/20 | 2.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 25.08.2019, ob 11.00 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:6 | (0:4) |
18/19 | 21.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 26.05.2019, ob 17.00 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:6 | (0:3) |
18/19 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 18.11.2018, ob 14.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | Primorje | 9:2 | (4:0) |
18/19 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.09.2018, ob 16.00 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:7 | (0:4) |
17/18 | 18.krog | Ljubljana, Igrišče Krim, 06.05.2018, ob 17.00 | ŽNK Krim Rolljet | - | Primorje | 5:0 | (4:0) |
17/18 | 9.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 05.11.2017, ob 14.00 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 0:2 | (0:2) |
16/17 | 13.krog | Ajdovščina, Igrišče z UT, 02.04.2017, ob 14.00 | Ajdovščina | - | Krim RollJet | 1:2 | (1:1) |
16/17 | 4.krog | Ljubljana, Krim, 02.10.2016, ob 16.00 | ŽNK Krim | - | Primorje | 5:0 | (4:0) |
15/16 | 16.krog | Ajdovščina, Mestni stadion, 27.04.2016, ob 11.00 | - | Krim RollJet | 1:3 | (0:2) | |
15/16 | 7.krog | Ljubljana, Krim, 11.10.2015, ob 11.00 | - | Primorje | 4:1 | (2:0) |
11. krog | ||
---|---|---|
ŽNK Olimpija Ljubljana | 14 : 2 | ŽNK Cerklje |
ŽNK Telemach GMT Beltinci | 1 : 0 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje |
ŽNK Maribor | 3 : 1 | ŽNK Ankaran Obala |
ŽNK Krim Rolljet | 9 : 2 | Ajdovščina |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | ŽNK Telemach GMT Beltinci | 21 | 63 | |
2 | ŽNK Olimpija Ljubljana | 21 | 49 | |
3 | ŽNK Moje-lece.si Radomlje | 21 | 36 | |
4 | ŽNK Krim Rolljet | 21 | 35 | |
5 | ŽNK Maribor | 21 | 34 | |
6 | ŽNK Cerklje | 21 | 20 | |
7 | ŽNK Ankaran Obala | 21 | 7 | |
8 | Ajdovščina | 21 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Špela Kolbl | 46 |
2. | Ana Milović | 35 |
3. | Manja Rogan | 29 |
4. | Tjaša Tibaut | 23 |
5. | Nika Babnik | 19 |
Adrijana Mori | 19 | |
7. | Zala Kuštrin | 18 |
8. | Anja Prša | 17 |
9. | Sara Makovec | 14 |
10. | Simona Jelovšek | 13 |
Eva Potočnik | 13 | |
12. | Kim Juršnik | 10 |
Nika Pintarič | 10 | |
Luana Zajmi | 10 | |
15. | Tina Paliska | 9 |
Nika Koprivnikar | 9 | |
17. | Ines Krajnc | 8 |
Manca Smolnikar | 8 | |
Evelina Kos | 8 | |
Katja Turk | 8 |