1. krog |  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT |  15.09.2021 ob 17.00

Krško Šentjernej

1 : 1

Fužinar SIJ Ravne systems


Sodniki: Bogolin Denis (glavni sodnik), Radeljak Marko (1. pomoč), Dimic Sebastijan (2. pomoč)
Delegat: Pilipović Zdravko
Št. gledalcev: 20

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krško Šentjernej
N
Krško Šentjernej 0 : 0 Nafta 1903
N
Kety Emmi Bistrica 1 : 1 Krško Šentjernej
Z
Krško Šentjernej 2 : 0 Fortis Jarenina
Z
Šampion 0 : 1 Krško Šentjernej
P
Krško Šentjernej 0 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
Fužinar SIJ Ravne systems
P
Fužinar SIJ Ravne systems 2 : 3 Veržej
P
Fortis Jarenina 2 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
P
Fužinar SIJ Ravne systems 0 : 4 Aluvar Beltinci
P
Šampion 2 : 0 Fužinar SIJ Ravne systems
P
Fužinar SIJ Ravne systems 0 : 3 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 3 1 1 1 6
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 1 1 1 3
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 2 0 1 1 1
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 1 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 1 1 0 0 5
KNK Fužinar, socialno podjetje 1 0 0 1 1



Vse medsebojne tekme

21/22  17.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 09.04.2022, ob 11.30  Krško Šentjernej - Fužinar SIJ Ravne systems 0:1  (0:0) 
21/22  1.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 15.09.2021, ob 17.00  Krško - Fužinar SIJ Ravne systems 1:1  (0:0) 
20/21  2.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 22.08.2020, ob 11.00  Fužinar - Krško 1:5  (0:1) 

1. krog
Celje 6 : 0 Veržej
Dravograd 0 : 4 Drava Ptuj
Fortis Jarenina 0 : 4 Kety Emmi Bistrica
Aluvar Beltinci 3 : 5 Rogaška - Rogatec
Nafta 1903 1 : 4 Rudar Velenje
Šampion 1 : 6 Aluminij
Krško Šentjernej 1 : 1 Fužinar SIJ Ravne systems
Maribor 1 : 0 Mura

LESTVICA
1 Maribor 21 61
2 Drava Ptuj 22 50
3 Celje 21 45
4 Aluminij 22 42
5 Rogaška - Rogatec 21 40
6 Mura 21 35
7 Rudar Velenje 21 34
8 Dravograd 21 21
9 Fortis Jarenina 21 32
10 Kety Emmi Bistrica 21 28
11 Šampion 21 26
12 Krško Šentjernej 21 22
13 Nafta 1903 21 21
14 Veržej 22 16
15 Aluvar Beltinci 21 13
16 Fužinar SIJ Ravne systems 22 8

STRELCI
1. Tjaš Zec 24
2. Matija Podgrajšek 21
3. Lukas Čeh 20
4. Aleks Repina 18
5. Alban Veselaj 17
6. Staš Kraner 15
Gal Kosar 15
Andraž Krapec 15
9. Josip Brundič 14
10. Filip Pongračić 12
Anej Dorić 12
Dejan Suhovršnik 12
13. Jaka Jensterle 9
Gal Herček 9
Luka Vodušek 9
Jonathan Tobias Rec 9
Mitja Kotnik 9
Žan Petrovič 9
Gašper Rečnik 9
20. Anej Veber 8

DELI NA