Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 1 : 0 | Krško |
Z |
Nafta 1903 | 0 : 2 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Aluminij | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
N |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Aluminij |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 2 : 1 | VOC Celje |
Z |
Krško | 1 : 2 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 8 : 2 | Nafta 1903 |
Z |
Drava Ptuj | 0 : 4 | Rudar Velenje |
N |
Rudar Velenje | 1 : 1 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 40 | 24 | 6 | 10 | 98 | ||
Rudar Velenje | 40 | 10 | 6 | 24 | 42 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 19 | 15 | 2 | 2 | 57 | ||
Rudar Velenje | 19 | 2 | 2 | 15 | 18 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 21 | 9 | 4 | 8 | 41 | ||
Rudar Velenje | 21 | 8 | 4 | 9 | 24 |
22/23 | 24.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 06.05.2023, ob 16.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 7:0 | (3:0) |
22/23 | 11.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 13.10.2022, ob 15.30 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 19.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 16.04.2022, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 0:7 | (0:2) |
21/22 | 5.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.09.2021, ob 18.30 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 2:1 | (2:0) |
20/21 | 8.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 23.09.2020, ob 19.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 27.10.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 6:2 | (3:1) |
18/19 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 28.04.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 17.10.2018, ob 18.30 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 20.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 08.04.2018, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 1:5 | (0:2) |
17/18 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.09.2017, ob 18.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 6:1 | (2:0) |
16/17 | 23.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | Rudar Velenje | 3:1 | (0:1) |
16/17 | 10.krog | Velenje, Umetna trava, 08.10.2016, ob 14.00 | Rudar Velenje | - | Aluminij | 0:2 | (0:0) |
15/16 | 24.krog | Velenje, Mestni stadion - umetna trava, 15.05.2016, ob 14.30 | - | Aluminij | 0:6 | (0:2) | |
15/16 | 11.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.10.2015, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
14/15 | 17.krog | Velenje, umetna trava, 21.03.2015, ob 15.30 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
14/15 | 4.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.08.2014, ob 16.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) | |
13/14 | 17.krog | Kidrilčevo, NK Aluminij - umetna trava, 24.11.2013, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 6:0 | (1:0) | |
13/14 | 2.krog | Velenje, umetna trava, 11.09.2013, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:3 | (2:0) | |
12/13 | 27.krog | Velenje, Umetna trava, 26.05.2013, ob 11.00 | - | Aluminij | 2:4 | (1:2) | |
12/13 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 14.10.2012, ob 15.00 | - | Rudar Velenje | 5:2 | (1:0) | |
11/12 | 19.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 24.03.2012, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) | |
11/12 | 4.krog | Velenje, Glavno igrišče, 27.08.2011, ob 18.00 | - | Aluminij | 1:3 | (0:2) | |
10/11 | 28.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.05.2011, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 5:4 | (2:3) | |
10/11 | 13.krog | Velenje, Ob jezeru, 27.10.2010, ob 15.00 | - | Aluminij | 2:2 | (0:1) | |
09/10 | 16.krog | Velenje, Velenje-Umetna trava, 21.11.2009, ob 11.00 | - | Aluminij | 4:0 | (3:0) | |
09/10 | 1.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.08.2009, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 0:3 | (0:0) | |
08/09 | 27.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.05.2009, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) | |
08/09 | 12.krog | Velenje, umetna trava, 26.10.2008, ob 14.00 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
07/08 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 06.05.2008, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (3:0) | |
07/08 | 9.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 07.10.2007, ob 16.00 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
06/07 | 18.krog | Velenje, Velenje - umetna trava, 31.03.2007, ob 13.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
06/07 | 5.krog | Kidričevo, Kidričevo, 10.09.2006, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
05/06 | 25.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 20.05.2006, ob 12.00 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
05/06 | 12.krog | Kidričevo, 29.10.2005, ob 10.00 | - | Rudar Velenje | 4:1 | (1:0) | |
04/05 | 17.krog | Velenje-igrišče z umetno travo, 02.04.2005, ob 16.00 | - | Aluminij | 1:3 | (0:0) | |
04/05 | 4.krog | Kidričevo, 04.09.2004, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (2:0) | |
03/04 | 17.krog | Kidričevo, 13.04.2004, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) | |
03/04 | 4.krog | Velenje, 30.08.2003, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:1 | (1:1) | |
02/03 | 15.krog | Velenje, 16.11.2002, ob 12.00 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
02/03 | 2.krog | Kidričevo, 23.08.2002, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 0:4 | (0:3) |
23. krog | ||
---|---|---|
Beltinci | : | Kety Emmi Bistrica |
Mura | : | Maribor |
Fužinar | : | Vipoll Veržej |
VOC Celje | : | Dravinja |
Krško | : | Šampion |
Nafta 1903 | : | Dravograd |
Drava Ptuj | : | Fortis Jarenina |
Aluminij | : | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Mura | 12 | 33 | |
2 | Aluminij | 12 | 32 | |
3 | Maribor | 12 | 31 | |
4 | Rudar Velenje | 12 | 29 | |
5 | VOC Celje | 12 | 27 | |
6 | Krško | 11 | 21 | |
7 | Fortis Jarenina | 11 | 20 | |
8 | Dravograd | 12 | 15 | |
9 | Drava Ptuj | 12 | 13 | |
10 | Fužinar | 12 | 11 | |
11 | Šampion | 12 | 10 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 12 | 9 | |
13 | Vipoll Veržej | 12 | 9 | |
14 | Nafta 1903 | 12 | 8 | |
15 | Beltinci | 12 | 7 | |
16 | Dravinja | 12 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Matej Cener | 20 |
2. | Adin Jahić | 18 |
3. | Aljaž Vogrinčič | 16 |
4. | Jaša Jelen | 13 |
David Vidmajer | 13 | |
6. | Lan Mesarič | 12 |
7. | Lanej Bakšič | 11 |
8. | Jan Krajnc | 9 |
9. | Jakob Nejc Ružič | 8 |
Nejc Planšak | 8 | |
Dominik Biro | 8 | |
12. | Enej Herman | 7 |
Nejc Bezjak | 7 | |
Tin Jurić | 7 | |
Tai Meze | 7 | |
Luka Mladenović | 7 | |
Matej Kotnik | 7 | |
18. | Janin Petrak | 5 |
Lovro Golič | 5 | |
Lan Marinič | 5 |