13. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  12.03.2022 ob 11.00

Mura

1 : 1

Celje


Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Kranjc Andrej (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč)
Delegat: Fartelj Janez
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Dravograd 0 : 3 Mura
Z
Mura 3 : 1 Rudar Velenje
P
Aluminij 4 : 1 Mura
P
Mura 1 : 5 Maribor
P
Celje 3 : 1 Mura
Celje
P
Maribor 7 : 0 Celje
Z
Celje 5 : 1 Dravograd
Z
Celje 1 : 0 Drava Ptuj
P
Rogaška - Rogatec 3 : 2 Celje
Z
Celje 3 : 1 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 10 1 2 7 9
Celje 10 7 2 1 25
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 6 1 2 3 8
Celje 6 3 2 1 11
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 0 0 4 1
Celje 4 4 0 0 14



Vse medsebojne tekme

21/22  18.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 13.04.2022, ob 14.00  Celje - Mura 3:1  (1:1) 
21/22  13.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 12.03.2022, ob 11.00  Mura - Celje 1:1  (1:0) 
20/21  4.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.08.2020, ob 11.00  Mura - VOC Celje 5:1  (1:1) 
19/20  6.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.09.2019, ob 11.00  Mura - A2S Celje 1:1  (0:1) 
18/19  20.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 11.00  Mura - A2S Celje 1:3  (0:2) 
18/19  7.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 22.09.2018, ob 17.00  A2S Celje - Mura 5:0  (2:0) 
17/18  20.krog  Rakičan, Igrišče Rakičan, 04.04.2018, ob 16.00  Mura - Celje 0:2  (0:1) 
17/18  7.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 17.09.2017, ob 16.00  Celje - Mura 4:0  (2:0) 
16/17  21.krog  Celje, Olimp, 22.04.2017, ob 15.00  Celje - Mura 2:0  (1:0) 
16/17  8.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 25.09.2016, ob 11.00  Mura - Celje 0:3  (0:1) 

13. krog
Nafta 1903 0 : 2 Veržej
Drava Ptuj 6 : 0 Fortis Jarenina
Mura 1 : 1 Celje
Rogaška - Rogatec 4 : 3 Kety Emmi Bistrica
Krško Šentjernej 0 : 4 Šampion
Fužinar SIJ Ravne systems 0 : 3 Dravograd
Rudar Velenje 1 : 5 Maribor
Aluminij 5 : 1 Aluvar Beltinci

LESTVICA
1 Maribor 22 64
2 Drava Ptuj 22 50
3 Celje 22 45
4 Aluminij 22 42
5 Rogaška - Rogatec 22 40
6 Mura 22 38
7 Rudar Velenje 22 37
8 Dravograd 22 21
9 Fortis Jarenina 22 32
10 Kety Emmi Bistrica 22 31
11 Šampion 22 26
12 Krško Šentjernej 22 25
13 Nafta 1903 22 24
14 Veržej 22 16
15 Aluvar Beltinci 22 13
16 Fužinar SIJ Ravne systems 22 8

STRELCI
1. Tjaš Zec 25
2. Matija Podgrajšek 21
3. Lukas Čeh 20
4. Aleks Repina 18
5. Alban Veselaj 17
6. Staš Kraner 15
Andraž Krapec 15
Gal Kosar 15
9. Josip Brundič 14
10. Filip Pongračić 12
Anej Dorić 12
Dejan Suhovršnik 12
Gašper Rečnik 12
14. Žan Petrovič 10
15. Lucas Vočanec 9
Gal Herček 9
Luka Vodušek 9
Jaka Jensterle 9
Lan Husejnović 9
Jonathan Tobias Rec 9

DELI NA