Sodniki: | Stojkovič Marko (glavni sodnik), Žurman Aljaž (1. pomoč), Pečarič Luka (2. pomoč) |
Delegat: | Pišek Slavko |
Št. gledalcev: | 80 |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 7 : 0 | Celje |
N |
Drava Ptuj | 1 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 0 | Rogaška - Rogatec |
Z |
Mura | 1 : 5 | Maribor |
Z |
Maribor | 5 : 0 | Rudar Velenje |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 2 : 2 | Drava Ptuj |
N |
Rogaška - Rogatec | 2 : 2 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 4 : 1 | Mura |
Z |
Rudar Velenje | 0 : 7 | Aluminij |
Z |
Dravograd | 0 : 2 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 41 | 32 | 5 | 4 | 120 | ||
Aluminij | 41 | 4 | 5 | 32 | 27 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 21 | 17 | 3 | 1 | 62 | ||
Aluminij | 21 | 1 | 3 | 17 | 8 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 20 | 15 | 2 | 3 | 58 | ||
Aluminij | 20 | 3 | 2 | 15 | 19 |
22/23 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 18.03.2023, ob 11.00 | Maribor | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.09.2022, ob 11.00 | Aluminij | - | Maribor | 1:4 | (1:3) |
21/22 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.04.2022, ob 11.00 | Aluminij | - | Maribor | 0:3 | (0:1) |
21/22 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 19.03.2022, ob 11.00 | Maribor | - | Aluminij | 4:0 | (1:0) |
20/21 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 22.08.2020, ob 11.00 | Maribor | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 17.11.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Maribor | 2:1 | (2:1) |
19/20 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.08.2019, ob 11.00 | Maribor | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 23.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.05.2019, ob 18.00 | Maribor | - | Aluminij | 2:1 | (0:0) |
18/19 | 10.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.10.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | Maribor | 1:2 | (1:2) |
17/18 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 11.00 | Maribor | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 02.09.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | Maribor | 0:3 | (0:1) |
16/17 | 22.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2017, ob 18.00 | Maribor | - | Aluminij | 2:0 | (0:0) |
16/17 | 9.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 01.10.2016, ob 11.00 | Aluminij | - | Maribor | 0:4 | (0:1) |
15/16 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt-um.trava, 05.03.2016, ob 11.00 | - | Aluminij | 1:2 | (0:0) | |
15/16 | 3.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 26.08.2015, ob 17.30 | - | Maribor | 1:1 | (0:0) | |
14/15 | 20.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.04.2015, ob 11.00 | - | Maribor | 0:1 | (0:0) | |
14/15 | 7.krog | Maribor, Ljudski vrt umetna trava, 14.09.2014, ob 16.30 | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) | |
13/14 | 27.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.30 | - | Aluminij | 3:0 | (0:0) | |
13/14 | 12.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.10.2013, ob 11.00 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
12/13 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.11.2012, ob 11.00 | - | Maribor | 2:1 | (1:1) | |
12/13 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 14.08.2012, ob 18.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
11/12 | 28.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 27.05.2012, ob 13.00 | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) | |
11/12 | 13.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.10.2011, ob 11.00 | - | Maribor | 0:0 | (0:0) | |
10/11 | 19.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 16.03.2011, ob 15.00 | - | Maribor | 1:5 | (1:2) | |
10/11 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 28.08.2010, ob 11.00 | - | Aluminij | 9:0 | (3:0) | |
09/10 | 17.krog | Maribor, LJUDSKI VRT-UMETNA TRAVA, 28.11.2009, ob 11.00 | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) | |
09/10 | 2.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.08.2009, ob 11.00 | - | Maribor | 2:4 | (1:1) | |
08/09 | 26.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 11.00 | - | Aluminij | 4:1 | (2:0) | |
08/09 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 18.10.2008, ob 11.00 | - | Maribor | 0:6 | (0:3) | |
07/08 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2008, ob 12.00 | - | Aluminij | 4:0 | (0:0) | |
07/08 | 4.krog | Kidričevo-pomožno travnato, Kidričevo-pomožno travnato, 02.09.2007, ob 11.00 | - | Maribor | 4:1 | (3:1) | |
06/07 | 16.krog | Maribor, Maribor-umetna trava, 17.03.2007, ob 15.00 | - | Aluminij | 4:1 | (1:1) | |
06/07 | 3.krog | Kidričevo, Kidričevo, 26.08.2006, ob 10.00 | - | Maribor | 0:6 | (0:2) | |
05/06 | 21.krog | Maribor - umetna trava, 22.04.2006, ob 14.00 | - | Aluminij | 6:1 | (2:1) | |
05/06 | 8.krog | Kidričevo, 01.10.2005, ob 10.00 | - | Maribor | 2:3 | (1:1) | |
04/05 | 20.krog | Kidričevo, 23.04.2005, ob 10.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:0) | |
04/05 | 7.krog | Maribor, 03.11.2004, ob 11.00 | - | Aluminij | 4:1 | (2:1) | |
03/04 | 24.krog | Kidričevo, 19.05.2004, ob 18.00 | - | Maribor | 2:4 | (0:2) | |
03/04 | 11.krog | Maribor, 18.10.2003, ob 14.00 | - | Aluminij | 5:0 | (4:0) | |
02/03 | 21.krog | Maribor, 07.05.2003, ob 16.30 | - | Aluminij | 3:1 | (3:0) | |
02/03 | 8.krog | Kidričevo, 29.09.2002, ob 13.45 | - | Maribor | 1:4 | (0:3) |
14. krog | ||
---|---|---|
Aluvar Beltinci | 1 : 3 | Drava Ptuj |
Maribor | 4 : 0 | Aluminij |
Dravograd | 3 : 0 | Rudar Velenje |
Veržej | 1 : 3 | Kety Emmi Bistrica |
Celje | 5 : 1 | Rogaška - Rogatec |
Fortis Jarenina | 1 : 0 | Mura |
Nafta 1903 | 1 : 0 | Krško Šentjernej |
Šampion | 6 : 2 | Fužinar SIJ Ravne systems |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 22 | 64 | |
2 | Drava Ptuj | 22 | 50 | |
3 | Celje | 22 | 45 | |
4 | Aluminij | 22 | 42 | |
5 | Rogaška - Rogatec | 22 | 40 | |
6 | Mura | 22 | 38 | |
7 | Rudar Velenje | 22 | 37 | |
8 | Dravograd | 22 | 21 | |
9 | Fortis Jarenina | 22 | 32 | |
10 | Kety Emmi Bistrica | 22 | 31 | |
11 | Šampion | 22 | 26 | |
12 | Krško Šentjernej | 22 | 25 | |
13 | Nafta 1903 | 22 | 24 | |
14 | Veržej | 22 | 16 | |
15 | Aluvar Beltinci | 22 | 13 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne systems | 22 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tjaš Zec | 25 |
2. | Matija Podgrajšek | 21 |
3. | Lukas Čeh | 20 |
4. | Aleks Repina | 18 |
5. | Alban Veselaj | 17 |
6. | Staš Kraner | 15 |
Andraž Krapec | 15 | |
Gal Kosar | 15 | |
9. | Josip Brundič | 14 |
10. | Filip Pongračić | 12 |
Anej Dorić | 12 | |
Dejan Suhovršnik | 12 | |
Gašper Rečnik | 12 | |
14. | Žan Petrovič | 10 |
15. | Lucas Vočanec | 9 |
Gal Herček | 9 | |
Luka Vodušek | 9 | |
Jaka Jensterle | 9 | |
Lan Husejnović | 9 | |
Jonathan Tobias Rec | 9 |