Sodniki: | Vuletić Majcen Niko (glavni sodnik), Dovnik Iztok (1. pomoč), Kovačec Klemen (2. pomoč) |
Delegat: | Lepej Drago |
Št. gledalcev: | 20 |
Drava Ptuj | |||
---|---|---|---|
N |
Aluminij | 2 : 2 | Drava Ptuj |
N |
Drava Ptuj | 1 : 1 | Maribor |
P |
Celje | 1 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Drava Ptuj | 8 : 0 | Dravograd |
Z |
Drava Ptuj | 3 : 2 | Rogaška - Rogatec |
Krško Šentjernej | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluvar Beltinci | 1 : 2 | Krško Šentjernej |
N |
Krško Šentjernej | 0 : 0 | Nafta 1903 |
N |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 1 | Krško Šentjernej |
Z |
Krško Šentjernej | 2 : 0 | Fortis Jarenina |
Z |
Šampion | 0 : 1 | Krško Šentjernej |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Drava Dakinda Ptuj | 18 | 3 | 2 | 13 | 24 | ||
Krško | 18 | 13 | 2 | 3 | 57 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 10 | 2 | 0 | 8 | 15 | ||
Krško | 10 | 8 | 0 | 2 | 30 | ||
Stadion Matije Gubca | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 8 | 1 | 2 | 5 | 9 | ||
Krško | 8 | 5 | 2 | 1 | 27 |
22/23 | 14.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 05.11.2022, ob 10.30 | Krško Šentjernej | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 5:0 | (1:0) |
22/23 | 1.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 24.08.2022, ob 17.00 | Drava Ptuj | - | Krško | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 4.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 18.09.2021, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Krško | 7:0 | (4:0) |
19/20 | 11.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 20.10.2019, ob 12.00 | Drava Dakinda Ptuj | - | Krško | 2:4 | (1:1) |
18/19 | 26.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 25.05.2019, ob 11.00 | Krško | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:2 | (1:0) |
18/19 | 13.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Krško | 1:2 | (0:0) |
17/18 | 16.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 10.00 | Krško | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 9:0 | (4:0) |
17/18 | 3.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 26.08.2017, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Krško | 0:8 | (0:1) |
16/17 | 21.krog | Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 19.04.2017, ob 18.00 | Krško | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:2 | (1:1) |
16/17 | 8.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 25.09.2016, ob 16.00 | Drava Ptuj | - | Krško | 1:3 | (0:2) |
15/16 | 18.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-um.trava, 19.03.2016, ob 11.00 | - | Krško | 1:3 | (1:1) | |
15/16 | 5.krog | Krško, Matija Gubec - umetna trava, 05.09.2015, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:2 | (1:1) | |
14/15 | 20.krog | Krško, Matije Gubca - umetna trava, 18.04.2015, ob 17.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 5:3 | (4:0) | |
14/15 | 7.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 24.09.2014, ob 16.30 | - | Krško | 0:2 | (0:0) | |
13/14 | 20.krog | Krško, Matija Gubca - naravna trava, 29.03.2014, ob 15.30 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:0 | (1:0) | |
13/14 | 5.krog | Ptuj, Mestni štadion Ptuj, 28.08.2013, ob 17.30 | - | Krško | 1:6 | (0:4) | |
12/13 | 18.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj UT, 16.03.2013, ob 10.00 | - | Krško | 2:1 | (2:0) | |
12/13 | 3.krog | Krško, Umetna trava Krško, 18.08.2012, ob 18.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:0 | (1:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
Veržej | 0 : 2 | Rudar Velenje |
Aluminij | 4 : 1 | Fužinar SIJ Ravne systems |
Drava Ptuj | 7 : 0 | Krško Šentjernej |
Mura | 11 : 0 | Nafta 1903 |
Rogaška - Rogatec | 3 : 2 | Šampion |
Kety Emmi Bistrica | 2 : 1 | Dravograd |
Celje | 0 : 3 | Maribor |
Fortis Jarenina | 3 : 1 | Aluvar Beltinci |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 22 | 64 | |
2 | Drava Ptuj | 22 | 50 | |
3 | Celje | 22 | 45 | |
4 | Aluminij | 22 | 42 | |
5 | Rogaška - Rogatec | 22 | 40 | |
6 | Mura | 22 | 38 | |
7 | Rudar Velenje | 22 | 37 | |
8 | Dravograd | 22 | 21 | |
9 | Fortis Jarenina | 22 | 32 | |
10 | Kety Emmi Bistrica | 22 | 31 | |
11 | Šampion | 22 | 26 | |
12 | Krško Šentjernej | 22 | 25 | |
13 | Nafta 1903 | 22 | 24 | |
14 | Veržej | 22 | 16 | |
15 | Aluvar Beltinci | 22 | 13 | |
16 | Fužinar SIJ Ravne systems | 22 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tjaš Zec | 25 |
2. | Matija Podgrajšek | 21 |
3. | Lukas Čeh | 20 |
4. | Aleks Repina | 18 |
5. | Alban Veselaj | 17 |
6. | Staš Kraner | 15 |
Andraž Krapec | 15 | |
Gal Kosar | 15 | |
9. | Josip Brundič | 14 |
10. | Filip Pongračić | 12 |
Anej Dorić | 12 | |
Dejan Suhovršnik | 12 | |
Gašper Rečnik | 12 | |
14. | Žan Petrovič | 10 |
15. | Lucas Vočanec | 9 |
Gal Herček | 9 | |
Luka Vodušek | 9 | |
Jaka Jensterle | 9 | |
Lan Husejnović | 9 | |
Jonathan Tobias Rec | 9 |