Sodniki: | Kovačič Darjan (glavni sodnik), Matjaš Alen (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč) |
Delegat: | Fartelj Janez |
Št. gledalcev: | 50 |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Dravograd | 0 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Rudar Velenje |
P |
Aluminij | 4 : 1 | Mura |
P |
Mura | 1 : 5 | Maribor |
P |
Celje | 3 : 1 | Mura |
Fužinar SIJ Ravne systems | |||
---|---|---|---|
P |
Fužinar SIJ Ravne systems | 2 : 3 | Veržej |
P |
Fortis Jarenina | 2 : 1 | Fužinar SIJ Ravne systems |
P |
Fužinar SIJ Ravne systems | 0 : 4 | Aluvar Beltinci |
P |
Šampion | 2 : 0 | Fužinar SIJ Ravne systems |
P |
Fužinar SIJ Ravne systems | 0 : 3 | Nafta 1903 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
21/22 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 02.10.2021, ob 11.00 | Mura | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 5:0 | (2:0) |
20/21 | 5.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 14.10.2020, ob 15.30 | Fužinar | - | Mura | 0:5 | (0:3) |
6. krog | ||
---|---|---|
Drava Ptuj | 2 : 1 | Rudar Velenje |
Mura | 5 : 0 | Fužinar SIJ Ravne systems |
Rogaška - Rogatec | 3 : 0 | Krško Šentjernej |
Kety Emmi Bistrica | 2 : 1 | Nafta 1903 |
Celje | 2 : 1 | Šampion |
Fortis Jarenina | 5 : 0 | Dravograd |
Aluvar Beltinci | 0 : 12 | Maribor |
Veržej | 1 : 3 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 22 | 64 | |
2 | Drava Ptuj | 22 | 50 | |
3 | Celje | 22 | 45 | |
4 | Aluminij | 22 | 42 | |
5 | Rogaška - Rogatec | 22 | 40 | |
6 | Mura | 22 | 38 | |
7 | Rudar Velenje | 22 | 37 | |
8 | Dravograd | 22 | 21 | |
9 | Fortis Jarenina | 22 | 32 | |
10 | Kety Emmi Bistrica | 22 | 31 | |
11 | Šampion | 22 | 26 | |
12 | Krško Šentjernej | 22 | 25 | |
13 | Nafta 1903 | 22 | 24 | |
14 | Veržej | 22 | 16 | |
15 | Aluvar Beltinci | 22 | 13 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne systems | 22 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tjaš Zec | 25 |
2. | Matija Podgrajšek | 21 |
3. | Lukas Čeh | 20 |
4. | Aleks Repina | 18 |
5. | Alban Veselaj | 17 |
6. | Staš Kraner | 15 |
Andraž Krapec | 15 | |
Gal Kosar | 15 | |
9. | Josip Brundič | 14 |
10. | Filip Pongračić | 12 |
Anej Dorić | 12 | |
Dejan Suhovršnik | 12 | |
Gašper Rečnik | 12 | |
14. | Žan Petrovič | 10 |
15. | Lucas Vočanec | 9 |
Gal Herček | 9 | |
Luka Vodušek | 9 | |
Jaka Jensterle | 9 | |
Lan Husejnović | 9 | |
Jonathan Tobias Rec | 9 |