5. krog |  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza |  24.09.2021 ob 16.00

Maribor

4 : 0

Fortis Jarenina


Sodniki: Ivanovič Uroš (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Ferčič Jani (2. pomoč)
Delegat: Gostenčnik Gregor
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
N
Drava Ptuj 1 : 1 Maribor
Z
Maribor 2 : 0 Rogaška - Rogatec
Z
Mura 1 : 5 Maribor
Z
Maribor 5 : 0 Rudar Velenje
Z
Aluminij 0 : 3 Maribor
Fortis Jarenina
Z
Fortis Jarenina 2 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
Z
Fortis Jarenina 2 : 1 Šampion
P
Krško Šentjernej 2 : 0 Fortis Jarenina
Z
Fortis Jarenina 2 : 0 Veržej
Z
Aluvar Beltinci 1 : 7 Fortis Jarenina


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 26 26 0 0 121
Jarenina 26 0 0 26 12
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 13 13 0 0 68
Jarenina 13 0 0 13 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 13 13 0 0 53
Jarenina 13 0 0 13 6



Vse medsebojne tekme

21/22  5.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 24.09.2021, ob 16.00  Maribor - Fortis Jarenina 4:0  (1:0) 
19/20  12.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 26.10.2019, ob 11.00  Jarenina - Maribor 1:3  (0:0) 
13/14  21.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 04.04.2014, ob 19.00  - 10:0  (4:0) 
13/14  6.krog  Jarenina, Jarenina, 04.09.2013, ob 17.30  - 0:4  (0:3) 
12/13  24.krog  Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 04.05.2013, ob 17.00  - 3:0  (0:0) 
12/13  9.krog  Jarenina, Jarenina, 21.09.2012, ob 16.00  - 0:4  (0:2) 
11/12  19.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 24.03.2012, ob 15.00  - 2:0  (1:0) 
11/12  4.krog  Jarenina, NK Jarenina, 27.08.2011, ob 10.00  - 1:4  (1:1) 
10/11  16.krog  Jarenina, Jarenina, 13.11.2010, ob 10.00  - 0:2  (0:2) 
10/11  1.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 14.08.2010, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  23.krog  Jarenina, Jarenina, 17.04.2010, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
09/10  8.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 26.09.2009, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
08/09  21.krog  Jarenina, Jarenina, 07.04.2009, ob 17.00  - 2:6  (1:1) 
08/09  6.krog  Maribor, Ljudski vrt, 13.09.2008, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
07/08  15.krog  Jarenina, Jarenina, 17.11.2007, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
07/08  2.krog  Maribor-umetna trava, Maribor-umetna trava, 18.08.2007, ob 11.00  - 7:1  (3:0) 
06/07  17.krog  Jarenina, Jarenina, 27.03.2007, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
06/07  4.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 02.09.2006, ob 17.00  - 5:1  (3:1) 
05/06  26.krog  Jarenina, Jarenina, 27.05.2006, ob 10.00  - 0:7  (0:3) 
05/06  13.krog  Maribor-umetna trava, 06.11.2005, ob 11.00  - 8:1  (3:0) 
04/05  24.krog  Jarenina, 21.05.2005, ob 10.30  - 0:8  (0:2) 
04/05  11.krog  Maribor, 23.10.2004, ob 12.30  - 16:0  (5:0) 
03/04  25.krog  Maribor, 29.05.2004, ob 16.30  - 4:1  (2:0) 
03/04  12.krog  Jarenina, 25.10.2003, ob 11.00  - 1:7  (0:3) 
02/03  15.krog  Maribor, 16.11.2002, ob 12.00  - 3:1  (3:1) 
02/03  2.krog  Jarenina, 24.08.2002, ob 17.00  - 1:3  (1:3) 

5. krog
Maribor 4 : 0 Fortis Jarenina
Krško Šentjernej 0 : 7 Mura
Fužinar SIJ Ravne systems 1 : 5 Drava Ptuj
Šampion 3 : 2 Kety Emmi Bistrica
Nafta 1903 0 : 1 Rogaška - Rogatec
Dravograd 0 : 4 Celje
Aluvar Beltinci 2 : 3 Veržej
Rudar Velenje 2 : 1 Aluminij

LESTVICA
1 Maribor 21 61
2 Drava Ptuj 22 50
3 Celje 21 45
4 Aluminij 22 42
5 Rogaška - Rogatec 21 40
6 Mura 21 35
7 Rudar Velenje 21 34
8 Dravograd 21 21
9 Fortis Jarenina 21 32
10 Kety Emmi Bistrica 21 28
11 Šampion 21 26
12 Krško Šentjernej 21 22
13 Nafta 1903 21 21
14 Veržej 22 16
15 Aluvar Beltinci 21 13
16 Fužinar SIJ Ravne systems 22 8

STRELCI
1. Tjaš Zec 24
2. Matija Podgrajšek 21
3. Lukas Čeh 20
4. Aleks Repina 18
5. Alban Veselaj 17
6. Staš Kraner 15
Gal Kosar 15
Andraž Krapec 15
9. Josip Brundič 14
10. Filip Pongračić 12
Anej Dorić 12
Dejan Suhovršnik 12
13. Jaka Jensterle 9
Gal Herček 9
Luka Vodušek 9
Jonathan Tobias Rec 9
Mitja Kotnik 9
Žan Petrovič 9
Gašper Rečnik 9
20. Anej Veber 8

DELI NA