Sodniki: | Špur Staša (glavni sodnik), Kranjc Andrej (1. pomoč), Casar Lara (2. pomoč) |
Delegat: | Fartek Boštjan |
Št. gledalcev: | 70 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 0 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Maribor | 5 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 5 : 0 | Dravograd |
Z |
Brežice 1919 | 1 : 7 | Mura |
Brežice 1919 | |||
---|---|---|---|
N |
Dravograd | 1 : 1 | Brežice 1919 |
P |
Brežice 1919 | 2 : 4 | Roho VBO |
P |
Brežice 1919 | 0 : 4 | Krško Šentjernej |
P |
Rogaška | 4 : 0 | Brežice 1919 |
P |
Brežice 1919 | 1 : 7 | Mura |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 4 | 4 | 0 | 0 | 21 | ||
Brežice - Terme Čatež | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 2 | 2 | 0 | 0 | 13 | ||
Brežice - Terme Čatež | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | ||
Brežice - Terme Čatež | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
22/23 | 22.krog | Brežice, Stadion Brežice - pomožno igrišče UT, 15.04.2023, ob 11.00 | Brežice 1919 | - | Mura | 1:7 | (0:2) |
22/23 | 9.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 01.10.2022, ob 11.00 | Mura | - | Brežice - Terme Čatež | 11:0 | (5:0) |
18/19 | 23.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 04.05.2019, ob 11.00 | Mura | - | Brežice - Terme Čatež | 2:1 | (2:1) |
18/19 | 10.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 13.10.2018, ob 13.00 | Brežice 1919 | - | Mura | 0:1 | (0:1) |
9. krog | ||
---|---|---|
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 4 | Aluminij |
Mura | 11 : 0 | Brežice 1919 |
Rogaška | 0 : 3 | Krško Šentjernej |
Roho VBO | 2 : 3 | Šampion |
A2S Celje | 4 : 1 | Drava Ptuj |
Jarenina | 0 : 3 | Dravograd |
Rudar Velenje | 0 : 4 | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 69 | |
2 | Mura | 26 | 65 | |
3 | Aluminij | 26 | 62 | |
4 | Krško Šentjernej | 26 | 60 | |
5 | A2S Celje | 26 | 52 | |
6 | Rogaška | 26 | 41 | |
7 | Roho VBO | 26 | 36 | |
8 | Rudar Velenje | 26 | 36 | |
9 | Dravograd | 26 | 28 | |
10 | Šampion | 26 | 21 | |
11 | Drava Ptuj | 26 | 20 | |
12 | Jarenina | 26 | 13 | |
13 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 26 | 13 | |
14 | Brežice 1919 | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vid Tramšek | 29 |
2. | Tilen Letonja | 28 |
3. | Tian Nai Koren | 27 |
4. | Jaša Maričić | 26 |
5. | Gal Napečnik | 24 |
6. | Timotej Pucelj | 23 |
7. | Gal Herček | 20 |
8. | Florijan Mežnar | 18 |
Nejc Viher | 18 | |
10. | Alin Mujaković | 16 |
Maks Horvat | 16 | |
12. | Jan Kovačič | 15 |
Tai Luka Modrič | 15 | |
Jure Kosi | 15 | |
Rok Dvojmoč | 15 | |
16. | Peter Rahle | 14 |
17. | Anže Rakovec | 13 |
Žan Meško | 13 | |
19. | Nejc Bencak | 12 |
Luka Adrinek | 12 |