8. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  17.10.2021 ob 11.00

Aluvar Beltinci

3 : 3

Šampion


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Vogrinčič Blaž (1. pomoč), Vereš Darko (2. pomoč)
Delegat: Norčič Sašo
Št. gledalcev: 50

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluvar Beltinci
P
Aluvar Beltinci 1 : 2 Krško Šentjernej
P
Veržej 1 : 0 Aluvar Beltinci
Z
Fužinar SIJ Ravne systems 0 : 4 Aluvar Beltinci
P
Aluvar Beltinci 0 : 1 Nafta 1903
Z
Kety Emmi Bistrica 1 : 3 Aluvar Beltinci
Šampion
P
Nafta 1903 4 : 1 Šampion
P
Šampion 1 : 2 Kety Emmi Bistrica
P
Fortis Jarenina 2 : 1 Šampion
Z
Šampion 2 : 0 Fužinar SIJ Ravne systems
P
Šampion 0 : 1 Krško Šentjernej


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 4 0 1 3 7
NK Šampion 4 3 1 0 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 2 0 1 1 3
NK Šampion 2 1 1 0 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 2 0 0 2 4
NK Šampion 2 2 0 0 9



Vse medsebojne tekme

21/22  16.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 02.04.2022, ob 14.30  Šampion - Aluvar Beltinci 5:2  (2:1) 
21/22  8.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 17.10.2021, ob 11.00  Beltinci Aluvar - Šampion 3:3  (2:2) 
20/21  12.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 17.10.2020, ob 16.30  Šampion - Beltinci 4:2  (1:0) 
19/20  5.krog  Gančani, ŠRC Aluvar Gančani, 08.09.2019, ob 11.00  Aluvar Gančani Beltinci - Šampion 0:1  (0:1) 

8. krog
Rogaška - Rogatec 3 : 1 Rudar Velenje
Kety Emmi Bistrica 3 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
Celje 3 : 0 Krško Šentjernej
Veržej 1 : 5 Drava Ptuj
Fortis Jarenina 1 : 1 Nafta 1903
Aluvar Beltinci 3 : 3 Šampion
Mura 0 : 0 Aluminij
Maribor 6 : 0 Dravograd

LESTVICA
1 Maribor 22 64
2 Drava Ptuj 22 50
3 Celje 22 45
4 Aluminij 22 42
5 Rogaška - Rogatec 22 40
6 Mura 22 38
7 Rudar Velenje 22 37
8 Dravograd 22 21
9 Fortis Jarenina 22 32
10 Kety Emmi Bistrica 22 31
11 Šampion 22 26
12 Krško Šentjernej 22 25
13 Nafta 1903 22 24
14 Veržej 22 16
15 Aluvar Beltinci 22 13
16 Fužinar SIJ Ravne systems 22 8

STRELCI
1. Tjaš Zec 25
2. Matija Podgrajšek 21
3. Lukas Čeh 20
4. Aleks Repina 18
5. Alban Veselaj 17
6. Staš Kraner 15
Andraž Krapec 15
Gal Kosar 15
9. Josip Brundič 14
10. Filip Pongračić 12
Anej Dorić 12
Dejan Suhovršnik 12
Gašper Rečnik 12
14. Žan Petrovič 10
15. Lucas Vočanec 9
Gal Herček 9
Luka Vodušek 9
Jaka Jensterle 9
Lan Husejnović 9
Jonathan Tobias Rec 9

DELI NA