Sodniki: | Založnik Vito (glavni sodnik), Marković Aleksander (1. pomoč), Ferčič Jani (2. pomoč) |
Delegat: | Kukovič Božidar |
Št. gledalcev: | 50 |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 2 : 0 | Rogaška - Rogatec |
P |
Mura | 3 : 1 | Rudar Velenje |
Z |
Dravograd | 1 : 2 | Rudar Velenje |
P |
Rudar Velenje | 0 : 7 | Aluminij |
P |
Maribor | 5 : 0 | Rudar Velenje |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 7 : 0 | Celje |
N |
Drava Ptuj | 1 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 0 | Rogaška - Rogatec |
Z |
Mura | 1 : 5 | Maribor |
Z |
Maribor | 5 : 0 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudar Velenje | 40 | 2 | 3 | 35 | 14 | ||
Maribor | 40 | 35 | 3 | 2 | 165 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 21 | 2 | 2 | 17 | 11 | ||
Maribor | 21 | 17 | 2 | 2 | 74 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Rudar Velenje | 19 | 0 | 1 | 18 | 3 | ||
Maribor | 19 | 18 | 1 | 0 | 91 |
22/23 | 22.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 11.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 14:0 | (7:0) |
22/23 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.10.2022, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:4 | (0:1) |
21/22 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 13.04.2022, ob 17.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 5:0 | (2:0) |
21/22 | 13.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 12.03.2022, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 1:5 | (1:2) |
20/21 | 1.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 15.08.2020, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:1 | (0:1) |
19/20 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 06.10.2019, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.11.2018, ob 11.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 4:0 | (1:0) |
18/19 | 3.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:3 | (0:1) |
17/18 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 11.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 11:0 | (4:0) |
17/18 | 3.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.08.2017, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:11 | (0:2) |
16/17 | 15.krog | Velenje, Umetna trava, 19.11.2016, ob 14.30 | Rudar Velenje | - | Maribor | 1:5 | (0:2) |
16/17 | 2.krog | Ljudski vrt-umetna trava, 24.08.2016, ob 17.30 | Maribor | - | Rudar Velenje | 3:0 | (2:0) |
15/16 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 14.11.2015, ob 14.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
15/16 | 1.krog | Velenje, umetna trava, 19.08.2015, ob 18.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:3) | |
14/15 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 08.11.2014, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (0:0) | |
14/15 | 1.krog | Velenje, Umetna trava, 03.09.2014, ob 18.00 | - | Maribor | 1:3 | (1:1) | |
13/14 | 20.krog | Velenje, Umetna trava, 29.03.2014, ob 11.00 | - | Maribor | 1:4 | (1:1) | |
13/14 | 5.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetnatrava, 29.08.2013, ob 17.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (2:0) | |
12/13 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 03.04.2013, ob 15.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) | |
12/13 | 5.krog | Velenje, Umetna trava, 29.08.2012, ob 17.30 | - | Maribor | 0:1 | (0:1) | |
11/12 | 30.krog | Maribor, Ljudski Vrt - umetna trava, 09.06.2012, ob 17.30 | - | Rudar Velenje | 10:0 | (4:0) | |
11/12 | 15.krog | Velenje, Umetna trava, 12.11.2011, ob 11.00 | - | Maribor | 2:2 | (2:1) | |
10/11 | 25.krog | Velenje, Umetna trava, 20.04.2011, ob 16.30 | - | Maribor | 1:0 | (1:0) | |
10/11 | 10.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.10.2010, ob 12.30 | - | Rudar Velenje | 4:1 | (3:0) | |
09/10 | 18.krog | Velenje, Ob jezeru, 14.03.2010, ob 11.00 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
09/10 | 3.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 26.08.2009, ob 18.00 | - | Rudar Velenje | 6:0 | (2:0) | |
08/09 | 19.krog | Velenje, umetna trava, 22.03.2009, ob 11.00 | - | Maribor | 0:5 | (0:2) | |
08/09 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt, 30.08.2008, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 2:1 | (2:0) | |
07/08 | 26.krog | Velenje, Ob jezeru, 31.05.2008, ob 18.30 | - | Maribor | 2:2 | (2:1) | |
07/08 | 13.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 04.11.2007, ob 14.00 | - | Rudar Velenje | 5:0 | (1:0) | |
06/07 | 21.krog | Maribor, Maribor-umetna trava, 21.04.2007, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 4:0 | (1:0) | |
06/07 | 8.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 01.10.2006, ob 15.00 | - | Maribor | 2:1 | (1:0) | |
05/06 | 23.krog | Maribor - umetna trava, 06.05.2006, ob 16.30 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (1:0) | |
05/06 | 10.krog | Velenje - umetna trava, 16.10.2005, ob 15.30 | - | Maribor | 0:8 | (0:4) | |
04/05 | 21.krog | Maribor - umetna trava, 27.04.2005, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 7:0 | (5:0) | |
04/05 | 8.krog | Velenje igrišče z umetno travo, 06.10.2004, ob 15.30 | - | Maribor | 0:4 | (0:0) | |
03/04 | 19.krog | Maribor, 17.04.2004, ob 16.00 | - | Rudar Velenje | 5:1 | (4:1) | |
03/04 | 6.krog | Velenje, 24.09.2003, ob 16.00 | - | Maribor | 0:5 | (0:2) | |
02/03 | 22.krog | Velenje, 22.04.2003, ob 16.30 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
02/03 | 9.krog | Maribor, 05.10.2002, ob 13.30 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) |
13. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 0 : 2 | Veržej |
Drava Ptuj | 6 : 0 | Fortis Jarenina |
Mura | 1 : 1 | Celje |
Rogaška - Rogatec | 4 : 3 | Kety Emmi Bistrica |
Krško Šentjernej | 0 : 4 | Šampion |
Fužinar SIJ Ravne systems | 0 : 3 | Dravograd |
Rudar Velenje | 1 : 5 | Maribor |
Aluminij | 5 : 1 | Aluvar Beltinci |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 22 | 64 | |
2 | Drava Ptuj | 22 | 50 | |
3 | Celje | 22 | 45 | |
4 | Aluminij | 22 | 42 | |
5 | Rogaška - Rogatec | 22 | 40 | |
6 | Mura | 22 | 38 | |
7 | Rudar Velenje | 22 | 37 | |
8 | Dravograd | 22 | 21 | |
9 | Fortis Jarenina | 22 | 32 | |
10 | Kety Emmi Bistrica | 22 | 31 | |
11 | Šampion | 22 | 26 | |
12 | Krško Šentjernej | 22 | 25 | |
13 | Nafta 1903 | 22 | 24 | |
14 | Veržej | 22 | 16 | |
15 | Aluvar Beltinci | 22 | 13 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne systems | 22 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tjaš Zec | 25 |
2. | Matija Podgrajšek | 21 |
3. | Lukas Čeh | 20 |
4. | Aleks Repina | 18 |
5. | Alban Veselaj | 17 |
6. | Staš Kraner | 15 |
Andraž Krapec | 15 | |
Gal Kosar | 15 | |
9. | Josip Brundič | 14 |
10. | Filip Pongračić | 12 |
Anej Dorić | 12 | |
Dejan Suhovršnik | 12 | |
Gašper Rečnik | 12 | |
14. | Žan Petrovič | 10 |
15. | Lucas Vočanec | 9 |
Gal Herček | 9 | |
Luka Vodušek | 9 | |
Jaka Jensterle | 9 | |
Lan Husejnović | 9 | |
Jonathan Tobias Rec | 9 |