Sodniki: | Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik), Eder Gregor (1. pomoč), Ramšak Denis (2. pomoč) |
Delegat: | Gostenčnik Gregor |
Št. gledalcev: | 40 |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 4 : 1 | Krško Šentjernej |
Z |
Rogaška | 0 : 3 | Maribor |
Z |
Maribor | 5 : 3 | Mura |
Z |
Jarenina | 1 : 6 | Maribor |
Z |
Maribor | 14 : 0 | Rudar Velenje |
Kety Emmi&Impol Bistrica | |||
---|---|---|---|
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 2 : 8 | Rudar Velenje |
P |
A2S Celje | 5 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
P |
Roho VBO | 3 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
P |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 3 | Šampion |
P |
Aluminij | 10 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 28 | 27 | 0 | 1 | 159 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 28 | 1 | 0 | 27 | 11 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 14 | 14 | 0 | 0 | 78 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 14 | 0 | 0 | 14 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Maribor | 14 | 13 | 0 | 1 | 81 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 14 | 1 | 0 | 13 | 8 |
22/23 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 31.03.2023, ob 17.00 | Maribor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 9:0 | (3:0) |
22/23 | 7.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 17.09.2022, ob 11.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | Maribor | 0:15 | (0:10) |
21/22 | 3.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 11.09.2021, ob 11.00 | Maribor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 13:0 | (7:0) |
20/21 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 03.10.2020, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Maribor | 0:6 | (0:5) |
19/20 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 10.00 | Maribor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 7:0 | (4:0) |
19/20 | 3.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 31.08.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Maribor | 0:4 | (0:3) |
18/19 | 24.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 11.05.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Maribor | 1:2 | (1:2) |
18/19 | 11.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 20.10.2018, ob 11.00 | Maribor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 12.05.2018, ob 11.00 | Maribor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 11.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 14.10.2017, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Maribor | 1:5 | (1:2) |
16/17 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 11.03.2017, ob 11.00 | Maribor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 8:0 | (5:0) |
16/17 | 3.krog | Športni park-umetna trava, 27.08.2016, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Maribor | 0:7 | (0:3) |
15/16 | 22.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 19.04.2016, ob 17.00 | - | Maribor | 3:1 | (0:1) | |
15/16 | 9.krog | Rogoza, Športni park Rogoza, 03.10.2015, ob 15.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:1 | (1:0) | |
14/15 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 21.03.2015, ob 15.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:0 | (0:0) | |
14/15 | 4.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 27.08.2014, ob 17.30 | - | Maribor | 0:3 | (0:2) | |
13/14 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 23.11.2013, ob 13.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 6:1 | (5:1) | |
13/14 | 2.krog | Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 17.08.2013, ob 11.00 | - | Maribor | 0:13 | (0:18) | |
09/10 | 16.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 21.11.2009, ob 11.00 | - | Maribor | 0:4 | (0:1) | |
09/10 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 15.08.2009, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 6:0 | (2:0) | |
08/09 | 24.krog | Maribor, LJUDKI VRT - MARIBOR, 25.04.2009, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 6:1 | (3:0) | |
08/09 | 9.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 04.10.2008, ob 11.00 | - | Maribor | 0:8 | (0:5) | |
07/08 | 20.krog | Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 20.04.2008, ob 16.00 | - | Maribor | 2:4 | (0:3) | |
07/08 | 7.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 22.09.2007, ob 16.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 6:0 | (3:0) | |
06/07 | 24.krog | Slov.Bistrica, Slov.Bistrica, 11.05.2007, ob 17.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:1) | |
06/07 | 11.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 21.10.2006, ob 17.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:0 | (2:0) | |
05/06 | 14.krog | Maribor - umetna trava, 12.11.2005, ob 14.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5:0 | (3:0) | |
05/06 | 1.krog | Športni park Slov. Bistrica, 14.08.2005, ob 18.00 | - | Maribor | 1:6 | (0:2) |
20. krog | ||
---|---|---|
Dravograd | 2 : 4 | A2S Celje |
Maribor | 9 : 0 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Rogaška | 0 : 4 | Mura |
Drava Ptuj | 5 : 5 | Šampion |
Krško Šentjernej | 5 : 2 | Jarenina |
Brežice 1919 | 2 : 2 | Rudar Velenje |
Roho VBO | 1 : 3 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 69 | |
2 | Mura | 26 | 65 | |
3 | Aluminij | 26 | 62 | |
4 | Krško Šentjernej | 26 | 60 | |
5 | A2S Celje | 26 | 52 | |
6 | Rogaška | 26 | 41 | |
7 | Roho VBO | 26 | 36 | |
8 | Rudar Velenje | 26 | 36 | |
9 | Dravograd | 26 | 28 | |
10 | Šampion | 26 | 21 | |
11 | Drava Ptuj | 26 | 20 | |
12 | Jarenina | 26 | 13 | |
13 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 26 | 13 | |
14 | Brežice 1919 | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vid Tramšek | 29 |
2. | Tilen Letonja | 28 |
3. | Tian Nai Koren | 27 |
4. | Jaša Maričić | 26 |
5. | Gal Napečnik | 24 |
6. | Timotej Pucelj | 23 |
7. | Gal Herček | 20 |
8. | Florijan Mežnar | 18 |
Nejc Viher | 18 | |
10. | Alin Mujaković | 16 |
Maks Horvat | 16 | |
12. | Jan Kovačič | 15 |
Tai Luka Modrič | 15 | |
Jure Kosi | 15 | |
Rok Dvojmoč | 15 | |
16. | Peter Rahle | 14 |
17. | Anže Rakovec | 13 |
Žan Meško | 13 | |
19. | Nejc Bencak | 12 |
Luka Adrinek | 12 |