Sodniki: | Kapun Matej (glavni sodnik), Gerič Nino (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč) |
Delegat: | Ferenčak Branko |
Št. gledalcev: | 150 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 0 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Maribor | 5 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 5 : 0 | Dravograd |
Z |
Brežice 1919 | 1 : 7 | Mura |
Krško Šentjernej | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 4 : 1 | Krško Šentjernej |
Z |
Krško Šentjernej | 5 : 0 | Dravograd |
Z |
Brežice 1919 | 0 : 4 | Krško Šentjernej |
Z |
Krško Šentjernej | 5 : 0 | Roho VBO |
Z |
Krško Šentjernej | 3 : 2 | Rogaška |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 12 | 3 | 2 | 7 | 24 | ||
Krško | 12 | 7 | 2 | 3 | 28 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | ||
Krško | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | ||
Stadion Matije Gubca | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | ||
Krško | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 |
22/23 | 21.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 08.04.2023, ob 11.00 | Mura | - | Krško | 2:2 | (0:2) |
22/23 | 8.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 24.09.2022, ob 11.30 | Krško Šentjernej | - | Mura | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 5.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 25.09.2021, ob 11.00 | Krško | - | Mura | 0:7 | (0:3) |
20/21 | 3.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 26.08.2020, ob 17.00 | Krško | - | Mura | 0:5 | (0:2) |
19/20 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 11.30 | Mura | - | Krško | 1:3 | (1:2) |
19/20 | 2.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 25.08.2019, ob 11.00 | Krško | - | Mura | 1:3 | (1:2) |
18/19 | 21.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 20.04.2019, ob 11.00 | Mura | - | Krško | 1:2 | (0:0) |
18/19 | 8.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 07.11.2018, ob 17.00 | Krško | - | Mura | 3:0 | (1:0) |
17/18 | 24.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 15.05.2018, ob 18.00 | Krško | - | Mura | 6:2 | (3:1) |
17/18 | 11.krog | Bogojina, ŠRC Bogojina, 14.10.2017, ob 11.00 | Mura | - | Krško | 0:3 | (0:0) |
16/17 | 14.krog | Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 16.11.2016, ob 15.30 | Krško | - | Mura | 3:1 | (1:1) |
16/17 | 1.krog | FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 20.08.2016, ob 17.30 | Mura | - | Krško | 1:4 | (0:4) |
21. krog | ||
---|---|---|
Rudar Velenje | 0 : 0 | Dravograd |
Rogaška | 0 : 3 | Roho VBO |
Mura | 2 : 2 | Krško Šentjernej |
Jarenina | 0 : 1 | Brežice 1919 |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 1 | Drava Ptuj |
Šampion | 0 : 3 | Aluminij |
A2S Celje | 1 : 5 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 69 | |
2 | Mura | 26 | 65 | |
3 | Aluminij | 26 | 62 | |
4 | Krško Šentjernej | 26 | 60 | |
5 | A2S Celje | 26 | 52 | |
6 | Rogaška | 26 | 41 | |
7 | Roho VBO | 26 | 36 | |
8 | Rudar Velenje | 26 | 36 | |
9 | Dravograd | 26 | 28 | |
10 | Šampion | 26 | 21 | |
11 | Drava Ptuj | 26 | 20 | |
12 | Jarenina | 26 | 13 | |
13 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 26 | 13 | |
14 | Brežice 1919 | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vid Tramšek | 29 |
2. | Tilen Letonja | 28 |
3. | Tian Nai Koren | 27 |
4. | Jaša Maričić | 26 |
5. | Gal Napečnik | 24 |
6. | Timotej Pucelj | 23 |
7. | Gal Herček | 20 |
8. | Florijan Mežnar | 18 |
Nejc Viher | 18 | |
10. | Alin Mujaković | 16 |
Maks Horvat | 16 | |
12. | Jan Kovačič | 15 |
Tai Luka Modrič | 15 | |
Jure Kosi | 15 | |
Rok Dvojmoč | 15 | |
16. | Peter Rahle | 14 |
17. | Anže Rakovec | 13 |
Žan Meško | 13 | |
19. | Nejc Bencak | 12 |
Luka Adrinek | 12 |